Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Opera böngészőn, hogyan lehet letiltani a reklámokat? fórum

Opera böngészőn, hogyan lehet letiltani a reklámokat? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. grizus
2014. nov. 8. 19:10
Megnyomtam az alatta lévő tiltást is és most eltűntek. Kop-kop-kop.
2014. nov. 8. 19:07
Megtaláltam a gépen is az Adblockot és letíltottam, kutyaf.t se ér. A rohadék.
2014. nov. 8. 19:04
Telepítettem az Adblockot, de nem használ, ott vannak, csak üres ablakban. Ezzel nem vagyok kisegítve, mert továbbra is foglalják a helyet az oldalon és a gépben, minden egyes megnyitásnál ki kell őket kapcsolni ami iszonyú dühítő!
7. krautmanno (válaszként erre: 6. - Grizus)
2014. nov. 8. 18:59

Nem tudom.

Az az igazság,hogy ha valami gond van vagy az ismerősünknek szólunk vagy a fiam osztálytársának.

6. grizus (válaszként erre: 3. - Krautmanno)
2014. nov. 8. 18:55
Van, öcsémnek egy ismerőse, de már kétszer kitakarította a gépet (viszont a Firefoxot taccsra tette). Ilyesmit javítanak hivatalos javító helyeken?
2014. nov. 8. 18:54
Ezt nem hiszem el. Megtaláltam az előugró ablakok tiltását, átállítom blokkolásra erre visszaugri és engedélyezi! Hogy rohadna el, a k.va életbe!
4. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. nov. 8. 18:53
Ad Block be van kapcsolva? Azon be lehet állítani, hogy mit szűrjön, de konkrétan nem tudom hogy.
2014. nov. 8. 18:53

A férjem laptopja volt így,igaz Chrome böngésző van rajta.Semmit sem tudtunk vele kezdeni és nagyon bosszantó volt a sok reklám.Végül az egyik ismerősünk "csinálta" meg.

Nincs esetleg olyan ismerősöd aki tudna segíteni?

2014. nov. 8. 18:49
Az előugró ablakok tíltása be van kapcsolva, mégis engedi őket. Brrr.
2014. nov. 8. 18:45
Tudom, hogy vannak már ilyen fórumok de nekem Operám van és abban nem tudom, hogy lehet leírtani a reklámokat. Rámentem valami külföldi oldalra és azóta elárasztotta a gépet a szenny. Az Operában ha rámegyek a bal felső ikonra, nem ajánl fel olyat, hogy reklámok letíltása. Emellett ott vannak az állandó játékoldal ajánlások és lelassult a gép. Vírusírtóval megnéztem, a gép védettség alatt van. Léci, akinek Operája van, segítsen! Köszi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook