Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Oroszlán jegyüek fórum

Oroszlán jegyüek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
74. Anyuci macuci (válaszként erre: 73. - C6b27363e5)
2009. jún. 17. 16:25

Ez nekem nagyon bejött tegnap...

Csináltam mindent,estig meg sem álltam jóformán.

2009. jún. 16. 15:07
Kedves Oroszlán! Végre ez a te napod. Ma kirobbanóan jó formában leszel. Tele vagy energiával és tettvággyal. Vesd bele magad a munkába! Fogj hozzá az ötletek, tervek kivitelezéséhez! Vége az elméleti szakasznak. Itt az ideje a megvalósításnak. Minden adott, hogy sikerre vidd, amit szeretnél, bármiről legyen szó. Nincs jelentéktelen ügy. Minden fontos, amit komolyan veszel…
72. Csigamanci (válaszként erre: 70. - XxLady)
2009. jún. 15. 23:05
Sehol :). Az előrejelzésekben nem hiszek. Nem hinném, hogy az embereknek csak 12 féle jövőjük lehet. :)
2009. jún. 15. 17:00

Oroszlán (július 23. - augusztus 22.)

Ne állj ellent a régi és elnyűtt struktúrák széthullásának, inkább próbáld elősegíteni a változásokat egy új világ felépítésével és beindításával. A rugalmasság ilyenkor a legfontosabb. Világod átalakulóban van és ez benned is változásokat idéz elő. Ilyenkor azonban alapvetően a körülötted zajló változásokhoz való alkalmazkodás a feladat. Csak azokon a pontokon változtass, amelyek már nem felelnek meg a céljaidnak.

70. xxLady
2009. jún. 14. 08:13

Mostanában újra figyelem a teletexten Csillag Lilla horoszkóp-előrejelzéseit. Már tavaly rákattantam, főleg azért,mert utólag is visszaolvasgatva ledöbbentem azon, hogy valóban vonatkoztatható az én életemre.


Ti horoszkóppal kapcsolatban hol követitek az eseményeket?

2009. jún. 14. 06:21
Kedves Oroszlán! Hogy viselik a barátaid, hogy osztozniuk kell rajtad? Te próbálsz igazságos lenni velük, vagy „versenyezteted” őket? Ma törődj a barátaiddal, és éreztesd velük, hogy fontosak számodra! Próbálj meg mindenkivel egyformán foglalkozni! Szervezzetek közös programot! Bármit csinálhattok együtt, a lényeg, hogy minél többet nevessetek!
2009. jún. 13. 21:05
Kedves Oroszlán! Végre itt a hétvége! Töltsd a szabadidődet a hobbiddal! Ha nincs még ilyen, akkor válassz! Gondolj vissza, régen mit szerettél csinálni, vagy esetleg mire nem jutott időd. Ezek valamelyike most aktuálissá tehető. De az sem rossz ötlet, hogy a barátaiddal menj szórakozni. A lényeg, hogy olyasmit csinálj, ami valóban kikapcsol és szórakoztat!
2009. jún. 10. 14:07

Mi van veletek, Oroszlánok!!! Ebben a hónapban még nem is írt senki ide! :)

Én is "dupla" Oroszlán vagyok, de ennek ellenére sem igaz rám sokminden a jellemzésekből, viszont ha mégis, akkor az duplán igaz :D

Volt szerencsé(tlensége)m Oroszlán pasihoz. Egyideig jól működött minden, amíg ki nem derült, hogy mellettem van egy másik barátnője egy másik városban...

66. Ada12 (válaszként erre: 64. - XxLady)
2009. máj. 29. 21:14

De az utolsó mondat teljesen igaz :)

Ma TE legyél a mérce. Naná, hát ki más, mondaná egy igazi OROSZLÁN :)

2009. máj. 29. 19:59
Ma nagyon fáradtan érkezik munkahelyére. Azt tervezi, mivel a hét utolsó munkanapja, hogy kifújja magát. Bízvást remélheti, hogy jobbra fordulnak a dolgok. Voltaképpen egy kis gyengédségre vágyik a sok harc után. Este hajtsa fejét annak a vállára, akit nagyon szeret, s újra önmagára talál.
64. xxLady (válaszként erre: 63. - C6b27363e5)
2009. máj. 21. 07:23

Ez egy tipikus Oroszlánnak majdnem hogy mission impossible jellegű feladat - mert többnyire a külvilágnak él, annak véleménye, megítélése központi kérdés. A hiúsága és büszkesége ebből táplálkozik.

:)

2009. máj. 21. 07:19

MAI HOROSZKÓP

OROSZLÁN: Ne hallgass túlzottan a külvilág véleményére, és ne attól tedd függővé a mai nap lépéseit, mert megzavarhatnak és elbizonytalaníthatnak. Ma Te legyél a mérce!

2009. máj. 19. 07:11

MAI HOROSZKÓP



Oroszlán horoszkóp



Ne feledje, hogy önmaga megvalósításához mindenkinek

fel kell nőnie, és át kell esnie a célhoz vezető út buktatóin

is. A mai nap alkalmas arra, hogy átgondolja életfeladatait.

Oroszlán horoszkóp

61. leviatan (válaszként erre: 53. - Dina2)
2009. máj. 19. 02:34

lehet mar nem aktualis...


keteselyes az oroszlan-oroszlan parositas. az en esetemben ha egy him nagymacskaval hoz ossze a sors, akkor szinte minden klappol... okhm az agyban, es ritkan az agyon kivul is - szerelem idejen minden passzol kozottunk. de nagy altalanossagban ket dudas egy csardaban... pusztan a szexre meg nem lehet egy kapcsolatot felepiteni.

szerelem elmultaval jon a vadaszoszton, ugyanis az oroszlan (legyen no vagy ferfi) addig monogam, amig szerelmes... :o)


nosteny-nosteny oroszlan viszony meg... eh, azt inkabb hagyjuk. tisztelen a kivetelnek, de a legtobb no oroszlannal rosszban vagyok.

2009. máj. 18. 19:25

Én augusztus 23-án születtem.

Egyik helyen oroszlán,másik helyen szűz :)

Nem tudom eldönteni hogy én akkor most mi vagyok.

Mind a kettő jellemzése igaz rám:)

59. JUL17
2009. máj. 18. 19:22
én is oroszlán vagyok a párom rák,de nagyon jól megvagyunk immár 12 éve
2009. máj. 18. 19:14
Én is oroszlán vagyok, a párom is, az anyósom is, és ha időre szülök, akkor a bébink is :) Nos, voltak, és vannak problémák a jegyünk miatt a párommal, de most már sikerül kezelnem őt. Mert sajnos ő az a magába forduló, pár napig kummog, mire ki tudom szedni belőle, hogy mi baja van. Azért jól megvagyunk. :)
57. emke89
2009. máj. 18. 18:56

sziasztok:)!!

Én is oroszlán vagyok és a barátom is az.:)nagyon imádjuk egymást,pedig még csak 4hónapja leszünk majd csak együtt.Előző barátom halak volt,túlságosan tudtam irányítani ,ami nem tetszett már a vége fele,de 3évet kibírtunk egymás mellett:)

sok helyen azt olvastam két oroszlánra,h két dudás nem fér meg egy csárdában,stb...Hát szerencsére eddig mi nagyon jól megvagyunk és remlélem ez így is marad:)

az oroszlán hűségéről meg azt mondanám,h nmem mind1ikre igaz,h nem hűségesek,azt mondják,h két fajta oroszlán van,én szerencsére a hűségeshez tartozom:)

2009. máj. 11. 21:50

Sziasztok! Én is oroszlán vagyok, oroszlán aszcendenssel :) egy ismerősöm szerint megállithatatlan vagyok :))))

Van valakinek tapasztalata az oroszlán-rák párkapcsolattal? Hogy férnek meg egymással?

55. xxLady (válaszként erre: 53. - Dina2)
2009. máj. 11. 19:34

Nekem nem volt probléma! Ha kiegyeztek abban, hogy közösen hoztok döntést, végtelen türelemmel persze, az már könnyebbé teszi az életet, vagyis az irányító szerepben osztozkodni kell. A nőstény oroszlán megkapja a szükséges bókokat, de neki is ugyanúgy éreztetni kell a párjával, hogy a lehető legtökéletesebb választásnak bizonyul minden szituációban.


A szex pedig leírhatatlan..:)

54. 274c9996b8 (válaszként erre: 53. - Dina2)
2009. máj. 11. 12:38
Vannak asztrologusok , akik az azonos jegyuekkel valo parkapcsolatot tartjak a legidealissabbnak.
53. Dina2
2009. máj. 11. 12:08
sziasztok nagymacskák! van e valakinek tapasztalata az oroszlán/oroszlán párkapcsolatról? mennyire tud két ilyen domináns jegy együttműködni?
2009. márc. 13. 08:36
Oroszlán horoszkóp X.20-X.26 Előfordul életed során, hogy olyan dologból adódnak a konfliktushelyzetek, hogy nem vagy hajlandó beszélni a problémákról. S ez nem először esik meg veled, igaz? Ezekben a napokban is szeretnéd homokba dugni a fejed. Nem cselekszel helyesen, visszafojtod a bánatodat, dühödet, így nemcsak te nem tudod megoldani a gondjaidat, hanem a neked segíteni akaróknak sem hagyod, hogy legalább jó tanácsokkal lássanak el. Pedig sokat segíthetnél magadon, ha javítanál kommunikációdon.
2009. febr. 11. 13:01

Sziasztok!


Én is tipikus Oroszlán vagyok. És nálam is igaz hogy mindig az van amit én akarok. Még az Oroszlán fönököm is megtesz mindent amit kérek:-DD

50. Dina2 (válaszként erre: 47. - XxLady)
2009. febr. 11. 07:54

Szia!

hát, nekem is nagyon bejött ez a Kos-dolog :)

az exférjem halak volt, ami asszem a mi jegyünk szöges ellentéte (tűz/víz, amíg a kos szintén tűz, ahogy az oroszlán is), és ő teljesen elnyomta az "oroszlánságomat", míg a kosom enged kibontakozni, sőt, mivel hasonlóak vagyunk, tetszik is neki ez az igazi énem.


nem tudom, én annyira mélyen nem fúrom bele magamat, sok butaságot összehordanak azért az asztológia nevében néha. rám sem illik azért pontosan minden jellemző amit erre a jegyre lefestenek, de talán a 80%a igaz.

van benne valami...!!!

49. 274c9996b8 (válaszként erre: 44. - Aniani63)
2009. febr. 10. 17:47

Azt jelenti hogy , NEM tudod elerni , nem tudsz hatni ra , nem tudod manipulalni ,mert mindegyik nagyon okos es inteligens ! (masszoval atlatnak rajtad es a motivacioidon.)

A levegö jegyek körul sok az imado , rajongo kb mint az oroszlan körul.De , hianyzik belöluk az uralkodni , birtokolni vagy.Az elet egy derus utazas.Nagyon kedvessek,vonzoak De , nem hagyjak magukat ketrecbe zarni vagy , iranyitani.Ha nagyon megszoritod , minden tovabbi nelkul otthagy

,könnyek,hiszti NEM hat rajuk."alazat!"? feletsd el.....

48. 0461ed8f75 (válaszként erre: 45. - Dina2)
2009. febr. 10. 08:28
ez tényleg így van, a két legtüzesebb jegy... minden értelemben - mindig forr a levegő...
47. xxLady (válaszként erre: 45. - Dina2)
2009. febr. 10. 07:59

Szia Dina2! Csak beleolvastam a fórum egynémely hozzászólásába.

Oroszlán vagyok, Vízöntő aszcendenssel (ez utóbbit egy hete tudtam kideríteni az illetékes kórház segítségével).

Az utóbbi időben foglalkoztat egyre inkább az asztrológia, elsősorban magamon figyeltem meg néhány alapvető jellegzetességek - bizton állíthatom hogy tipikus oroszlán vagyok :( -, s azóta az embereket is ilyen szemmel vizsgálom:). Elmerültem a szakirodalomban is, hogy minél alaposabban megismerhessem önmagam.


Most közelebbi kapcsolatba kerültem egy Kos férfival (Rák aszcendenssel),és azzal szembesültem hogy talán az egyetlen ember, aki engem tud kezelni:D.


A volt párom, akihez még mindig kötődöm érzelmileg, Ikrek jegyű volt.. azt hiszem túl sok voltam neki, pedig elég türelmes természetű. Viszont inkább magába fojtja a sérelmeit vagy egész egyszerűen titokban más izgalmakat, örömforrást keres (itt nem csak más személyekre gondolok). Valószínűleg az Ikrek szabadság- és változatosságvágyát nem tudom a gyakorlatban tolerálni - nem engedi a féltékeny természetem, illetve az uralkodásra való hajlamom. Utóbbit szeretetből teszem - de a végeredményt tekintve mindegy.:).

46. Dina2 (válaszként erre: 45. - Dina2)
2009. febr. 10. 07:49
és a fiam is kos, és tényleg!!!
45. Dina2 (válaszként erre: 28. - 0461ed8f75)
2009. febr. 10. 07:48
én is oroszlán vagyok, oroszlán aszcendenssel, és a párom kos... azt olvastam, ez a két legtüzesebb jegy, és ezt értelmezheted többféleképpen...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook