Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális ha 15 hetesen bekeményedik a hasam? fórum

Normális ha 15 hetesen bekeményedik a hasam? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 8. 21:00
Köszi csajok! Azért megnyugtattatok egy kicsit!
2009. dec. 8. 15:26

Szia!

Első terhességemnél nekem is keményedett kb. ennyi idősen, ami végig is kísérte a terhességemet. MagneB6-ot írt fel az én dokim is, de nekem fájt tőle a fejem. (?) Így napi 3 magnéziumos pezsgő tablettát ittam.

A második terhességemnél még a végén sem voltak keményedések a szülésig. Mindkét baba a 40. héten született.

Nem lesz semmi baj.

12. ében11 (válaszként erre: 2. - Nikcsike)
2009. dec. 8. 15:23

ez előfordul.nekem is sűrűn volt,zárt méhszáj mellett is.megfigyeltem hogy a szoros nadrág vagy a sok ülés után is keményedett, néha szúró érzés is volt hol itt hol ott de csak 39.héten született meg a babóm.

ja szex után ez rendszeres volt,inkább csak kellemetlen mert nem fájt ilyenkor.én nem kaptam rá semmit.a folyás is lehet normális vérbő ilyenkor a méhszáj.

remélem nálatok is csupán kellemetlenségről van szó-de majd a dokid megnyugtat!

2009. dec. 8. 15:07
jajajajj, latom am mannyi hibam van, remelem megertetted, mit akartam, nem az en gepemet hasznalom
2009. dec. 8. 15:06
nekem a 14.hettolk voltak kemenyedeseim sajna. figyelj ra nagyon komoly kovetkeymenye is lehet. sokat pihenni, nem emelni nehezet. egyebkent meg tudlak erteni, az idosebb kislenyom is ket es fel eves volt, amikor terhe voltam, es egyaltalan nem vekonyka. na de ki lehet birni. a masodik kislanyom a 38.heten szuletett
2009. dec. 8. 14:58

Köszönöm a válaszokat! Azért utána járok a dolognak a dokinál is, de addig is gondoltam megkérdezlek titeket! Egyébként az előzőnél mondom egyáltalán nem volt ilyen, viszont kisfiam most két éves és elég sokat emelgetem. A pihenést, meg elfelejthetem! :(

Meg ez a keményedés is csak egyszer fordult elő, csak egy kicsit megilyedtem.

2009. dec. 8. 14:56
nálam ugyan ez volt,mint nálad 6.hónapban elkezdett keményedni a hasam,nem fájt,de elmondtam a dokinak ,és kiderült hogy kinyílt a méhszájam,amire magne b6-ot kaptam.szerintem menj el orvoshoz,akkor te is megnyugszol.
2009. dec. 8. 14:55

Szia!

Magne B6-ot szoktak ilyenkor ajánlani. Azt végig, illetve kb. a 37. hétig szedetik. Pont ezért, a has keményedések miatt.

Nekem az orvosom mondta még mikor pocakos voltam.

2009. dec. 8. 14:49

Nekem végig kemény volt de görcseim nem voltak!

39.héten és 5.napon egészségesen született a kislányom!

2009. dec. 8. 14:48

Szia!

Esetleg az orvossal beszéld meg, nekem egyáltalán nem fájt a hasam, de a barátnőmnek a kezdetektől végig fájt. Terhessége válogatja... Azért feltétlen beszélj a dokiddal, nehogy kinyíljon a méhszáj! Lehet, hogy az együttlétek lefújva....:(

Pihenj sokat! És jobbulást!

4. evetke67 (válaszként erre: 2. - Nikcsike)
2009. dec. 8. 14:47
Nekem is gyakran volt ilyen tapasztalatom, bár szerencsére nem volt semmi egyéb problémám miatta - időre és egészségesen született meg!
2009. dec. 8. 14:45
Bár nem jó, de ennek ellenére van, akinek végig- kíséri a várandósságát a has keményedése. Mindenesetre ha állandósul és kellemetlenné válik, célszerű orvost megkeresni, hiszen megnyugtató választ úgyis csak ő tud adni. Addig is próbálj pihenni, kicsit lefeküdni, hátha az is segít!
2009. dec. 8. 14:44

Igazából ez a második terhességem, de az elsőnél nem emlékszem hogy lett volna ilyen. Tegnap este együtt akartunk lenni a párommal, aztán még végülis el sem kezdtük a dolgot, nagyon bekeményedett a hasam. Mintha egy keményre fújt labda vagy mi lett volna benne.

A multkori együtlétünk után meg halvány rózsaszines folyásom volt. Szóval ez normális??

2009. dec. 8. 14:43
Normális ha 15 hetesen bekeményedik a hasam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook