Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Oroszlán jegyüek fórum

Oroszlán jegyüek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. júl. 3. 09:33
A Mars és a Vénusz közbenjárásának eredménye, hogy a fő hangsúlyt ebben a hónapban a baráti kapcsolataid kapják. Vedd a kezedbe az irányítást, és szervezz valami ütős kis programot a szabadba, amit mindenki egyformán élvez majd! Lehet, hogy te is bekapcsolódsz egy olyan szerveződéshez, ami már régóta foglalkoztatott. Júliusban az uralkodó bolygód a Merkúr lesz, így nagyon barátságos leszel, és nem okoz majd gondot, ha új emberekkel kell szóba elegyedned. Elég sűrű lesz a napirended a következő hetekben, hiszen nem tudsz majd választani a jobbnál jobb társasági program közül.
2011. júl. 1. 17:52

OROSZLÁN 07.23. - 08.23.

Merész dolog úgy útra kelni, hogy folyton a pénzre kell gondolni. Nehéz így pihenni. Az, hogy sokat dolgozik,

2010. aug. 31. 07:10

Oroszlán

07.23.-08.23.

Éppen itt van az ideje, hogy az Oroszlán is gondoskodjon a jövőjéről, és számba vegye kilátásait. Jelenleg a betakarítás ideje van, a nehéz és fáradságos munkának végre beérett a gyümölcse. Ön is tapasztalhatja, hogy ki mint vet, úgy arat. Ha kellőképpen bebiztosította magát az elemi károkkal szemben, most nem kell mitől tartania. Szorgalmas munkájának egész télen át élvezheti termését.


Többet szeretne tudni? Kérdezze élőben jósainkat!

2010. aug. 4. 21:13

Oroszlán Szerda, 04.08.2010

Ma különösen szkeptikusan áll a dolgokhoz, mindenben kételkedik, amit csak meglát, még a saját szemének sem hisz. Ha nem vigyáz, fantasztikus lehetőségektől eshet el, s ráadásul az időből is kiszalad. Azon töri a fejét, hogy valami újat mutasson végre. Új életet szeretne kezdeni, mert a régi dolgok már nem kötik le figyelmét.

2010. máj. 31. 18:49

Oroszlán (7.23 - 8.22)

Partnerednek a hét elején minden erejére szüksége lesz, hogy előcsalogassa belőled az érzékiséget. Próbálj lazítani és élvezni a kényeztető simogatásokat, dobd félre a téged nyomasztó gondokat. Meglátod, egy-két kiadós szeretkezés után sokkal jobb színben fogod majd látni a világot és a problémák is könnyebben oldódnak meg.

Nézd meg a depi horoszkópodat, az általános heti horoszkópodat, az éves horoszkópodat és a napi horoszkópodat is!

Szintén Oroszlán jegyben született: Julie Newmar Kevin Smith Ben Affleck

2010. máj. 31. 18:48

Oroszlán

Oroszlán


Egy kis mitológia...:

Héliosz, a Nap és a fény istene. Nappal keletről nyugat felé egy kocsival szeli át az eget, melyet négy tüzes ló húz. Eosz, a Pirkadat halad előtte, az éjszakát pedig egy arany tálban tölti, és Okeánosz folyóján visszavitorlázik keletre. Héliosz "mindent lát és mindent hall", ezért is hívták tanúnak az eskükhöz. Ő fedezte fel Árész és Aphrodité viszonyát, és mondta el az istennő férjének, Hephaisztosznak. Héliosz a szem fényének is az ura, így képes vakokat újra látóvá tenni.


Az oroszlán jellem:

Elsősorban az élet szeretete, vitalitás, túlpezsgő életerő jellemzi. Optimista természetű, tele van bizalommal minden és mindenki iránt. Nagylelkű és segítőkész, erős kisugárzásával sokakat képes belelkesíteni. Szüksége van arra, hogy nagyra értékeljék, dicsérjék és megbecsüljék, hajlamos lehet a színpadiasságra, a drámai fellépésre. Szereti a pompát, a luxust, a szabadságot. Előfordulhat hogy hencegővé és hatalmaskodóvá válik, de ilyenkor a nagyzási hóbortja mögött a kisebbrendűségi érzése húzódik. Erős érvényesülési vágya van, általában céltudatos. Ettől azonban még megmarad játékossága, és az élet élvezetének képessége.


Az oroszlán a szerelemben:

Igazi romantikus, szenvedélyes hódító a szerelemben, és elvárja, hogy szerelmét ugyanilyen hévvel és odaadással viszonozzák. Nagyon birtokló tud lenni, viszont hajlandó mindent megadni annak, akit szeret. Nagylelkűsége, lovagiassága, bőkezűsége a partnerkapcsolataiban is megnyilvánul. Ha úgy érzi, hogy nem szeretik, büszkén felvetett fejjel elvonul.


Az oroszlán és az állatok: Az egyedül élő ragadozók, az oroszlán, a párduc, a sas tartozik ide, valamint a kakas és az aranyhal is.


Az oroszlán és az autók: A nagyon drága sportautók illenek hozzá, emellett a Mercedes és a Jaguár is. Szereti a száguldást, de még inkább azt az érzést, hogy ő uralkodik az úton. Ha tehetné, mindig rendőri felvezetéssel közlekedne, mint egy király...


Az oroszlán és a vacsora: A tömény, aromás ízeket kedveli, gyakran túl fűszeresen szereti az ételeket. Egy több fogásból álló "luxusvacsorával" biztosan megörvendeztethetjük.


Az oroszlán színei: aranysárga, fehér


Az oroszlán testrészei: szív, gerincoszlop


Az oroszlán otthona: tágas szobák, reprezentatív bútorok, egyéni megoldások jellemzik.


Az oroszlán jelmondata: "Bármit is teszel, teljes szívvel tedd." [1]

Mai horoszkóp (2010.május 31., hétfő):


Ha úgy érzi, kedvesével eltávolodtak egymástól, kérjen tőle valamilyen szívességet. Kellemes érzést kelt benne, hogy tehet Önért valamit.

[2]

Heti horoszkóp (2010. május 31. - 2010. június 06.):


Kellemesen töltheti június első hetét, ha időt szakít barátaira. Látogassanak el együtt egy fürdőbe és élvezzék a forró víz és a kezelések jótékony hatását! Egy alapos masszázs nem csak a fizikai kondíciójának tesz jót, hanem a lelkének is megadja a kellő kényeztetést és ápolást.

[3]

Havi horoszkóp (2010. május):


Ebben a hónapban több tényező is korlátozni fogja személyes kibontakozását. Csak kis lépésekben lehet fejlődni, illetve előrelépni. Ez életének minden területére igaz lesz és attól függően érzi majd valamelyik területet fokozottan érintettnek, hogy az jelenleg mennyire játszik fontos szerepet az életében. Ha tervezett mostanában bármilyen önfegyelmet igénylő tevékenységet például rendszeres sportot vagy valamilyen diétát, akkor ezt most érdemes elkezdeni. Az ilyen önként vállalt korlátozás sokszor mentesít bennünket a külső megszorításoktól vagy legalább is elviselhetőbbé és kevésbé fenyegetővé csillapítathatja. Kénytelen lesz most több stresszt és fokozott nyomást elviselni.


Mottó: Az ember könnyen lesz önző, ha nagyon szeretik.

2010. márc. 16. 13:29

Oroszlán Kedd, 16.03.2010

Senki sem vitatja a királyi mivoltát, de aki magasan ül, könnyen elvakítja a dicsfény. S az uralkodót elsősorban népe ítéli meg. Ön bizonyára igazságosnak érzi magát, viselkedését és cselekedeteit helyénvalónak tartja, de vajon hajlandó-e néha-néha engedni a közakaratnak, ha az egyáltalán nincs ínyére?

2010. febr. 25. 12:46

Oroszlán Csütörtök, 25.02.2010

Sok a dolga, még arra sincs ideje, hogy kicsit magával foglalkozzon, ami elég ritka, mert hiú. Ez nem baj. Önt felvillanyozza, ha pótolhatatlannak, amolyan fontos embernek érezheti magát. Hiúságát is legyezgeti, hogy dicsérik, még ha úgy is gondolja, hogy megérdemli, rászolgált az elismerésre. Viszont soha nem mondják eleget, Ön szerint.

2010. jan. 22. 08:28

Kedves Oroszlán!

Az jó, hogy lelkes és szenvedélyes vagy, de vigyázz, mert nem mindenki tud követni! Ne provokálj senkit, és ne kezdj vitát! Ha úgy érzed, hogy szétvet az energia, akkor menj sportolni, és ott vezesd le! Felelős vagy mindenért, amit gondolsz, mondasz és teszel. És jó szándékkal is megbánthatsz valakit. Vigyázz ma mindenkire!

95. dittke14 (válaszként erre: 94. - Pippoplollipop)
2009. okt. 18. 12:02
megnéztem és oroszlán vagyok szűz aszcendenssel :)
2009. okt. 17. 22:53

[link]

Itt ki tudod számítani.

93. PAGI62 (válaszként erre: 92. - Pippoplollipop)
2009. okt. 17. 22:50

Én is oroszlán vagyok /aug.6/

Nekem szerinted mi az aszcendesem?????????,,,Előre is köszönöm, pussz!!

2009. okt. 17. 22:42

Oroszlán vagyok szűz aszcendenssel, a holdhoroszkópom pedig rák. (Elég összetett. : D)

Az oroszlánból minden stimmel, a szűzről nem tudok sokat, de a rák jegy segít abban, hogy amikor irányítok, tudjak figyelni a 'beosztottakra', hogy szívesen dolgozzanak.

A héten pl diáknap volt, és minden valahogy rám hárult, mindent én szerveztem, mindenki hozzám fordult segítségért, tőlem várták a 'parancsokat'.Nagyon élvezem az ilyesmit, de sosem értettem, hogy az emberek miért mindig engem választanak a vezető szerepre. : D

17/l.

91. Leo146
2009. okt. 13. 02:06

Sziasztok én 18 éves oroszlán férfi vagyok (férfi? inkább játékos kismacska...)

Nagyon bánatos vagyok ugyanis nekem nincs szerencsém a szerelemben pedig nagyon sok haverom és barátaim szerint nincs velem baj elvileg én "jó pasi" vagyok :/

Imádom a nyilas lányokat oda vagyok értük nagyon-nagyon kos lányokért és még az oroszlán lányokért is mert annyira imádni való kis játékos kiscicák :) de sose volt szerencsém hozzájuk :'(

inkább a levegőkhöz mint mérleg és ikrek... :'(

nem az az uralkodni vágyó oroszlán vagyok akaratos és küzdő szellem de természetesen csak a céljaim elérésben a szociális életben nem...

kiszámítattam az aszcendesemet én ikrek aszcendensű vagyok...

szerelmeimet szeretem kicsit kényeztetni nem hódolok be de nem vagyok velük akaratos csak játékos és harcolok küzdök értük hogy bizonyítsam mennyire szeretem őket... szeretnék tanácsot kérni ezügyben az itt jelenlévő többi nagycicustól mi a francot csináljak már hogy elnyerjem valamelyik kedves nyilas lány szívét???? mert nem sikerül akár hogy is akarom :( tudom magamról miylen vagyok, nekem egy tűz kell és nem levegő de egy másik hasonló fajta oroszlánt mint én lányba is szívesen szeretnék! :( mi a baj velem?

2009. aug. 6. 10:49

2009 augusztus


Oroszlán júl. 23.–aug. 23.


Az Oroszlánok ebben a hónapban alapos nagytakarítást tartanak. Bár szeretik, ha bőségesen veszik körül őket emberek, tárgyak, értékek, az is legalább olyan fontos számukra, hogy ezek minőségiek legyenek. Ha arról van szó, hogy valamit túlhaladottnak éreznek vagy önmagukhoz méltatlannak, gond nélkül elveszik a kezüket a szívüktől és megszabadulnak tőle. A tisztogatást módszeresen, türelmesen végzik, odafigyelnek a részletekre, így az eredmény is alapos lesz. Tudják, hogy ezzel megalapozzák jövőjüket, hiszen később abból fognak építkezni, illetve azokra számíthatnak, amit és akiket most megtartanak. Előfordulhatnak nagy változások, költözések, munkahelyváltások vagy komolyan elkötelezheti magát valami, esetleg valaki mellett.


mottó: „Légy óvatos, kit engedsz be az életedbe, mert lesz olyan, aki nem óhajt távozni.”

89. dittke14 (válaszként erre: 88. - Kisrono)
2009. aug. 2. 20:04
:)
2009. aug. 1. 18:06
szeretek oroszlán lenni...csak még nem vagyok annyira magabiztos, és sexmániás...viszont annál makacsabb, dacosabb, és mindenekelött türelmetlen vagyok!!!!
2009. júl. 12. 12:41

Oroszlán júl. 23.–aug. 23.

Egész hónapját átlengi a romantika és a gyengédség. Vagy Önben támad erős vágy ezekre és ezt keresi majd minden kapcsolatában, vagy ezt kapja párjától, illetve valakitől a közvetlen környezetében. Jólesik a meghitt környezet, a családi együttlétek, a baráti beszélgetések. Olyan bensőséges hangulatot tud most teremteni maga körül, hogy az emberek sorra megnyílnak Önnek és mély, egészen intim témákat is megosztanak Önnel. Belső érzékenységének és kiváló empatikus képességének köszönhetően jó érzékkel rávezeti az embereket, hogy mi is szolgálja leginkább az érdeküket, mit kell tenniük boldogságuk érdekében. Saját ügyeiben nem lát ennyire tisztán, de ott sem hoz helytelen döntéseket.

2009. júl. 11. 15:48

OROSZLÁN (július 23 – augusztus 22)


Ez a gyermek nem fél attól, hogy önmaga legyen, és szívesen megmutatja másoknak, mi mindent tud. Nyilvánvaló vitalitása állandó szórakoztatóvá teszi, aki állandóan keresi a reflektorfényt. Energiával telített, nagyvonalú, igényli a visszaigazolást; a világ az ő kreatív ötleteire vár. Az Oroszlán jegyében született gyermek hű barát és nyertes – bármihez kezd, teljes szívvel teszi. Fő tulajdonságai: komoly, drámai, romantikus, nagyvonalú, bátor, nagyszívű és lelkesedő. Tanács a neveléséhez: ha megtanulja, hogy mások erősségeit elismerje, ez pozitív erő lehet az életébe

2009. júl. 9. 18:20

Oroszlán

Oroszlán

július 23. - augusztus 23.


Az oroszlán jegy tűz elemű, uralkodó planétája a Nap.

Egy kis mitológia...:

Héliosz, a Nap és a fény istene. Nappal keletről nyugat felé egy kocsival szeli át az eget, melyet négy tüzes ló húz. Eosz, a Pirkadat halad előtte, az éjszakát pedig egy arany tálban tölti, és Okeánosz folyóján visszavitorlázik keletre. Héliosz "mindent lát és mindent hall", ezért is hívták tanúnak az eskükhöz. Ő fedezte fel Árész és Aphrodité viszonyát, és mondta el az istennő férjének, Hephaisztosznak. Héliosz a szem fényének is az ura, így képes vakokat újra látóvá tenni.


Az oroszlán jellem:

Elsősorban az élet szeretete, vitalitás, túlpezsgő életerő jellemzi. Optimista természetű, tele van bizalommal minden és mindenki iránt. Nagylelkű és segítőkész, erős kisugárzásával sokakat képes belelkesíteni. Szüksége van arra, hogy nagyra értékeljék, dicsérjék és megbecsüljék, hajlamos lehet a színpadiasságra, a drámai fellépésre. Szereti a pompát, a luxust, a szabadságot. Előfordulhat hogy hencegővé és hatalmaskodóvá válik, de ilyenkor a nagyzási hóbortja mögött a kisebbrendűségi érzése húzódik. Erős érvényesülési vágya van, általában céltudatos. Ettől azonban még megmarad játékossága, és az élet élvezetének képessége.


Az oroszlán a szerelemben:

Igazi romantikus, szenvedélyes hódító a szerelemben, és elvárja, hogy szerelmét ugyanilyen hévvel és odaadással viszonozzák. Nagyon birtokló tud lenni, viszont hajlandó mindent megadni annak, akit szeret. Nagylelkűsége, lovagiassága, bőkezűsége a partnerkapcsolataiban is megnyilvánul. Ha úgy érzi, hogy nem szeretik, büszkén felvetett fejjel elvonul.


Az oroszlán és az állatok: Az egyedül élő ragadozók, az oroszlán, a párduc, a sas tartozik ide, valamint a kakas és az aranyhal is.


Az oroszlán és az autók: A nagyon drága sportautók illenek hozzá, emellett a Mercedes és a Jaguár is. Szereti a száguldást, de még inkább azt az érzést, hogy ő uralkodik az úton. Ha tehetné, mindig rendőri felvezetéssel közlekedne, mint egy király...


Az oroszlán és a vacsora: A tömény, aromás ízeket kedveli, gyakran túl fűszeresen szereti az ételeket. Egy több fogásból álló "luxusvacsorával" biztosan megörvendeztethetjük.


Az oroszlán színei: aranysárga, fehér


Az oroszlán testrészei: szív, gerincoszlop


Az oroszlán otthona: tágas szobák, reprezentatív bútorok, egyéni megoldások jellemzik.


Az oroszlán jelmondata: "Bármit is teszel, teljes szívvel tedd." [1]

Mai horoszkóp (2009.július 09., csütörtök):


Az elégedettség egyik titka, hogy ne várjon el túl sokat másoktól. Így nem érheti csalódás amiatt, hogy nem találják ki minden kívánságát.

[2]

Heti horoszkóp (2009. július 06. - 2009. július 12.):


Tanulja meg végre, hogy kedvesénél legkönnyebben akkor ér célba, ha őszintén és egyenesen megmondja, mit gondol vagy mit szeretne. Ha egyértelműen fogalmaz, a válasz is világos lesz. Ehhez persze az kell, hogy önmagában is tisztázza, pontosan mit akar elérni.

[3]

Havi horoszkóp (2009. július):


Egész hónapját átlengi a romantika és a gyengédség. Vagy Önben támad erős vágy ezekre és ezt keresi majd minden kapcsolatában, vagy ezt kapja párjától, illetve valakitől a közvetlen környezetében. Jólesik a meghitt környezet, a családi együttlétek, a baráti beszélgetések. Olyan bensőséges hangulatot tud most teremteni maga körül, hogy az emberek sorra megnyílnak Önnek és mély, egészen intim témákat is megosztanak Önnel. Belső érzékenységének és kiváló empatikus képességének köszönhetően jó érzékkel rávezeti az embereket, hogy mi is szolgálja leginkább az érdeküket, mit kell tenniük boldogságuk érdekében. Saját ügyeiben nem lát ennyire tisztán, de ott sem hoz helytelen döntéseket.


Mottó: „Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek, aki éppolyan fontos neked, mint saját magad, addig mindig magányos maradsz.” Richard Bach

2009. júl. 6. 22:53
Én is oroszlán vagyok és nekem is megvan minden oroszlánra jellemző tulajdonságom.
2009. júl. 6. 19:11

Kedves Oroszlán!

Hidd el, senkinek sem könnyű összeegyeztetni a munkát és a magánéletet. Ma azzal kell szembesülnöd, hogy milyen káros, ha bármelyik a másik kárára kerül túl hangsúlyossá. Emiatt ne csodálkozz, ha a párod mérgelődik, mert elhanyagolod. Próbáld visszaállítani az egyensúlyt! Törődj vele kicsit többet! Ha nincs még párod, akkor szakíts több időt magadnak arra, hogy megtaláld!

2009. jún. 29. 14:34

En is oroszlan vagyok es alapjaban veve minden illik ram.

Szuletett valaki 10-en?

81. Csigamanci (válaszként erre: 80. - C2865910fc)
2009. jún. 29. 12:28
Én sem vagyok egy tipikus Oroszlán, pedig az aszcendesem is az. Én kifejezetten nem szeretem a nagy társaságot és kerülöm a "reflektor fényt". Egy teljes, részletes horoszkópot kell csináltatni. Én neten megcsináltam és kijött, hogy hangsúlyos nálam a Bak és a Szűz. Azok pedig a jellemzés szerint visszahúzódóak, mint amilyen én vagyok. :)
2009. jún. 28. 18:41

Sziasztok!

Én egy oroszlán pasival járok 3hónapja,én pedig bak vagyok.Nem tudom, de ő szerintem nem olyan nagy társasági ember mint pl a jegyről irjákés nem is akar bagyona közép pontban lenni,viszont nagyon tud szeretni ahogy érzem és tusomásom szerint hűségees is.Teljesen Jól kijövünk még egy hangos szavunk se volt egymáshoz,annak ellenére hogy a horoszkóp szerint nem illünk össze.Előtte egy szűz pasival jártam 1és fél évet,és szószerint minden napos végig veszekedtünk,nagyon nem illettünk össze,szóval szerintem nem lehet adni a horoszkópra.Ti mit szóltok ehhez?

2009. jún. 22. 14:20

Oroszlán (július 23. - augusztus 22.)

Akit nem vonhatsz irányításod alá, azt vagy felfalod, vagy végképp kiejted kegyeidből. Rendkívüli módon bízol önmagadban, s ez jól is van így, de légy méltányos azokkal szemben, akik szintén tudják, mit akarnak, csak esetleg más módon kívánják megvalósítani. Ne dühöngj, hallgasd meg a másik érveit.

2009. jún. 21. 10:19

Oroszlán (július 23. - augusztus 22.)

A meggondolatlan, lobbanékony magatartás most balesetre vezethet és még operációval járó egészségi problémák is felmerülhetnek, ha minduntalan megpróbálod elhárítani vagy elfojtani e tranzitban rejlő kreatív és talán váratlan fordulatokat provokáló energiákat. Legyél rugalmas és állj készen a változó körülményekhez való alkalmazkodásra. Hozhat a nap olyan emlékezetes eseményeket, amiket nem szeretnél a gomblyukadba tűzni.

2009. jún. 20. 21:20

Oroszlán (július 23. - augusztus 22.)

Szánj elég időt mások nézeteinek és véleményének meghallgatására, akkor ez akár jó időszak is lehet a döntéshozatal, a tervezés vagy tárgyalások szempontjából. Csak arra vigyázz, hogy a részletekbe ne csússzon hiba és ne kérj nagyobb szeletet a tortából, mint amit meg is tudsz enni. Vizsgáld felül elképzeléseidet és változtass rajtuk, ahol kell. Ma számíts arra is, hogy lelkileg sokkal sebezhetőbb leszel, mint máskor.

2009. jún. 19. 07:58
Kedves Oroszlán! Te vágysz valójában a biztonságra, a kiszámíthatóságra? Vagy csak az nyugisabb? Ma minden vágyad ellenére változás történhet a munkahelyeden. Lehet, hogy személycsere lesz. De az sincs kizárva, hogy feladatkörök módosulnak. Mindez bosszanthat, pedig nem fog rosszul érinteni. Őrizd meg a rugalmasságodat! Derűsen fogadj minden változást!
2009. jún. 17. 20:59
Kedves Oroszlán! Ma várhatóan folytatódik a tegnap elindult jó szériád. Ráadásul most lenyűgöző leszel. Valaki rajongva fog nézni rád. Vedd észre a szemében a csillogást! Ne értsd félre, de értsd! Ha nem megy, akkor kérdezd meg, mit látsz! Nem szégyen kérdezni. Jobb tisztázni a helyzetet, mint félreértésbe keveredni. Az kínos is lehet. Kerüld ezt el!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook