Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan férfitól vagyok terhes, aki lehet sose lehet velem fórum

Olyan férfitól vagyok terhes, aki lehet sose lehet velem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. jan. 8. 09:46
Ha veled akar lenni, akkor már veled lenne rég. Ott lakna. Mi köti oda ahhoz a másik nőhöz? Mert a papírra manapság már nem lehet hivatkozni.
2014. jan. 8. 09:45

Én ebben a helyzetben nem merném vállalni egy második gyereket.

Én is egyedül nevelem a lányom, és nagyon meggondolom, kit engedek be a már kialakult életünkbe.

Zűrös, családos emberrel nem kezdenék mégegyszer... mert ha másodjára szülnék is, szeretném azt egy boldog, harmonikus, kiegyensúlyozott családi körülmények között megtenni!

2014. jan. 8. 09:43

Attól, h nem váltak el, még külön költözhettek volna, ha akarnak...


Őszinte leszek: csak akkor vállald a kicsit, ha egyedül is vállalnád, mert úgy néz ki, a párodnak ez egy nagyon kényelmes helyzet és könnyen lehet, h megint egyedül maradsz.

Sajnálom. :(

14. blue_bay (válaszként erre: 9. - Pasionella)
2014. jan. 8. 09:42

Hát persze, nem veszi komolyan a "rossz házasságban" élő "igaz szerelme". :)

Egyébként meg FÓRUMINDÍTÓ azért, mert téged anno otthagytak volna nem kellett volna más férjével összejönni. Ez válás és egyezkedés nem tart közel 3 évig!

A szerelem 2,5 év után már bővel elmúlik és ha eddig nem lépett már nem is fog. Ha valaki "borzasztó nagyon rossz kapcsolatban él" és a lelki társa ,élete szerelme várja őt a kislányával akkor ő nem fog szenvedni éveket egy "szörnyeteg" mellett!!!

13. globus
2014. jan. 8. 09:41

Mivel bizonyította a válófélben lévőséget?

Csak állítani kevés. Rengetegen mondják, akiknek otthon rossz a kapcsolata, de gyakorlatban nem léptek egy centit sem. Ők csodálkoznának legjobban, ha a másik fél valóban elválna :)

2014. jan. 8. 09:41
Sajnos nekem is ugyanaz jött le a storiból, mint mindenki másnak. A férfi kihasznál Téged, és nagy eséllyel sosem fog eljönni otthonról. :(
2014. jan. 8. 09:40
Ha valaki annyira elakar válni akkor elválik, pluszban nem él együtt a nejével.A párod nem akar ez egyértelmű.Nem ítéllek el.Hiszékeny voltál, vagy.Én valószínű nem tartanám meg az újabb babát, szerintem egyedül fogsz vele maradni és még több gondod lesz.
10. blue_bay (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 09:39

Ezt írod: "A mai napig nem váltak el és együtt is élnek. "


A mai napig hülyített Téged. Ahhoz, hogy elinduljon a válóper , megegyezzenek nem kell közel 3 évig együtt is élni. Ezek szerint annyira nem akarnak megegyezni...

2014. jan. 8. 09:39
Nem értem. OKé, nem tudtak megegyezni, nem tudtak elvállni, és? Attól még ti összeköltözhettek volna, ott hagyhatta volna. Annyira biztos vagy benne, hogy igazat mond? Miben nem tudtak megegyezni?
8. gkreka (válaszként erre: 5. - Zanna01)
2014. jan. 8. 09:38

Tökéletesen igazad van!


Kérdeződnek:

Kezdj el gondolkodni "párod" őszinteségével kapcsolatban! Így nem kerek a története a válása elakadásáról.

7. gkreka (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 09:36

"Ő válófélben volt,így amíg a válásra vártunk lelki kapcsolatban maradtunk."

Ha terhes vagy, akkor nem csak lelki kapcsolat volt köztetek ;)

2014. jan. 8. 09:35
Nem értem ha ennyire szeretitek egymást már rég odaköltözhetett volna hozzád... Most nincs más választásod mondd el neki és ha szeret akkor vállalja a gyereket is...
5. Zanna01 (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 09:35

Nem akarok okoskodni, de attól, hogy nem tudtak megegyezni még simàn elvàlhattak volna ha akarnak. A vagyonmegosztás vagy a gyermekelhelyezés az akár a válàs után is megtörténhet.

A párod mit mond a baba kérdésről? Bàr elsősorban neked kell eldönteni, hogy vàllalod e a babàt ebben a helyzetben.

4. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 09:34
:((Sajnálom!!A párod,hogy áll a baba kérdéshez?
2014. jan. 8. 09:32

A pároddal nem gondolkodtatok még azon, hogy ő odaköltözzön hozzád?

Ő szeretne gyereket? Ha nem ilyen lenne a helyzet, szeretnél gyereket?

2014. jan. 8. 09:27
Párod mit mond?
2014. jan. 8. 09:25

Tudom sokan el fognak ítélni, de mégis segítséget szeretnék kérni.

Alányomat egyedül nevelem, nemsokára 4 éves lesz. A vér szerinti apa szó nélkül elment, 3 hónapos korában, mert ő mégse akar gyereket. Nagyon nehéz volt egy babával egyedül, de jól vagyunk és szépen kialakult az életünk.

2,5 éve megismerkedtem a párommal. Ő válófélben volt,így amíg a válásra vártunk lelki kapcsolatban maradtunk. Közben a feleségével nem tudtak megegyezni, így egyenlőre áll minden. A mai napig nem váltak el és együtt is élnek. A párommal nagyon szeretjük egymást szenvedünk ebben a helyzetben. Tudni kell azt is, hogy a lányom után komoly betegségem volt, így nem lehet gyerekem. Két orvos is alá támasztotta ezt. Viszont úgy néz ki terhes vagyok... Álmomban sem gondoltam volna... Nagyon meg vagyok ijedve ettől a helyzettől. Mit tegyek megtartsam-ne? Egyedül leszek 2 gyerekkel vagy a pároméknál végre megegyezés lesz? És ha többé nem lehet gyerekem? Tanácstalan vagyok. Érvek és ellenérvek kavarognak a fejemben. Ha valaki volt hasonló helyzetben vagy tud valami okosat írni örülnék neki. Nem azért,hogy más döntsön helyettem csak érdekelne mások véleménye. Kérlek benneteket,hogy elítélést nem kérek, mert nős ember a párom. Válófélben voltak, amikor megismertem! Nagyon rossz kapcsolatban vannak,voltak!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook