Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oltás nélkül hogy viselted a covid-ot? fórum

Oltás nélkül hogy viselted a covid-ot? (beszélgetős fórum)

2022. aug. 1. 19:08

Az egész családom oltatlan.(Ha úgy tetszik, “laposföld hívő”, bár mindenkinek van legalább egy diplomája, közgazdász, biológiatanár és hasonló “mágus” szakokról)

A hat emberből (hatvan feletti szülők: 30-40 éves gyerekeik és párjaik) hárman voltunk Covidosak.

Én és a párom 2020 szeptemberében először.Én voltam rosszabbul:homloküreg fájdalom, levertség, orrdugulás, majd nátha, és 2,5 hét szaglásvesztés.Visszajött, de kicsit rosszabb/módosult az eredeti szaglásomhoz képest.Covid előtt erre a betegségre azt mondtam volna, “megfáztam”.

Karácsonykor a testvérem volt beteg.Ő előtte nagyon szresszes időszakot élt meg, lelkileg rossz passzban volt.Mivel elsőre negatívat tesztelt, együtt volt a család:több napig együtt ettünk az étkezőben, együtt fetrengtünk a kanapén stb.Senki nem kapta el tőle-bár ahogy a második teszt már pozitív lett a szokásos nem kevés vitamin mellé elkezdtünk szedni még valami szert.(nem gyógyszet)Annyi történt, hogy mindannyiunknak volt egy 2-3 órán át tartó enyhe fejfájasa.

2022 húsvétján egy külföldről hazalátogató baráttal találkoztunk, akirő kiderült, hogy Covidos.Ekkor párommal mindketten elkaptuk.Enyhébb influenza-szerű tünetekkel, még 38-ig sem ment fel a lázunk. Fáradtak és kedvetlenek voltunk, fájt a torkunk

Háromszor oltott főnököm egy repülős út után olyan beteg lett, mint soha életében.Négyszer oltott kollégám non-stop köhög, kéthetente “ meg van fázva”.Harmincas tesóm férfi évfolyamtársa, nem dohányzó, súlyfelesleg nélküli, most élt túl egy embóliát, oltottan.Erre mondják, hogy amúgy is kapott volna.

Háromszor oltott, évek óta kontrollált pajzsmirigy problemás kolléganőmnek most kimutatta a biposzia a daganatot, vérnyomás gondjai miatt nemrég 24 órás vérnyomásmérést csináltak rajta.Ja, ő is elkapta a Covidot, de csak közepesen volt vacakul.

Egy családi ismerősnek közel hatvan évesen a mononukleózist (“csókbetegség, tinik és gyerekek betegsége) sikerült elkapni többször oltottan, kórházban kezelték.


Nem vagyok sem gyógyszer- sem oltásellenes, de ezzel a Covid oltással valami nem kerek.

Ja, és vagy egy hónapja mondta az egyik kolléganőm, hogy az anyósa októberre tervezett szemműtétjére azt mondták a kórházban, hogy necces lesz, mert már most tudják hogy mindenki be lesz osztva oltani akkor.

23. moimeme (válaszként erre: 19. - Júlia91)
2022. aug. 1. 18:18

Az oltásellenes nem egyenlő a laposföldhívővel. Mondjuk én oltásellenes nem vagyok, inkább szkeptikus.

És igen, igazad van; orvoshoz sem járok.

2022. aug. 1. 18:17

Kétszer estem át rajta. Előstör kicsit levert voltam, másodszor annyi sem, csak a szaglásommal volt baj.

Nem teszteltettem egyszer sem, viszont körülöttem mindenki az volt ugyanilyen tünetekkel, abból gondolom.

Megúsztam (eddig) egyetlen tesztelés és oltás nélkül.

21. ,zumba (válaszként erre: 19. - Júlia91)
2022. júl. 22. 19:57
Akik eü-ben dolgozók, vagy pedagógusok, vajon miért nem oltatták magukat? Pedig ők már tanult emberek(lehet pont azért)
2022. júl. 22. 18:42
És még mindig nem kaptam el. Annak dacára, hogy nemrég fél napot együtt töltöttem egy barátnőmmel, aki a repülőn elkapta.
2022. júl. 22. 15:18

Hú de sok itt az oltásellenes laposföldhívő.

Remélem aki nem hisz benne az orvoshoz se jár sose, hanem otthon gyógyítja minden baját hisz az orvostudomány ugye csak azért van hogy megöljön minket:)

18. Ildi
2022. júl. 19. 18:57
Nem is találkoztam koviddal. Pedig voltam kontakt. Örökké oltatlanul👊💪
17. ,zumba
2022. júl. 19. 18:22
Nincs senki a környezetemben.
2022. júl. 19. 17:34
3 hétig magamról sem tudtam
15. tien
2022. júl. 19. 17:31
Nem vagyunk oltva, nem voltunk betegek.
2022. júl. 19. 15:26
Újra indítom a topicot. Nem vagyok oltva ès covidos vagyok. Van olyan ismerősöd aki most covidos? Hogy van?
13. tulipán*** (válaszként erre: 10. - Bnedora)
2022. máj. 8. 16:20
Én biztosan, hiszen mondtam. Nem hiszem, hogy az oltások a megmentésünkre lettek kitalálva.
12. tien
2022. máj. 8. 15:06
Nem tartom valószínűnek , hogy elkaptam.
2022. máj. 8. 15:00
Nem kaptam el.
10. bnedora (válaszként erre: 8. - Tulipán***)
2022. máj. 8. 13:44
A szomszédasszonyom és családja sem oltakozott, és majdnem ráment. Azért kíváncsi lennék arra, amikor a halál torkában van valaki, akkor is ezt mondja?
9. ariana (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. máj. 8. 11:52
Unalmas, de összel újra fog kezdődni a mizéria.
2022. máj. 8. 11:35
Én nem oltattam be magam, nem is kívánom és semmi bajom nincs. 1 x voltam beteg pár napig, fogalmam sincs, hogy Covid volt vagy sem, nem is érdekel. Nem hiszek az oltásokban vagy legalábbis személy szerint nem hiszem , hogy jót tennének a szervezetnek. De persze mindenki döntse el maga, hogy miben hisz.
2022. máj. 8. 11:11

Az egyik kollégám december eleje óta táppénzen van. A sztori az volt, hogy nem oltakozhat. De úgy hallottam, miután elkapta mégis beoltatta magát. Lehet ez volt a gond, hogy túl hamar.

Ötvenes férfi.

6. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Liza8)
2022. máj. 8. 09:35

Van olyan ismeros vagy csaladtag (3 szam szerint) aki oltas nelkul a temetoben van. Nem a sajat dontesuk volt, nem volt még oltas akkor, mikor meghaltak.


Van olyan ismeros (sok) aki elég beteg volt, de otthon atveszelte. Van olyan is, akinek oltatlanul vagy oltassal meg se kottyant.


Erre mondom mindig, hogy ez sajnos orosz rulett.


Csaladtag halala eseten sem vigasztalo, hogy volt "alapbetegsege", mert egy jol karbantartott pajzsmirigy alulmukodessel nem feltetlen kell 50 evesen meghalni.

2022. máj. 8. 07:50
A szomszédasszonyom 72 éves, ő 2 hónapig volt kórházban élet-halál között. Sajnos, voltak mellette, akik oltottan is elhunytak. Ő még mindig nagyon gyenge, sokáig alig bírt nyelni, de erős asszony, nem hagyja el magát, mindent megtesz, hogy visszanyerje régi önmagát.
4. papája (válaszként erre: 1. - Liza8)
2022. máj. 8. 07:48

Itt vannak történetek, olvass utána. Nem is értem miért kellett erről új fórumot indítani.

Túl vagyunk a járvány ezen szakaszán, el akarjuk felejteni legalább őszig. Ne rágjuk tovább a csontot, van így is elég baj ebben a világban.

[link]

3. mimy63 (válaszként erre: 1. - Liza8)
2022. máj. 8. 07:48
Ki így, ki úgy. Oltással is, és anélkül is.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Liza8)
2022. máj. 8. 07:08
Ez még mindig téma?Nagyon unalmas már..
2022. máj. 8. 06:59

Aki nem kapott oltást és covidos lett, hogy viselte?

Mennyi idő alatt gyógyult meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook