Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi babavárók fórum

Nyíregyházi babavárók (beszélgetős fórum)


10. iglo
2010. aug. 25. 07:26
És te hogy viseled eddig? Roszzullétek?
9. iglo (válaszként erre: 8. - Bowris)
2010. aug. 25. 07:25

Nálunk kicsit később, még csak múlt héten lett kész nagyjából a babaszoba.

Néhány dolgot mi is kaptunk, légzésfigyelőt, tejszívót, játszószőnyeget, pólyát...

Ezekre lehet, hogy amúgy sem költöttünk volna első körben.

De az csak jó, ha ennyi mindent kaptatok, mert azért elég nagy kiadás ez így is.

8. bowris (válaszként erre: 7. - Iglo)
2010. aug. 24. 14:39

annyi mindent kaptunk hogy 6 gyereknek is elég lenne egyszerre.:-) Persze örülök neki nagyon jó hogy van de szerintem felét sem fogjuk használni!

Még 1-2 dolog hiányzik(babaolló, vízhőmérő, pelenkázós feltét), de a kiságy már a helyén megágyazva stb...

Szóval jöhet Levi amikor csak szeretne. Bár én jobban örülnék neki ha csak 2 hónap múlva óhajtana előbújni!

Nektek minden megvan?

7. iglo
2010. aug. 24. 12:02

Hogy álltok a baba cuccaival?

Bár nektek még van időtök vásárolni.

6. bowris (válaszként erre: 5. - Iglo)
2010. aug. 20. 20:31

Nincs szülésznőnk sem ugyanis nem lehet ha nincs dokink!!!! Ez a nyíregyi kórházban külön le van papírozva....

De tény, hogy egy szülésznővel sokkal többre megy az ember csak az orvosok féltik a kis pénzüket, mert akkor visszaesne az ő keresetük! viszont mind a kettőt kifizetni anyagi csőd!

Én is most hétvégén nagyon ritkán tudok lenni mert rokonoknál vagyunk. hétfőtől gyakrabban.

5. iglo (válaszként erre: 4. - Bowris)
2010. aug. 20. 11:07

Bocs, de most ilyen összevissza tudok belépni.

Seres Andreánál, legalábbis remélem, hogy nem lesz pont szabin. Én régebben is hozzá jártam így kézenfekvő volt, hogy nála szüljek.

És szülésznőtök van? Mert én nem akartam, de már nem tudom mi legyen, mert mindenki azt mondja, hogy az fontosabb, mint a doki, mert ő van ott végig. Hát nem tudom...

4. bowris (válaszként erre: 3. - Iglo)
2010. aug. 19. 11:07

Akkor nektek már nem sok van hátra!

De jó!

Kinél fogsz szülni?

Nekem nincs fogadott dokim, mert nem szeretnék.

3. iglo (válaszként erre: 2. - Bowris)
2010. aug. 19. 11:02
Nekem is kisfiú lesz, Milán és szept. 13-ra várjuk.
2010. aug. 19. 09:51

szia!

Itt lakok Örökösön, és nov. 12 re vagyok kiírva Levi babánkkal!

Nektek mitek lesz? mikorra várod?

1. iglo
2010. aug. 19. 09:31
Néhány héten belül várjuk első csemeténket. Várom szeretettel hasonló, leendő anyukák hozzászólásait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook