Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Oroszlán jegyüek fórum

Oroszlán jegyüek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. febr. 2. 15:06
nekem meg szinte csak oroszlán partnereim voltak...
2009. febr. 2. 15:03

Én Halak létemre mindig belefutok az Oroszlánokba...ahány annyi féle, ez mondjuk az aszcendens miatt lehet. Az én párom Oroszlán Oroszlán aszcendenssel én pedig dupla Halak vagyok.


Sokszor éreztem úgy, ha úja választanék, kitétel lenne, hogy ne Oroszlán legyen, mert ki tudja idegelni az embert.

12. zsuzso100 (válaszként erre: 1. - Kriszti71)
2009. febr. 2. 15:00
A szeretteiért kiáll, ha törik, ha szakad. Ugyanígy, amit kifundált, azt véghez is viszi, olyan nincs, hogy valami nem úgy van, ahogy ő gondolta, nem tud veszíteni, legalábbis nyíltan nem vallja be.
11. Ada12
2009. febr. 2. 14:55
"viszont nem hűséges fajta" ezt cáfolom
2009. febr. 2. 14:49
hogy fér meg ennyi oroszlán egy rakáson :)))))))
2009. febr. 2. 14:47
Én is oroszlán vagyok
2009. febr. 2. 14:45
én is oroszlán vagyok
2009. febr. 2. 14:42
Én egy vérbeli oroszlán vagyok.
2009. febr. 2. 14:42
- borostyán , citrin, gránát, jáspis, karneol, lazurit, rubin, szodalit, tigrisszem, hegyikristály
2009. febr. 2. 14:41

Oroszlán (Július 23 - Augusztus 23)


A Tűz jegyek közé tartozik, uralkodó bolygója a Nap. Szereti, ha elismerik és felnéznek rá. Vezető személyiség, fontos számára mások véleménye.


Jellemző rá a bátorság, a szabadságvágy, ő képviseli az erőt. Az oroszlán a legbüszkébb jegy. Olykor csak azokkal az emberekkel szimpatizál, akik pozitív véleménnyel vannak róla, ezt hiúságának köszönheti.


A jegy szimbóluma az oroszlán, mely az állatok királya, ez az oroszlán jegyű emberek jellemében is megnyilvánul. Uralkodásra született, szereti, ha őt csodáló emberek veszik körül.


Kreatív és önmegvalósító. Szereti, ha van tekintélye. Nem képes megalázkodni, és ritkán tart önvizsgálatot. Nagy az önbizalma. Ugyanakkor őszinte ember, szívesen segít társain, igaz gyakran hátsó szándékkal teszi ezt.


Fontos számára az elismerés, tettei látványosak. Szereti a kényelmet, nem sieti el a dolgokat, szeret lustálkodni. Hajlamos természetesnek venni, amit kap, mintha egyértelműen járna neki. Nem minden kapcsolata őszinte, hiszen elvárja a hízelgést és a dicséretet.


Igényli a másoktól jövő szeretetet. Általában meggondoltan cselekszik, de megesik, hogy elragadja a szenvedély.


Gyakorlatiasak és lelkesek. Nehéz eleget tenni nekik, de keményen képesek küzdeni a vágyott dolog után, még akkor is, ha az csak egy luxus dolog. Hiányzik belőlük a kellő alázat az élet és embertársaik iránt.

2009. febr. 2. 14:38

Nagyvonalu ,derus , kedves , joszivu , joindulatu , hiu , öntelt , lusta masszoval kiralyi ! Szinte gyerekessen naiv , könyen kihasznaljak ezt a gyengejet , eleg csak a hiusagat legyezgetni es elolvad töle.

Nagyon gyermekszeretö ez az 1-aki a tuzjegyek között nem valos fajta.

Sokszor "rangjan!" alul nösul ill megy ferjhez.

Viszont nem huseges falyta , de hat egy kiralytol/kiralynötöl ezt "nem!" is lehet elvarni, nem ?...........D

2009. febr. 2. 14:36
Legjobb barátnőm oroszlán. Nem rossz jegy alapvetően, de veszíteni azt nem tud, és az exhibicionizmusával is meg kell barátkozni :-D
2009. febr. 2. 14:36

Vezetésre, szervezésre, irányításra termett. Magabiztos, határozott, szilárd, büszke, öntudatos, kezdeményező, kreatív.


Nagyvonalú, önzetlen, igazságszerető. Szereti a luxust, a szép, elegáns dolgokat, és azt, ha felnéznek rá.


Szívesen reprezentál. Indulatos, könnyen dühbe gurul, de ritkán rosszindulatú. Tudja élvezni az élet örömeit, játékos, bohém is tud lenni. Önérzetes, a mások igazáért is kiáll. Gyermekszerető, bár nem túl termékeny. Rossz esetben lobbanékony, hiú, uralkodni vágyó, hatalmaskodó, ellentmondást nem tőrı, elbizakodott, önelégült, erőszakos, tolakodó.

2009. febr. 2. 14:25
Milyen a jelleme annak aki az oroszlán jegyben született???
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook