Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elvesztett szeretteink fórum

Elvesztett szeretteink (beszélgetős fórum)


19. Amaunet (válaszként erre: 18. - Channa*)
2021. máj. 27. 05:34
Bocsánat az offtopicért!:)
18. Channa* (válaszként erre: 16. - Amaunet)
2021. máj. 26. 22:39

Ennek a fórumnak nem ez a célja!


Itt azt kell felsorolni, hogy hányan haltak meg az oltás után...

17. vivo44 (válaszként erre: 16. - Amaunet)
2021. máj. 26. 22:12
És ez így is van rendjén!
16. Amaunet (válaszként erre: 15. - Vivo44)
2021. máj. 26. 22:09
A családom minden tagja más vakcinát kapott. Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Szputnyik, és Sinopharm szerepelnek a repertoárban. Mindenki túl van a másodikon is és senkinek semmi baja.
15. vivo44 (válaszként erre: 14. - Channa*)
2021. máj. 26. 21:53

Én továbbra sem foglalnék állást sem oltáspárti, sem oltásellenes oldalt illetően.

Erről továbbra is azt gondolom, hogy addig a pontig legyen véleménye mindenkinek pro és kontra, ameddig azzal nem befolyásol sem egyik, sem másik irányba másokat (bizonytalanokat). Felnőtt emberek kapják javarészt, akiknek életük során ennél sokkal felelőségteljesebb dolgokban is sikerült/kellett döntést hozniuk, mások beleegyezése nélkül.


Az pedig, hogy ki milyen oltás nevet kap...Pfff.

Sokan csinálnak ebből is lelkiismereti kérdést és menőségi vitát..."Én jobb vagyok a szomszédomnál, mert én nyugati, ő keleti vakcinát kapott." Butaság!

Ezt a média és a politika súlykolta az elmúlt 1,5 évben némely nem komoly gondolkodású emberbe.

(amiről korábban írtam, hogy a nagy szakadékokat csak még nagyobbá tette)

Az én véleményem az, hogy aki felveszi az oltást, annak a házi orvosa tudja, hogy javasolt, vagy sem. (ha nem, akkor úgy jár ahogyan az unkokahugod-továbbküldi)...egyik sem jobb, vagy rosszabb, csak másabb, de hogy nem különlegesebb ember, aki Pf-et kapott, mint a Sino-t, az tuti, ahogyan ez fordítva is igaz.

14. Channa* (válaszként erre: 13. - Vivo44)
2021. máj. 26. 21:45

Igen!

Pont ez a legnagyobb baj.


Nincs értelme saját rémtörténetünkkel elvenni mástól a gyógyulás/megelőzés esélyét.


Ez az oltás lassan olyan, mint a kemoterápia, amiről sokan megpróbálnak lebeszélni embereket, holott jelenleg ez az egyetlen gyógymód a rák ellen.


Nem tudjuk, hogy a kovid mit fog tenni az emberrel. Túléli e? Ha túléli, akkor egészséges lesz e, mint előtte?


Az oltással kapcsolatban az én véleményem az, hogy nem lehet veszélyesebb, mint a többi oltás, amit vagy kötelezően vagy ajánlottan kapunk.


És még az is fontos lenne, hogy az emberek az oltások között ne úgy válogassanak, ahogy teszik.

Sokan nem bírnak a sznobizmusukkal. Azt gondolják, hogy nekik a pfizer jár, mert ők különlegesek. De semmit nem tudnak a saját testükről, egészségi állapotukról.


Az unokahúgom férje sztrókot kapott 4 éve. Van 2 lányuk, így emiatt elküldték őket kivizsgálásra, és kiderült, hogy náluk is megvan annak az esélye, hogy sztórkot kapjanak, így nem szedhetnek pl. fogamzásgátlót, stb. és csak kínai oltást kaphattak. Nem pfizert! vajon miért nem javasolták neki a pfizert, ha az olyan jó, ahogy sokan gondolják?

13. vivo44 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2021. máj. 26. 21:01
A legnagyobb baj, hogy tered adnak a rémhír terjesztésének, az elbizonytalanításnak....
12. Channa* (válaszként erre: 1. - Vasárnap2)
2021. máj. 26. 20:51

Nem értem, hogy miért gondolod azt magadról, hogy bárhol is az oltás ellen kell kampányolnod.


Miért nem hiszed el, hogy más is végig tudja gondolni, hogy mi jó neki, mi mellett voksol.

Hagy meg mindenkinek, hogy a te befolyásolásod nélkül döntsön és ne kelljen még a hülyeségeidet is latolgatni.


Nekem 2 ismerősöm halt meg a kovidtól. Mindketten márciusban 1 hét különbséggel kb. A sajnálatos az, hogy már volt oltás, már oltották pl. az eü dolgozókat, illetve azokat, akik nem válogattak a vakcinák között, rajta voltak a listán, stb.

Sajnos a két ismerősöm azelőtt belehalt a koronavírusba, mielőtt sorra kerültek volna, pedig lehet, hogy ez esetben még élnének. Ráadásul úgy, hogy nem kellett várni, hogy kifejlesszék, engedélyezzék, csak arra, hogy beadják.


Olyan fura az nekem, hogy körülötted mindenki belehal az oltásba. Hogy lehet ez?

És még terjeszted is a baromságaidat, fenyegetsz másokat.


Nagyon gáz amit csinálsz!

11. vivo44
2021. máj. 26. 19:46

FI!

Majd az új vallomás visszatükrözi számodra talán, hogy miért is nem ildomos más fájdalmáról, gyászáról fórumot indítani.

10. Scherlock (válaszként erre: 4. - D1d33a8bba)
2021. máj. 26. 16:42

Az bizony.


Nem értem, miért játszmáznak az emberek.


Olyan nagy dolog őszintén kommunikálni?

Tudom az.

A legtöbb ember magának is hazudik...

9. d1d33a8bba (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2021. máj. 26. 16:23

Most megnéztem a hölgy/úr megnyilvánulásait, én őszintén remélem, hogy ezek függvényében HOXA törölni fogja ezt a fórumot, nettó provokáció.

De már megy a fogyasztóvédelemhez meg a rendőrséghez, mert egy másik fórumban provokáció miatt törölték a hozzászólásait.

És vigyázzatok, mert szabadidejében IP címeket nyomoz le. :D

"Viccet" félretéve, ennek a fórumnak egy ilyen embertől szerintem nincs létjogosultsága, ez az áldozatókból való gyúnyt űzés kategória.

8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Vasárnap2)
2021. máj. 26. 16:05

Aki elveszti családtagját, teljesen mindegy, hogy milyen úton, módon, a tapasztalat minden esetben ugyanaz: mélységes fájdalom.

Kell ennél többet beszélni? Nem gondolom. Minden halál, veszteség mögött fájdalom és gyász.

Mit akarsz még ennél többet tudni?

7. Amaunet (válaszként erre: 4. - D1d33a8bba)
2021. máj. 26. 15:58
👍
2021. máj. 26. 15:56

Ugyan a moderátor javította, de úgy érzem a szándékot jobban kifejezi az eredeti cím. Ezért az örökkévalóságnak feljegyezném.


Oltás által elvesztett szerettek koronavirus (beszélgetős fórum)

5. vivo44 (válaszként erre: 4. - D1d33a8bba)
2021. máj. 26. 15:47
10/10!
4. d1d33a8bba (válaszként erre: 1. - Vasárnap2)
2021. máj. 26. 15:44

Ez megint egy provokatív fórum, és ez onnan látszik, hogy Te azért akarsz egy ilyen fórumot, mert van sok ami erősen oltáspárti.

Aki elveszti a szerettét pedig nem itt fog kommentelgetni, hanem valószínűleg a veszteségét próbálja feldolgozni.

Nem azzal lenne a baj, ha egy támogató fórumot próbálnál létrehozni, hanem azzal, hogy valaki veszteségét érdekütköztetésre próbálod használni, remélem törölni fogják ezt a fórumot.

2021. máj. 26. 15:40

Azt hiszem, hogy lényegtelen már az országban, hogy kinek mi az elképzelése az oltással kapcsolatban. Az pedig, ha valaki oltáspárti, vagy éppen oltásellenes, ameddig nem szeretné másra erőltetni az akaratát vagy egyik, vagy másik, addig senkinek semmi köze hozzá ki oltat és ki az aki nem! A sajnálatos harmadik kört pedig ne is említsök, aki valamilyen betegség miatt nem akkor sem kaphatna oltást, ha szeretné.

Hogy valaki belehalt az oltásba???

Az oltásba 100 millióból egy halt bele, de az is, mert annyira stresszelte a tű, hogy szívrohamot kapott, még 1968-ban.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Vasárnap2)
2021. máj. 26. 15:30
Betegségben vagy az oltásban?
2021. máj. 26. 15:25
Ezt a fórumot azért hoztam létre mert sajnos az oltásnak vannak áldozatai is így szeretnék megemlékeznek roluk. Van olyan csoport már aki erősen oltasparti így, kell egy olyan is ahol aki elvesztette valakit ebben a betegségben, vagy oltasban megoszthatja velünk a tapasztalatait ezzel is segítve egymást

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook