Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyíregyházán barátokat/barátnőket keresek!!!! Kekeckedők kíméljenek! fórum

Nyíregyházán barátokat/barátnőket keresek!!!! Kekeckedők kíméljenek! (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 10. 18:53
Sziasztok! Én is szeretnék ismerkedni, nyíregyházi vagyok, 29 éves :) Szeretek sétálni, moziba járni, beülni valahova dumálni egyet, bulizni, sportolni, stb... :)
2011. márc. 11. 09:05

Kedves Myrtill!


Ne haragudj hogy itt írok Neked, de valami miatt személyes üzenetet nem sikerült küldenem.

Remélem fogod olvasni, és nem hiszed hogy bunkóságból nem válaszolok a leveledre. (persze majd még megpróbálom párszor elküldeni priviben is)

Szép napot!

2011. márc. 2. 18:58
Nincs senki aki Nyíregyházi lenne és szívesen kötne új ismerettséget? Szomorú vagyok!
2011. márc. 1. 17:11

Sziasztok!


Azért hoztam létre ezt a fórumot, mert igaz nyíregyházán élek egy ideje már, de nincs társaságom, nincsenek barátaim, ismerőseim.

Nem ide valósi vagyok, és szeretnék végre már itt is kialakult társaságot magamnak.

Olyan emberek barátságára, bizalmára szeretnék szert tenni, akiknek nem lenne rest alkalomadtán elmenni közösen sétálni, kávézni, vásárolni, stb.

Nem kifejezetten netes barátságot keresek, hanem inkább személyeset. Ehez persze szükség van egy kis beszélgetésre itt, és ha kölcsönös a szimpátia akkor jöhet a szintlépés. :):)


Bármiről szívesen beszélgetek!! Nem, kor vagy faji hovatartozás nem érdekel!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook