Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális az, ha egy apa állandóan cikizi a lányát? fórum

Normális az, ha egy apa állandóan cikizi a lányát? (beszélgetős fórum)


1 2
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Pteri)
2021. szept. 4. 22:28
Köszönöm:)
35. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 20. 19:49
Egyáltalán nem normális! Ismertem én is ilyet. Nekik senki nem szép, senki nem jó. Tudatosítsd magadban, hogy nem veled van baj, hanem apáddal. Ő egy megkeseredett bunkó, de te ne keseregj miatta. Nem tudod megváltoztatni,ha szólsz neki még neki áll fentebb és megint te leszel szomorú. Hagyd rá, vagy hátraarc ilyenkor. Ne add meg neki azt az örömöt, hogy lássa elszomorít.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Liliom10)
2021. aug. 16. 19:57
Megprobalom.Azt tudom,hogy fajlalta,hogy nem lett fia.
33. liliom10 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 18:05

Azért mert felnőtt létedre nem hagyod magad, és higgadtan, de úgy, hogy apád megértse, megmondod, mennyire bántanak a szavai, még lesznek szüleid továbbra is.

Én ilyesmit mondanék : "- Apa, nagyon rosszul esik, hogy olyasmiért kritizálsz, amiről nem tehetek. Légy szíves, többé ne tedd ! Az ember ha szereti a gyerekét, úgy szereti, ahogy van. Vagy nem szeretsz ? " Ha mégis folytatja vagy újrakezdi, mondd meg, hogy ritkán fogsz jönni, mert ez a szeretetlenség nem hiányzik Neked. Talán anyukád is észbe kap, és elbeszélget apáddal, mikor nem vagy otthon.

Megáll az eszem, hogy az egyszem lányát elvadítja magától apád ! :(

2021. aug. 16. 17:22
Nem. Sokat árt vele.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Bichi)
2021. aug. 16. 17:21
Nincs tesom unokateso messze,tavol,nagY korkulonbseggel.Most akkor szuleim sem lesznek.
2021. aug. 16. 15:56
Nem normális. Apád paraszt, anyád pedig gyáva, mert nem áll melléd.
29. Bichi (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 15:28
Ja, úgy azért könnyebb a helyzet, ha nem otthon élsz. Akkor egyik füleden be, másikon ki, és én még boldog is lennék, hogy nem kell minden áldott nap ezt hallgatnom. Ezt mondjuk meg is mondanám neki, lehetőleg úgy, hogy mindezt többen is hallják. És ráadásul a rekaciójával is kettesben hagynám önmagával :D
2021. aug. 16. 13:51
Szerintem is.
2021. aug. 16. 12:09
Nem!Egy szülő se degradálhatja le a gyerekét!
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Liliom10)
2021. aug. 16. 10:34

Nem vagyok otthon,felnőtt vagyok,de ez akkor is szomorú,hogy egy apának a felnőtt lánya cikizése a téma.

Eleve kevés rokonom van.

Most szakitsam meg velük a kapcsolatot vagy lazitsak?Egyébként igen,az lehet,amit Bichi ír, illetve volt két bátyja, már meghaltak és főleg a fiatalabbik bátyja volt,aki mindenkit,apámat is állandóan cikizett.

25. Bichi (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 10:04
Szerintem az hiányzik neki, hogy ő csak otthon "valaki", és ott éli ki. Ez általában kisebbségi érzésből indul ki, aki az élet más területén igazából egy senki. Ha normális önértékelése lenne, nem akarna alázni mást, főleg nem a gyerekét, legyen az akármilyen...
24. liliom10 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 09:46

Kiabál apád, hogy meghallhatja a szomszéd ? Azt hallja, hogy Téged kritizál ? De nem ez a legfontosabb ! A lényeg az, hogy NE kritizálja a külsődet !!! Ha Te nem mersz szólni neki, anyukád állítsa le ! Beszéld meg anyukáddal először ezt négyszemközt, mennyire bántó és önbizalom romboló, ahogy apád beszél Veled rólad !

Nem tudjuk, hány éves vagy, eltartod-e magad ? Muszáj-e otthon laknod ?

Valószínű, apád többnek érzi magát, ha Téged lenyom, leértékel. Talán jó az egójának. Mindig ilyen volt ? Ez a viselkedés nem a szeretet jele ! :(

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Liliom10)
2021. aug. 15. 17:39
Egyébként általában anya nem ilyen visszafogott,de igen,az fontos, hogy mit hall a szomszéd. Csak úgy elgondolom, mi hiányzik apámnak,ha az én bántásom boldoggá teszi.
22. globus
2021. aug. 15. 17:33
Egyáltalán nem. Egy szülőnek mindig saját gyereke a legszebb, mert őt szereti, tökéletesnek látja. Ha bántani akarja valamivel, az nem normális.
21. liliom10 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 17:30
Már én is anyós vagyok, de soha nem kritizáltam a menyemet ! A legfontosabb, hogy a fiam boldog legyen vele, én is akkor vagyok boldog ! Kaptam egy lányt a családba, akinek az unokáimat köszönhetem ! :)
20. liliom10 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 17:25

Sajnálom, hogy anyukád nem áll ki melletted ! Régimódi család ? Az úgy jó, ahogy a férj mondja ? Rá kell hagyni ? Mit hall meg a szomszéd ?

Én biztos, hogy leállítottam volna a férjemet már az elején ! Keresse magában/magán a hibákat, van egy pár !

19. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2021. aug. 15. 17:21
Inkább azt mondja; kár, hogy nem ő az apja, akkor szép lenne. A hülyének ez kell.
18. luca76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 17:18
Egyáltalán nem normális. Tudja egyáltalán, hogy mit okoz ezzel?Mondtad neki valaha ,hogy ez fáj neked?Bár, szomorú, hogy mondani kell.
17. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 17:15

Szerintem egy gyerekét szerető szülő nem kritizál olyasmiért, amiről a másik nem tehet. A két metsződ közötti rést lehet, hogy örökölted, az aranyos, egyáltalán nem ronda ! Mosolyogj csak, minél többet ! :)

Vagy olyan kapcsolatban apáddal, hogy meg merd kérdezni tőle : miért próbálja rombolni az önbizalmadat ?

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Auróra2010)
2021. aug. 15. 14:54
Ő csak hüppög,hogy ez van,igy van,meg igy kell elfogadni,meg jaj,meghallja a szomszéd. Még soha nem teremtette le.
2021. aug. 15. 14:51

Édesanyád nem állitja le ?

különben nem biztos, hogy igaza van. Régen volt egy olyan irányzat, hogy nem illett dicsekedni, saját gyereket dicsérni és ez sokaknak ártott, önbizalom terén, Édesanyám engem is rengeteget kritizált, amit szerencsére fel sem vettem, de csodálkoztm, hogy a kritikái ellenére mégis elég kelendő vagyok a "halpiacon'. Mondjuk a férjem rengeteget segitett, 14 éves korunk óta ismerjük egymást, de örömmel olvastam, hogy a te partnered is kiáll melletted.

14. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 14:31
Szerintem meg nem más, ember és ember, én a menyemre sem mondanám neki és nem is mondtam soha egy lánynak sem, ha valami csúnya rajta. Azért mert nekem valakin valaki nem tetszik ahhoz nem fűzök hozzá semmit, főleg ha arról születéséből adódóan nem tehet... Igaz én a fiamat sem látom tökéletes álomhercegnek, ahogy sok anyuci de szerncsére egy elálló fülön kívül, ami korrigálható nem volt rajta semmi rendellenes :)
13. 824b9e39d8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 14:26
Még akkor sem kéne cikiznie ha ő tökéletes lenne. Így meg aztán végképp.
12. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 14:23
Kérdezd meg apádtól miért nem úgy fogott az utód gyártáshoz, hogy gyönyörködni tudott volna az eredményben.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
2021. aug. 15. 14:17
Nyilván rosszul eshetett,de az após-anyós márcsak ilyen.Az élet kellemetlen velejárói.De egy szülő elvileg más lenne.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
2021. aug. 15. 14:16
Nekem ez iskolás-szint valakit a külsejével bántani.Főleg,ha nem tehet róla, pl orr.
9. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 14:10

Ez mondjuk csak az elfogult szülők esetében van, de még ha látja is hogy csúnya, ezzel nem cseszteti...


Amúgy ugyanilyen volt az apósom, aki állandóan beszólt, hogy nagy a seggem, pedig sosem volt nagy, és mindezt úgy, hogy ő 130 kiló volt, most 160, könnyebb átugorni, mint megkerülni. Mondjuk szerencsére én nem élek vele, de egyszer úgy megmondtam neki a véleményemet, hogy az egész utca hallotta, azóta nem szól egy szót sem...

2021. aug. 15. 14:09
:)
2021. aug. 15. 14:04
Te meg cikizd vissza azzal, hogy: Ha te lennél az apám, biztos tökéletes külsőm lenne.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook