Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális, hogy állandóan érzékenyek a melleim? fórum

Normális, hogy állandóan érzékenyek a melleim? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. nov. 3. 13:12

Annyira félek :(

Tegnap láttam egy filmet, ami mellrákos nőkről szólt, azóta teljesen magam alatt vagyok, egész este sírtam és nem tudok másra gondolni :(

2014. nov. 3. 13:06
De szerintem azért egy orvos jobban ki van képezve arra hogy hogyan nyúljon hozzá meg hol mit kell éreznie szóval ne félj mert nem is fog fájni szerintem!
6. simple (válaszként erre: 3. - B52624dd03)
2014. nov. 3. 13:05
Hát szerintem pedig menj el és bírd ki valahogy, mert ez sokkal rosszabb hogy aggódsz, és lehet hogy tényleg van valami bajod akkor jobb ha mielőbb kiderül.
2014. nov. 3. 13:04
Nem fog fájni, nem fogja durván megnyomkodni, ilyentől ne félj.
2014. nov. 3. 13:03

Ha tényleg csak mestruáció előtt pár nappal szokott érzékenyebb lenni, fájni, akkor szerintem nincs semmi gond és csak a hormonok miatt van.

De ha utána is, vagy hetekkel előtte is fáj vagy csak az egyik fáj, akkor nézesd meg.


Januárban nekem gyulladás miatt fájt a bal mellem, de az függetlenül volt mestruációtól.


Ha nyugodtabban éreznéd magad nézesd meg.

3. b52624dd03 (válaszként erre: 2. - Simple)
2014. nov. 3. 13:03
Igen, ezt kellene, csak félek hogy nagyon durván megnyomkodnak :(
2. simple (válaszként erre: 1. - B52624dd03)
2014. nov. 3. 13:02
Nőgyógyászhoz amikor mész meg kellene vizsgálnia minden alkalommal. Menj el és nézesd meg. Nem tudom normális-e vagy sem, de nekem csak és kizárólag menstruáció előtt szokott fájni, soha máskor.
2014. nov. 3. 12:58

Menstruáció előtt az egyik szokott fájni, de emellett állandóan érzékenyek, nyomásra kissé fájnak. Főleg ha erősebben megnyomom.

Fogamzásgátlót szedek 5 éve, 29 éves vagyok.

Az az igazság, hogy nagyon megijedtem hogy esetleg valami bajom van.

Többször is megvizsgáltam magamnak, a férjem is, de semmi elváltozást nem érezni bennük.

Akkor miért érzékenyek állandóan, és miért fájnak ha megnyomom?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook