Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » ödémás, kéz, láb...... fórum

ödémás, kéz, láb...... (beszélgetős fórum)


11. mendra (válaszként erre: 4. - 9ee282a420)
2010. okt. 18. 07:15
Biztos,hogy nem lelki eredetű ma már bele esnek emberek abba a hibába ,ha valami nem stimmel akkor házi orvos ,a kellő rutin beutaló vér és T vizelet,ha nincs semmi radikális elváltozás akkor biztos ideg ...............pedig ezer féle vérvétel létezik ami más fele is eredményeket mutat.
10. mendra (válaszként erre: 9. - E998248f6d)
2010. okt. 18. 07:11
Arra nem egy rutin vérvételt szoktak venni .ezt egy endokrinologus erre ki tud írni más féle vérvételt.De ,hogy nem idegalapon van az is biztos.
2010. okt. 17. 12:49
Értem de amikor a vért meg a vizeletet nézték ezeket nem nézték? :(
2010. okt. 17. 12:45
Lehet pajzsmirigy probléma és keringési, funkcionális probléma.
2010. okt. 17. 12:44

Az ödéma a szövetközti folyadék felszaporodása

Szervezetünknek jelentős része a szövetekben és a keringésben található víz. Ebben a vízben vannak oldva meghatározott koncentrációban a részben testben lévő, részben a kintről bejuttatott sók.

2010. okt. 17. 09:58
igen én is hallottam hogy virus is okozhatja :(((( és semmit nem mutatott ki a vér...
2010. okt. 17. 09:48
szia böbi00 mi is ugyan igy voltunk egy hete de nállunk a kicsivel más problémák is vannak viszont most ez volt soron :( és azt mondta a dr hogy valószínű hogy valami vírus okoza ugyanis nekünk csak ott volt ilyen tünet ahol hideggel éríntkezett a kicsi bőre antibiotikumot kapot és el küldött a laborba
4. 9ee282a420 (válaszként erre: 1. - E998248f6d)
2010. okt. 17. 09:44

Szia Böbi!

Ez határozottan lelki eredetű, ebből következésképpen idegi eredetű probléma.

2010. okt. 17. 09:40
ha érdekkel írj privit,az illetőt akit én tudok,nagyon hatásos dolgokat tud!szia de most mennem kell.
2010. okt. 17. 09:36

Én tudok valakit aki ebben van,de szerintem segítene!

Azt biztos,idegalapon van ez,ha semmit nem mutattak úgy ki pontosan,ez rosszabb lesz ha nem saját kontrollal nem teszed rendbe ;)

Sajnos ezek a dolgok nem viccek,mert nem!

életmód változtatás(étel-ital) amit én tudok hallottam az illetőtől,meg közvetlen ismerősömről! De anyukám is így él mert örökölte!!!

2010. okt. 17. 09:29
Sziasztok! A következő a problémám: a kezem meg a lábam,a talp illetve a tenyér rész minden ok nélkül el kezd viszketni,vörösödni majd megdagadni és pár óra elteltével viszahúzódik,a vérvétel és a vizelet nem mutatott ki semmit,persze nem hagyom abba megyek orvoshoz csak kiváncsi lennék hogy volt-e már valakinek és mire utalhat ez az egész.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook