Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okozhatja a magassarkú a lábfájásomat? fórum

Okozhatja a magassarkú a lábfájásomat? (tudásbázis kérdés)


2019. dec. 24. 19:05

Emnyitől szerintem az én lábam is berittyentene, pedig elég körültekintően tudok magassarkúkat választani, és járni-kelni bennük egész nap.

Én ennyi órának csak nagyon kényelmes, BEJÁRATOTT cipőben állnék neki.


Remélem, azóta jobban vagy.

6. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 24. 19:00
Ennyitol
5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 24. 17:47
Szegény kis bábi-lábidat áztasd ki meleg vízben, maszírozd át valami finom krémmel és pihentesd felrakva. Nem volt túl finom tőled, hogy magassarkúba kényszerítetted, nem csoda, hogy fáj.
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 24. 15:14

Ennyit állni még kényelmes papucsban sem tudnék lábfájás nélkül, nem még magassarkú csizmában.

Nyugi, csak ne legyen rendszer belőle. És a cipőket, csizmákat 2 naponta váltogatni kell.:)

2019. dec. 24. 14:08
Tuti ezt a csizma csinálta.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 24. 12:58

Dehogy trombózis. Ha nem hordod, persze, hogy másnap nagyon fáj!

Ezt a csizma csinálta.

2019. dec. 24. 12:39
Tegnap reggel arra keltem hogy a bal bokàm és a bokàm felett pár cm (tehát a környéke ) fàj.. nyomásra is meg járásra is.. kívülről semmi nem látszik nincs megdagadva nem kék-lila viszont egy napja faj már ugy pont ünnepekre .. alapból nem szoktam magassarkut hordani viszont előző nap meg sem álltam reggel 9tol éjfélig magassarkú csizmában voltam 11.000 lépést tettem az órám szerint.. okozhatja ez a labfajast? Kicsit túl tudom parázni a dolgokat és felek hogy nem -e trombózis :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook