Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális, hogy "zsírtörő" masszázs után így nézek ki? fórum

Normális, hogy "zsírtörő" masszázs után így nézek ki? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. júl. 2. 22:04
Ki tud valamit a zsirtörő masszázsról?Annyi sok hokuszpókusz van a fogyozóknak, már sok mindent kipróbáltam. A hasam visszont tartja magát. Talán a masszázs segitene. Ha van tapasztalata valakinek osszátok meg. Köszönöm
36. kinni
2011. márc. 8. 10:17

Én tanultam és csinálok ilyen zsírbontó masszázst. Egyéni érzékenységtől függően természetes, hogy fáj mert szét kell nyomkodni a bőr alatt lerakódott zsírt és méreganyagokat, hogy a nyirokkeringés el tudja szállítani és a köpölyözés sem a legkellemesebb, de azt túlzásnak tartom, hogy a kezelés után kék-zöld foltos és véraláfutásos legyen a bőr.

Lehet kíméletesen is csinálni úgy, hogy hatásos legyen. A tanfolyamon ahol tanultam napokig csináltuk egymásnak senki sem lett kék-zöld foltos.

2011. márc. 8. 10:00

Sziasztok!

Svéd és gyógymasszőr vagyok!

Szívesen válaszolok a kérdésetekre privát!

Mindenkinek csak alánlani tudom a mozgást,életmód váltást,kitartást!

Nem mindíg a drága megoldások a jók!

Lehet köpölyözni úgy is hogy ne legyen kék-zöld foltos az ember!

Fő a mértékletesség!

2010. nov. 15. 21:34
Sziasztok! Én vákuumkezelésen voltam, ami hasonló jellegű. A 8. kezelés körül már nem fájt annyira, de az első után még ülni is alig bírtam....
2010. nov. 13. 22:27
Miskolcon ismertek valakit aki csinálja ezt a masszázst?
2010. jan. 31. 20:55
Szia én is voltam párszor ilyenen,eléggé fájt és tiszta kék-zöld lettem tőle.Ott azt mondták,hogy ez normális.Hatásosnak hatásos volt,de jött a nyaralás és tiszta lila testtel mégsem lehet fürdőruhában megjelenni,ezért nem mentem többet.
31. 8da8a563b7 (válaszként erre: 2. - Szapidori)
2008. júl. 2. 10:49
egyik barátnőm, ráadásul kozmetikus, volt ilyenen. Ő is olyan volt mint akit agyonvertek :DDDDDD és még fájt is neki borzasztóan.
30. Zizisicc (válaszként erre: 29. - Cukilany)
2008. júl. 2. 10:43
Igen, én is masszírozok és engem is masszíroznak, tehát én sem a levegőbe beszélek. A szakmai ismeretem is megvan. És voltam egyszer egy ilyen kezelésen, mert sok mindent hallottam róla, és érdekelt. Nekem nem jött be sem érzésre, sem szakmailag. Ez az én véleményem, ennyi. Egyébként meg mindenki azt tesz a saját testével, amit akar. Kívánom, hogy Neked továbbra is az egészségedre váljék!
29. cukilany (válaszként erre: 28. - Zizisicc)
2008. júl. 2. 10:30

kipróbáltad? mert ahhoz hogy ennyire erőteljes vélemény alkoss valamiről tudnod kell mi is az...

ezzel zárom az itteni társsalgásomat, én voltam, kipróbáltam, használt, azóta hetente járok, így talán az én véleményem nagyobb értékű, de nem áll szándékomban senkit sem meggyőzni erről, mindenki saját maga döntse el. De azért érdekes, hogy olyanok nyilatkoznak erről elsősorban, akik életükben soha nem próbáltak ki még hasonlót sem...

28. Zizisicc (válaszként erre: 27. - Cukilany)
2008. júl. 2. 10:25
Bocsánat igazad van, pontosítok. Nem a 3 diplomájában nem hiszek, hanem abban, hogy amit csinál cellulitmasszázs néven, az jó!
27. cukilany (válaszként erre: 25. - Zizisicc)
2008. júl. 2. 10:21

Pár percig gondolkoztam azon mit írjak vissza, de aztán arra jutottam, hogy inkább szinte semmit!

Amúgy nem tudom hogy hova mehet, de az ország elég sok közéleti szereplője oda jár, szinte lehetetlen bekerülni hozzá és még senki sem merte elküldeni sehova... te meg bezzeg! simán, hisz úgysem lát, nem ismer, így miért ne! én tapasztalatból mondtam, hogy normális és én hiszek abban a 3 diplomában. Másnak nem kötelező...

na további szép napot!

26. Zizisicc (válaszként erre: 23. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 2. 10:17
Igazad van. Egy kezelés nem járhat ilyen nagy fájdalommal, ilyen szöveti sérülésekkel, hiába akarják megmagyarázni. Én az eü-ben dolgoztam, nagyon jól ismerem az orvosokat, és az egyéb szakembereket. És sajnos köztük is vannak olyanok, akik jó pénzért simán félreteszik azt, amit tanultak évekig, és a cél érdekében nem megfelelő eszközöket is bevetnek. És az már nem érdekli őket, hogy néhány év múlva milyen hatása lesz a tevékenységüknek.
25. Zizisicc (válaszként erre: 21. - Cukilany)
2008. júl. 2. 10:11
Akkor a 3 diplomájával tudod, hova mehet ......?
2008. júl. 2. 10:00

Ahova én járok, oda olyan nők járnak, akik majdnem az egész testüket mutatják a közönségnek. Hogy venné ki, ha foltos maradna?

Ezen a helyen a cellulitiszos kezelést alkalmazzák. Ott nincs folt és nagyon hatásos. Egy kezelés minusz 3-4 cm. Ezért mondtam, hogy valami nem jó. De abban igazad van, hogy nem ismerem.

23. fe6fe7671f (válaszként erre: 21. - Cukilany)
2008. júl. 2. 09:56

Nem vagyok eü. dolgozó, de szerintem semmilyen bevérzéseknek nem szabadna lenni egy kezelés után. Ott valamit rosszul csinált. Vagy erősen, vagy rossz helyen. Nem megoldás, hogy elmész, hogy szép legyél, és kijössz mint akit agyonvertek! Ha már sérüléssel jár, akkor az nem megfelelő kezelés volt.

Egy műtét után természetes a véraláfutás, de egy sima kezelés után?

22. medike01 (válaszként erre: 2. - Szapidori)
2008. júl. 2. 09:44

Szia!

Az én barátnőm is most volt (én meg megvárom, hogy nála bejön e :-) ). Szóval minket fel is készített a masszőr arra, hogy utána két-három hétig úgy fogunk kinézni, mint akit ver az ura naponta.

Hát, valamit valamiért, csak ez nyáron annyira nem jó :-)

De fel a fejjel, elmúlik és még szebb leszel.

21. cukilany (válaszként erre: 11. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 2. 09:35
Nem tudom te mennyire értesz eü-höz (én nem nagyon) de egy olyan masszőr után voltam kék foltos, akinek 3 diplomája (nem tanfolyam, egyetemi végzettség köztük egy orvosi is) van eü területen és még élek, sőt a narancsbőröm is szinte alig látszott a kezelések után, én tökéletesen elégedett voltam/vagyok, a mai napig járok hetente egyszer, és csak az első alkalommal kékültem be!
2008. júl. 2. 09:35

S.P.54 gélt szoktunk használni a kék foltokra.


Nem hiszem, hogy ilyen foltokkal fogadni fog-e bárki. Előbb gyógyulj meg ezektől. Utána a kozmetikus, de ott is legalább 30 kezelésre számíts, hogy hatásos legyen (nem csak lemegy a víz, aztán kezelés után ugyanott vagy).


Ha nyaralni mész, akkor ott az úszás!


Ne akard leadni egy-két hét alatt, amit az évek során felszedtél. Nem fog menni. Csak fokozatosan.

19. szapidori (válaszként erre: 18. - Zizisicc)
2008. júl. 1. 20:23
Köszönöm szépen a segítségét!!!!!
18. Zizisicc (válaszként erre: 17. - Szapidori)
2008. júl. 1. 18:55

Hát, aki volt ilyen tanfolyamon, lehet masszőr, kozmetikus, term.gyógyász. tul. képpen megfelelő képzés után bárki.

Én asszem kétféle, nem talán három krémről tudok. Az egyik a Medhirud, ez tuti erre való, most is ezen a néven árulják asszem, aztán van a Traumeel krém, zúzódásokra, szövetsérülésekre többek között, a harmadikat elfelejtettem. Elvileg bármelyik gyógyszertárban beszerezhetők.

17. szapidori (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2008. júl. 1. 18:46

És nyirokmasszászt kozmetikus, vagy masszőr csinál??? Esetleg valakit tudnál ajánlani??? Nagyon köszönöm előre is.

Egyébként most munkából hazafelé jövet megmutattam a " tettesnek", hogy hogyan is nézek ki, hát mitmondjak elájult Ő is, azt mondta, hogy ha kérném sem csinálné nekem többet....

És arra lenne valakinek ötlete, hogy a hullafoltjaimat hogyan tudnám miharabb eltünteteni????

16. Zizisicc (válaszként erre: 15. - Szapidori)
2008. júl. 1. 16:43
Ha lazább a kötőszöveted, akkor meg pláne kíméletesebb technikát, módszert kellene választanod!!!!!!!! Szerintem egy jó nyirokmasszázs simán felülírja a köpölyt, kellemesebb is, igaz a masszőrnek fárasztóbb. :o))
2008. júl. 1. 16:32

A torna nekem is használ, izmosít, de nekem lazább sajnos a kötőszövetem az átlagosnál, ezért is gondoltam, hogy egy kis zsírtörés jó lehet... De ma, tehát másnap, fáj még mindig, ha hozzáérek a combomhoz.Azt hiszem most éppen belehalnék, ha lyen állapotamban hozzá érne egy köpöly :(:, És egyébként a köpöly az jó erre??? Vagy csak a masszőrnek könnyebb vele dolgozni?? Esetleg kevésbe lehet fájdalmas a kézi???

A méregtelenítés és a sok folyadék megy, a diéta pedig már szerves része az életemnek :(:(

Még bő 1 hónapon van a nyaralásig, és csak annyit szertenék most elérni, hogy kevésbé látványos legyen a hupli....

Gépi cellilitról van valakinek tapasztalata??? Köszönöm eddig is a sok hasznos infót :):)

14. 7a319416e1 (válaszként erre: 8. - Szapidori)
2008. júl. 1. 16:12
Én se vagyok 20 éves,és nekem a torna használt.Mivel bőrfeszesítő,ezért a narancsbőr is kevésbé látszik,eltűntetni teljesen,nem lehet,legalábbis nagyon hosszú idő,és diétával érdemes mellette mindenképp.Ha ugyanúgy eszel akkor ha abba hagysz bármilyen kezelést ugyanúgy visszajön.
13. fe6fe7671f (válaszként erre: 12. - Zizisicc)
2008. júl. 1. 16:11
Ha egy vizsgázott, hozzáértő kozmetikus kezeli a gépet, ott nem lehet gond! Gyakorlott embert keress, és olyan helyet, ahol nem mankóval jönnek ki a kezelés után!
12. Zizisicc (válaszként erre: 8. - Szapidori)
2008. júl. 1. 16:10
Kéne valami méregtelenítés, alapból igyál sok vizet, járhatnál nyirokmasszázsra - de én pl. nem vagyok a gépi kezelés híve, hiszen ott is meg van a veszély, hogy túl erős - ahol a nyirokkeringés élénkítése a cél, így a méreganyagok könnyebben kiürülnek. A cellulit ugye pont azért alakul ki, mert nem megfelelő a nyirokkeringés. Érdemes lenne átnézni az étrendedet, és kerülni a sok adalékanyagos, szinezékes stb. kaját - ha esetleg fogyasztasz ilyet. És persze jó a sok mozgás is. A speciális krémek kiegészíthetik ezek hatását, de önmagukban nem elegendőek.
2008. júl. 1. 16:09

Ezt a masszört fel kell jelenteni! Ez életveszélyes! Nem igaz, hogy így kell kinézni! Nincs fogalma az alapvető eü. dolgokról! Egy életre haza tud vágni!

Menj inkább egy kozmetikára, ahol a röcögő gépre fekszel, sokkal hatásosabb, nem fáj, és csak akkor halsz bele, ha agyonüt az áram - viszont ennek a valószínűsége NULLA.

2008. júl. 1. 16:07
Szia! Én már hallottam , hogy a zsírtörő masszázs sajnos igy váltja ki hatását, vagyis igy néz ki a ember egy ilyen kezelés után. Kék zöld foltok, de elvileg ez a jó. Én még nem próbáltam és nem is fogom. A zsírt össze kell törni, hiszen ez a lényege, és hát sajna utána az ember foltos marad mintha megverték volna. Én ugy hallottam, hogy van eredménye... hát sok sikert kivánok Neked!
9. cukilany (válaszként erre: 8. - Szapidori)
2008. júl. 1. 16:04
Ez jó módszer, csak ha nagyon fáj kérd meg a masszőrt, hogy csinálja kevésbé erősen! mennyi időd van még a nyaralásig? egyébként csak első alkalommal kékül be, utána már nem fog!
2008. júl. 1. 15:58

Nagyon köszönöm a tanácsokat, de mégis mit tanácsoltok, ha egyébként tornázom heti 3X, de a cellulitiszem nem nagyon akar változni?? Kérmek nem igazán jöttek be.....

Milyen más módszert tudnátok javasolni , amivel csak egy kicsit is tudnék javítani a hepe_hupákon??? A nyaralásra valahogy ki szeretnék nézni...

( És sajna már nem vagyok 20 éves...:( :( )

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook