Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan társat szeretnék, akivel nem kell folyton... fórum

Olyan társat szeretnék, akivel nem kell folyton... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. febr. 19. 06:09
Van biztosan ilyen, mert nekem is volt, ki is bírtam vele 3 évet! Viszont nem ilyenhez mentem hozzá, úgyhogy nyugi biztosan fogsz te is találni olyat akit szeretnél!😉
2023. febr. 18. 20:20
Aki elárul és mások előtt viccet csinál belőled, az sajnos nem társ, hanem bántalmazó. A bántalmazás akkor is az, ha "csak" szóban történik.
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 14:24

Ez még egy bármilyen munkaprojekt társnak is gyenge, megalázó, nemhogy életed társának. Mindenkivel úgy bánnak, amennyit elnéz, amennyi neki még belefér.


Ha anyagilag független vagy beszéld át vele, és ha nem megy lépj tovább!

Mondanám anyagilag sem jó valakihez érdekből tartozni, de ez megint a kinek, mi fér bele. Amennyiben érzelmileg kötődsz még így is hozzá, az nagyon gáz.

8. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 05:37

Az enyém pletykás. De nem direkt. Elszólja magát véletlenül. Ha valamit mondok neki ami ciki és nem akarom, hogy más is tudjon róla, előtte mondani kell neki, hogy: ezt másoknak ne mond! 🤭

Sajnos nem jó helyzetfelismerő.

Na de nem kell komoly dolgokra gondolni, az életünket nem tárja ki más elé. Csak vannak cikis helyzetek vele. 😀

7. Myra
2023. febr. 17. 21:24
A mostani tarsad talan nem ilyen?
6. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 20:50
Erről beszéltél már vele ?
2023. febr. 17. 19:37
Ez a minimum, amit az ember elvár a társától. Ha eddig nem ilyenben volt részed, akkor rossz ember van melletted.
2023. febr. 17. 17:36
Leírtad, milyen az egészséges párkapcsolat. Ez a minimum, amit megtehetnek egymásért a párok.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 16:24
Ha ilyen van melletted, nagyon gyorsan adjál túl rajta! Ennél még az is jobb ha nincs senki.
2023. febr. 17. 16:13
Ez alap szerintem is. Aki így viselkedik, az nem társ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook