Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Optimista szemlélet fórum

Optimista szemlélet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Optimista szemlélet

2020. jún. 16. 22:55

Tudod hol veszed legjobban a hasznát az optimista szemléletednek?


A TRUTYMÓBAN!


Mert amíg megy a "szekér", addig forgathatsz akármit a fejedben!


Sokan ekkor ülnek fel a "magas lóra"! (Amíg le nem esnek!)


Szép, kedves, boldog időkben én is tudok "POZITÍV" lenni!


De ez igazi arcod (rendszerint az állat) a TRUTYMÓBAN mutatkozik meg!


Ez a TRUTYMÓ TITKA!


[link]

2009. szept. 5. 09:44

Alapjában véve én egy rettenetesen optimista ember vagyok. De nem állandóan, vannak rossz napjaim, akkor nem tudok mindig pozitívan látni. De aztán felállok és újra neki futok a dolgoknak. Vagy így, vagy úgy de mindig elérem amit akarok.

:)

2009. júl. 2. 19:57
Nagyon tetszett a cikk mosolyogtam rajta:)
2009. jan. 2. 10:21
Jó lenne ha tudnám alkalmazni.
14. talofa
2008. jún. 11. 10:18
Sajna én is túl aggódó vagyok és negatív,de ezen szeretnék most változtatni.annyira jó lenne....úgyhogy próbálkozom vele.
13. kati10
2008. jún. 11. 10:04
Én született aggódó vagyok, jó tudni, hogy vannak emberek akik nem úgy gondolkodnak mint én. Én is annyiszor megpróbáltam pozitívan felfogni a dolgokat, de a végén mindig győz a realitás. Ez pedig azt jelenti, hogy nagyrészt tényleg mi irányítjuk az életünket, de a környezetünk is befolyással van ránk, és ez néha elég, hogy mindent tönkre tegyen.
2008. jún. 11. 09:57
en azt ajanlom mindenkinek akinek tetszett ez a cikk hogy olvassa el Andrew Matthews - Hallgass a szívedre konyvet es esetleg mas konyveit is mert nagyon jo konyveket ir a pozitiv eletszemleletrol es a boldogsagrol..es konnyu nyelvezete van ...mert az o szerzemenye az eredeti valtozat..;)
11. talofa
2008. jún. 11. 08:59
Igen ez igaz.De egy próbát megér.Tehát próbáljunk örülni a sok szépnek,és lerázni a gondokat,nem pedig agyalni rajta.
2008. jún. 11. 08:44
Én örülnék,ha minden napom pozitív gondolkodással telhetne és ilyen lenne a szemléletem is,de sajnos az éremnek is két oldala van.
2008. jún. 9. 16:01
Igy kéne nekem is .....csak pozitívan.
8. 236fe2f68e (válaszként erre: 7. - 236fe2f68e)
2008. jún. 9. 15:41

“Egész életünkben arra lettünk kondicionálva, hogy bizonyos gondolataink legyenek a dolgokról. A gondolatok tesznek bennünket boldogtalanná - de a gondolatainkat megváltoztathatjuk! Az életszínvonaladon úgy javíthatsz, ha a gondolataidon javítasz, és gondolataid hatással vannak érzéseidre.”

(Andrew Matthews - Hallgass a szívedre)

7. 236fe2f68e (válaszként erre: 5. - 852308703c)
2008. jún. 9. 15:39
Szerintem is jo a cikk de jobb az eredeti változat ANDREW MATTHEWS-től. Hogy ha nem tudnám hogy az ö szavai ezek akkor aszt mondanám "Huuuuuuuuu de optimista"...na de nem az a gond hogy nem eredeti hanem az hgy hiányzik a forrásanyag...
2008. jún. 9. 14:39
Mindenkinek igy kellene gondolkodni!
2008. jún. 9. 14:36
A CIKK jo...egy baj van vele...egy konyvben olvastam volt meg regebb...ANDREW MATTHEWS irta...es pont ezeket a szavakat hasznalta csak mas nevet...o tortenet ugyan kicsit mas de a fo gondolatok ANDREW MATTHEWS gondolatai es az o szerzemenye....
2008. jún. 9. 14:13

Ez így igaz! Mindig a mi döntésünkön múlik, hogyan állunk hozzá a dolgokhoz és hogyan éljük meg őket...

Attól függetlenül, hogy nem könnyű ezt minden élethelyzetben megvalósítani...

2008. jún. 9. 12:18
Elismerésem!
2008. jún. 9. 12:06
Nagyon tetszik a cikk! Valahogy tényleg így kéne. Muszáj megpróbálni!
2008. jún. 9. 11:40
Érdekes történet a pozitív gondolkodásról. Az eset nem velem történt, de tanulságos és elgondolkodtató! Érdemes átgondolni, hogy a mai rohanó világban hagyjuk e elhatalmasodni magunkon a negatív gondolatokat. Gondolkodjunk pozitívan :) !!!

Ugrás a teljes írásra: Optimista szemlélet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook