Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oktáv iskola - felnőtt képzés fórum

Oktáv iskola - felnőtt képzés (tudásbázis kérdés)


6. L.Niki18 (válaszként erre: 5. - Dorkakoma)
2014. ápr. 27. 16:13

Igen, igazad van! Jobban fog motiválni. :o)

De nem is hallottam még olyanról, aki felnőttképzésben megbukott volna, ami fizetős volt.

2014. ápr. 27. 10:31
Köszönöm! És mondom, ne aggódj, mert attól még hogy valami régen nem ment, lehet hogy most jobban fog menni, illetve már ha saját döntés az iskolázás, szerintem akkor az ember motiváltabb mint gimnáziumban, ahol ugye muszáj.. :D
4. L.Niki18 (válaszként erre: 3. - Dorkakoma)
2014. ápr. 27. 10:00
Köszönöm! :) Én pedig gratulálok Neked! :)
2014. ápr. 27. 09:45

Szia!


Talán megnyugtat, hogy én soha nem értettem a kémiát, a fizikát, és utáltam ezeken felül a biológiát. A kozmetikus iskolát, amely a biokémiára, anyagismeretre, biofizikára és a latin-magyar biológiára épül, nagyon jó eredménnyel végeztem :)


Szóval az hogy valami régen nem ment, az nem jelenti azt hogy most sem fog :)


Hajrá és kitartást :)

2014. ápr. 27. 09:39

Élelmezésvezető szakra jelentkeztem. Van, vagy volt aki itt tanulta ki ezt a szakmát? És nagyon nehéz volt? Meg lehet bukni? Kicsit félek a "matek" részétől. Tudom, hogy nem olyan matekot tanulnak amit pl. gimiben, de sosem voltam erős matekból. :o)

Remélem, hogy sikerülni fog, tanulni természetesen fogok. :o) Eleve nem is kevés pénzbe kerül ez nekem...!

2014. ápr. 27. 09:37
Jelentkeztem az Oktáv iskolába felnőtt képzésre. Mi a véleményetek a suliról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook