Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyirokmasszázs és köpöly után kell a sok folyadék? fórum

Nyirokmasszázs és köpöly után kell a sok folyadék? (tudásbázis kérdés)


9. jennyvagyok (válaszként erre: 3. - Kuszkusz1019)
2017. júl. 15. 15:55
Na szóval... ha esetleg olvasgat errefelé valaki... Igen, a nyirokmasszázs előtt-után kell a sok folyadék. Hogy kinek mennyi, ez egyéni. Lényeg, hogy azokon a napokon legyen több, mint általában. Másik. Nem a comb belső oldalán rakódik le a víz, hanem: Nem tud áramolni a nyirok a salakanyagok miatt, ezért ott pang a nyirokfolyadék. Így helyes a megfogalmazás. Ezért van szükség nyirokmasszázsra, hogy felszabadítsuk a nyirokutakat, és szabadon áramolhasson a nyirokfolyadék! :) Remélem érthető voltam! :)
2014. márc. 19. 19:02
Köszönöm szépen a válaszokat, én is így gondoltam, hogy a szervezetnek szüksége van a vízre, igaz keveset iszok mert napi 1 L az már sok, de szerintem meg pont ettől olyan a bőröm amilyen (többek között) :) Ma azért már 2 lityó bent van :)
7. 0a13a7d41c (válaszként erre: 3. - Kuszkusz1019)
2014. márc. 19. 17:04
Szerintem egyik sarlatánnak se higgy, inkább az orvosoknak. 3-4 liter víz túlzás, esetleg a nagy nyári melegben kellhet ennyi, erős fizikai munka mellett. Az átlagos felnőtt ember napi adagja 2 liter, de ez testsúlytól is függő.
2014. márc. 19. 16:18
Köpöly után biztosan tudom, hogy sok folyadék kell.Nem tudom hol voltál és merre laksz de jó pár évvel ezelött volt a Móricz Zsigmond körtérnél egy nagyon jó kínai "doki?" Kinek-mi volt a baja...kezelte... nem túl olcsó de pár alkalom és csodát tesz... Liu Zon Huang volt a neve.
5. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Kuszkusz1019)
2014. márc. 19. 14:00
Én is úgy tudom, hogy sok folyadék kell, de a mennyisége attól is függ, hogy mennyi kcal-t viszel be. A 4 l-t én egy kicsit soknak tartom. Amúgy pedig, ha a víz a szervezetben megmarad, akkor dagad a kéz, a láb. Szóval olyan nincs, hogy a comb belső felén "lerakodik a víz" Ha ilyeneket mond, akkor kontár. Én nem járnék hozzá, mert akkor a szaktudása is megkérdőjelezhető.
4. babszibobó (válaszként erre: 3. - Kuszkusz1019)
2014. márc. 19. 13:22
Komolyan ezt mondta hogy lerakodik a víz?
2014. márc. 19. 12:24
Elmentem egy ilyen kezelésre, mert a combom belső fele már nagyon csúnya volt (hiába mozgok sokat vagy edzek) De nem is ez a lényeg. Nagyon laza a kötőszövetem és a hölgy szerint hülyeség h nekem is meg kell innom 3-4 L vizet naponta, ez csak általánosítás, mert azért ilyen a combom mert oda rakódik le a víz. Nem igazán értem az egészet, mert ahol régen voltam köpölyözésen épp az ellenkezőjét tanácsolták, hogy kötelező a sok folyadék anélkül nem ér az egész semmit, mert az által ürül kis a sok cucc amit a kezeléssel felszabadít. Szerintetek kinek higgyek? 25/L
2014. márc. 19. 12:20
igen
2014. márc. 19. 12:19
Nyirokmasszázs és köpöly után kell a sok folyadék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook