Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hová lehet elmenni dolgozni 50 felett oltás nélkül? fórum

Hová lehet elmenni dolgozni 50 felett oltás nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2
48. _Berry_ (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 15:13
És mi a baj a mostani munkáddal? Ha nem mersz lépni, mert úgy gondolod, hogy semmihez sincs képességed, akkor inkább arra kellene törekedned, hogy a mostanit megtartsd a nyugdíjig.
47. _Berry_ (válaszként erre: 23. - Soufflet)
2022. máj. 22. 15:06
Nemcsak olyan idős Magyarországról egykor elment emberek vannak külföldön, akik mára már nem beszélik a nyelvet, tehát akkor mit nem ért? Azért írtam, mert ismerősi körben tudok ilyen esetekről, hogy nyelvtudás nélkül magyar idős emberhez mentek ki segíteni, ami a főzésből, takarításból, mosásból és társalkodásból állt. Vannak idős emberek, akik nem mennek otthonba, mert ragaszkodnak a sajátjukhoz, de anyagilag megtehetik, hogy 24 órás társaságuk legyen.
46. andi6020 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 13:35

Meg a hozzáállás.

Ez sem jó, az sem jó, ezt sem bírom, azt sem szeretem...

2022. máj. 22. 13:02
Elgondolkodtam amiket írtatok, és igazából nem is az számít hogy 50 felett vagyok hanem a képességek.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Tien)
2022. máj. 22. 12:20
"húztunk" Én legfeljebb egyedül tudnék menni, de a falun kívül se nagyon járok.
43. tien (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 11:38

Tudom miről beszélsz!

Felsorolni sem tudom mennyi szar ért.(baleset , fertőzés /nem kovid/,rák stb..)

Kaptam volna 22 ezer forintot .Anyátok !

Akkor húztunk el innen külföldre.

Nehéz volt mint állat eleinte.

De egyre könnyebb és könnyebb lett .

42. tien (válaszként erre: 24. - Soufflet)
2022. máj. 22. 11:31

Oké!

Csak a tapasztalatam írtam le .

Nálam beszaribb emberke ritkán fordul elő.

Mégis mentem .

Na meg most rosszabb a helyzet ,mint 10 éve volt.

41. Soufflet (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 11:10

Akkor a fogd-meg munkat el kell fogadni, es remelni a legszebbeket.

Nalunk van chef, aki 30 korul mosogatokent kezdte, es most jo pozicioba van 15 ev utan.


Van 45 koruli pincernonk, aki 4 kulonbozo allasban reszmunkaidos, mert nem birja a monotoniat, es igy erzi jol magat.


Egy vezetonk sem magasan kepzett, hanem onnan kedtek, hogy "alantas" munkat vegeztek, jo a kommunikacios keoesseguk es ertelmesek.


Szerintem neked a hozzaallasoddal van a baj, nem a koroddal. Es mondom ezt ugy, hogy a fogd-meg-csinald munkaknal en shop-interjuztato es betanito voltam. Nekem minimum 100%-ot kellett csinalni amig minden (bocs) hulyevel is foglalkoztam.

40. globus (válaszként erre: 39. - Birebora)
2022. máj. 22. 11:00
Nem tudom, hogy az 50 felett mennyivel felette.
39. birebora (válaszként erre: 36. - Globus)
2022. máj. 22. 10:59
7-8 év a "kihúzáshoz" nagyon sok. Még akkor is ha az embernek könnyű munkája van és szereti. Szerintem.
38. birebora (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 10:58

Hát az bizony nem sok.

Mit akarsz, mire vagy képes? Miben gondolkodsz? Hol élsz? Milyen lehetőségeid vannak? Mennyi fizetéssel lennél elégedett? Hány órában tudsz? Mennyire vagy terhelhető? Korán kelni? Fizikai, szellemi munka? Ezer kérdés.

37. pteri (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 10:56
Amit felsoroltam, azok közül 3-hoz nem kell végzettség.
36. globus (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 10:56
Ha nincs hiányzó időd, elvileg nyugdíjas lehetsz legkorábban 57-58 évesen. Addig kellene kihúzni valahol.
35. Soufflet (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 10:53

Nalunk van, aki majdnem 50, es lelassult. En fel ido alatt csinalom meg a munkajat, ha helyette vagyok ott, de nem basszak ki, hanem besegites van. Szerintem o onnan kerul ki, ha a temetobe megy, hogy elkaparjak. Volt, hogy a fonok zavarta el a korhazba, ahol kiderult, hogy belso verzese van, attol olyan feher. Igen, dolgozik, mint a guzu, es ezert tisztelik.


Nekem az eleteben nem reg nagyon rossz dolgok tortentek, es ez kihatott a munkamra. El kellett beszelgetni velem a protokol miatt, de a fonokeim azt kerdeztek, es hangsulyoztak, miben tudnak segiteni. Es nem ures bla-bla volt, konkret dokgokkal. Pedig ez a hely is at tud menni husdaraloba.

Ne mantrazd a rabszolgatartast, az embereljek van lelke. Csak talan nem igy kellene allnid hozzajuk.


Ha valamit valtoztatni akarsz az eleteden, nem lehetetlen, csak realisan kell felmerni, MIT akarsz.

34. birebora (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 10:53
sehogy
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Pteri)
2022. máj. 22. 10:47
Nincs végzettségem, mert ami a szakmám, azt sose műveltem.Kicsit tudok angolul.
32. pteri (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 10:40
Még mindig nem derült ki, mi a végzettséged és mit akarsz dolgozni? Így nehéz segíteni. Pl.hàziorvost mindenhol keresnek. Postai kézbesítőt is. Nàlunk kínai üzletbe polcfeltöltőt. Pékségbe szendvicskészítőt. L...l üzletbe higiéniai munkatàrsat. Most nyíló gyorsétterembe üzletvezetőt. Ezeket csak az elmúlt héten olvastam a mi vàrosunkban.
31. Soufflet (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 10:34
Az onfeltalalasban lehet kulonbseg abban, aki harmadjara valt orszagot meg nyelvet es aki 50 folott csak azt hajtogatja mi nem megy neki.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Soufflet)
2022. máj. 22. 09:57
"De Pusztahegyiszarkozrol a Covid utan/ kozben koltozni egy kicsit mas nulla nyelvtudassal 50 folott."-ez mit akar jelenteni?
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Soufflet)
2022. máj. 22. 09:55
Az biztos! Aki nem egészséges haljon meg! Arra megy ki a játék.De sajnos egy bizonyos kor után....nem biztos, hogy ugyanúgy terhelhető az ember , mint fiatalon, sok álláshirdetésben látom, hogy kiírják, hogy terhelhető legyen ami éjszakás műszakot, 12-zést jelent. Rabszolgatartók.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Soufflet)
2022. máj. 22. 09:52
Mondjuk nem tudom, ha felköltöznék pestre, kutyasétáltatásból hogy tudnék megélni, albérleet fizetni.
27. Soufflet (válaszként erre: 26. - Soufflet)
2022. máj. 22. 09:17
...akkor majdnem 60 volt.
2022. máj. 22. 09:16

Es hogy valaszoljak: a HELYI hirdeteseket kell megnezni a kepessegeidhez merten.

Vagy, mint a regi baratom tette, fogta az oneletrajzat, es vegighazalt minden ceget a varosban, ami a keoesitesenek megfelelo volt. Fel ev mulva visszahivtak, es felvettek.

25. Soufflet (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 09:10

Hala a jo egnek! En utaltam, hogy mindenkit csak ugy leszazalekoltak, mert nem akar dolgozni.

Ez " kulfoldon" is valtozik. Es meg mennyit fog!

24. Soufflet (válaszként erre: 19. - Tien)
2022. máj. 22. 09:07

Egy korabbi kolleganom, jo ismerosom elt Franciaorszagban, Gorogorszagban, Anglian talalkoztunk. Most50+, es talan egy eve koltozott ide. 4 nyelven beszel, an angolt meg tanulja (alapnyelvek a roman es magyar volt).

Nincs lehetetlen...

De Pusztahegyiszarkozrol a Covid utan/ kozben koltozni egy kicsit mas nulla nyelvtudassal 50 folott.

Aztan lehet, hogy en gondolom rosszul.

23. Soufflet (válaszként erre: 18. - _Berry_)
2022. máj. 22. 08:55

Mikor nyelvtudassal is vannak szazezren boldogan hazvezetononek, milyen hely az, ahova felvennenek valakit nyeltutas nelkul?

Tudod milyen szuper egyutt mukodni valakivel, akitol ha megkerdezted, hol dolgozott ezelott, annyit tud mondani, "nem ertem"?

22. Soufflet (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 22. 08:48

En elegge "posh" kornyeken lakok, de egyetlen ber-kutyasetaltatot nem lattam (vagy nem tudok rola). Tehetos kutyasetaltatoval talalkoztam sokkal. Mikor vegre vege a napnak, kimennek a kutyaval, gyerekkel.

Allashirdetesben sem lattam meg

ilyet.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Tien)
2022. máj. 22. 08:36
Nem kifogás, de nem vagyok egészséges. Le meg nem százalékolnak manapság, mert súlyos okok kellenek ahhoz.
20. globus (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 08:09
Környékbeli Posta? Nálunk mindig újságkihordót keresnek.
19. tien (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 07:46

Mi csupasz picsóval léptünk le Magyarországról közel 50 évesen , útközben tanultuk meg a nyelvet és éltünk tíz évet Németországban.(megteremtve egy viszonylagos jólétet)

Egy percig sem bántam meg ,hogy volt ,, merszünk,, lépni.


Azt mondják az okosak ,hogy nincs lehetetlen ,csak tehetetlen.

Nem bántásként ,de ne kifogásokat keress!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook