Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Felnőtt képzésre járunk!az egyik osztálytársunk nemsokára apuka lesz!mit vegyünk neki, vagyis a babának ajándékba? fórum

Felnőtt képzésre járunk!az egyik osztálytársunk nemsokára apuka lesz!mit vegyünk neki, vagyis a babának ajándékba? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 31. 09:53
Már így is sokat írtunk. Miért nem kérdezitek meg hogy mire van szükségük.
2010. márc. 31. 09:44
valakinek még van vmi ötlete?
2010. márc. 30. 07:50

Minden anyukának más az ízlése, Lehet pont azt a fajta pelust nem szereti, amit vesztek neki.

Egy plüss játéknak a baba is örül. Lehet az lesz a kedvence

2010. márc. 30. 07:31
Hát ha sokan adjátok össze szerintem egy 10000 ft simán összejöhet.Én pelust nem adnék bár szükség van rá kétségtelen de azt úgyis vesznek a szülők. Én olyat vennék amire nem biztos hogy költenek. Amiket írtam.Esetleg játszószőnyeg későbbre,azt nem mindenki tudja megvenni.
2010. márc. 29. 21:41
Én egy jó nagy csomag pelenkát és popsitörlőt adnék és valami kis kedves játékot.
2010. márc. 29. 21:35
ezt nem nagyon tudom elképzelni!rossz ezek szerint rossz a vizuális készségem.......:)
2010. márc. 29. 21:32
Én láttam olyan c üveget,és más babás dolgot amiben pelenkákat raktak körbe,és nagyon mutatós volt,és szerintem vicces is.
2010. márc. 29. 21:23

igen,nagyon jó az osztályunk,ezért is gondoltam arra hogy ezt így megvalósítsuk!szerintetek milyen összegű legyen?

és mégis mi? ötleteket várok továbbra is

2010. márc. 29. 19:45
Ruhaféle szerintem hülyeség úgyis van neki biztos és ilyenkor még 2 hét alatt is kinövi. Tudom mert nekem 3 van.
2010. márc. 29. 19:41
De helyesek vagytok. Ez nagyon aranyos ötlet. Szerintem mindenképp valami maradandó kéne amire ha ránéz majd az apuka tudja hogy ezt az osz.társak vették. Valami kis étkészlet természetesen babás, takaró esetleg babakocsiba ilyesmi.Esetleg valami kis játék. Plüss ilyesmi.
2010. márc. 29. 18:48
segítségeteket kérném ,hogy mit illik venni,illetve mire lehet szüksége ilyenkor a babának!mit ajánlotok?az egész osztály összedobna rá egy kis pénzt!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook