Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Norbi termékeiről mi a véleményetek? fórum

Norbi termékeiről mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


1 2
24. Guruljka (válaszként erre: 22. - Fisica)
2020. máj. 25. 19:20
Mert aki drágállja, nem veszi. A fiam is iszik kólát, de nem Coca-colát. Olyat választott, amiben nem aszpartám az édesítő, és elég jó íze van.
2020. máj. 25. 19:07
Egészségtelen, sőt ártalmas szemetet árul.
22. Fisica (válaszként erre: 18. - Varadero)
2020. máj. 25. 19:05
A túlárazottság azért elég sok mindenre jellemző. Minden nagy/nagyobb márka hatalmas haszonkulccsal dolgozik. Coca-cola is túl van árazva mégse háborog érte senki.
2020. máj. 25. 19:04

Nem kóstoltam Sch.N. egyik termékét sem, ugyanis valami olyan taszító a számomra a fazon, hogy teljesen nélkülem jött divatba. Képtelen vagyok a látványát is elviselni, pedig bizisten próbáltam, hogy legalább a videójáról lehessen véleményem, de az azóta sincs.

Ennek okán viszont nem gazdagítom egy fillérrel sem. Úgy látom, azt is megoldja nélkülem.

20. Guruljka (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2020. máj. 25. 19:02
Miért ennék?
19. Guruljka (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2020. máj. 25. 19:01
Tudomásom szerint nem kóstoltam még steviát, egyébként a szilvalekvárt nagyon szeretem, de az sem hajtott meg még soha.
18. varadero (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2020. máj. 25. 17:30
Nagyon sok mesterséges édesítőszernek van hashajtó hatása. Az aszpartamnak, a xilitnek és a szorbitnak is. Norbi összehord amúgy hetet havat, látszik, hogy lila gőze sincs az élelmiszerek mibenlétéről, a felszívódásról és az anyagcseréről. Úgy általában az egész táplálkozásról és annak a kémiájáról sem. A termékeit nem ő találja ki hanem egy team. Neki köze sincs hozzá. Semmi nagy cucc nincs benne, csak nem tesznek bele gyorsan felszívódó szénhidrátokat. Amúgy az egész lowcarb duma egy nagy humbug. Méltó ugribugri Norbi szellemi színvonalához. Nem rossz termékek alapvetően de borzasztóan túlárazottak és még csak nem is csodaszerek. Ennél sokkal olcsóbban is lehet egészségesen táplálkozni.
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. máj. 25. 17:23

Én vásároltam több terméküket, volt régebben a fonottkalács,az finom volt és volt kenyerük, ami ízlett. Nem tudom miért álltak aókkal le, Mindig mondták majd lesz újból.

Amik most vannak azok nekem nem ízlenek, valami keserű ízt érzek bennük, amit más meg nem érez.


Kolleganőm elhízott volt, átállt Norbi diétára, tökéletes alakja lett. Már 5 éve tartja a súlyát. Én cukorbetegség miatt ettem volna, nálam nem jött be, mint fogyasztószer, semmit 1/2 kg sem. Mondjuk diétásan étkezem egyébként is.

Édességeket veszek néha, írták már, arra jó, hogy elcsábuláskor nem viszel be annyi szénhidrátot. Viszont mivel én szinte kiiktattam a cukrot az életemből, nekem túlédesek a termékei. Pudingot szoktam venni legtöbbet, azt szeretem.

Próbáld ki nálad, hogyan hat, legyen minimum 1 hónap türelmed.

Hiába írnám, hogy nekem csodás volt, lehet nálad nem működik.

Aki meg nem is próbálta csak károg, azzal sem sokra mész.

Sok sikert!

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. máj. 25. 17:06
A Stiviának lehet hashajtóhatása egyeseknél. Másoknak meg bevált, majdnem minden élelmiszerre így reagálunk.
15. Fisica
2020. máj. 25. 16:30

Lisztet, tésztát rendszeresen veszek. A toast kenyere nem jön be, hócipót próbáltam pár éve karácsonykor az finom volt. A többit még nem próbáltam. Régebben kakaós csigát is vettem, jó volt az is.

Ha ilyen termékeket szeretnél fogyasztani érdemes az alapelveket megnézni. Így elég csak azokat megvenni amiket nem tudsz mással helyettesíteni.

14. michelle.r (válaszként erre: 11. - Unom)
2020. máj. 25. 16:29
Egyszer vettem no carb tésztát, rémálmomban ne jöjjön elő. Szó szerint a kutya sem ette meg.
13. michelle.r (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. máj. 25. 16:28

Egyél egy hónapig sült csülköt, oldalast, tarját, szalonnát, kolbászokat, és utána beszélgessünk erről!


😝

2020. máj. 25. 16:06
Én azok közé tartozom, akik kedvelik a termékeit. Leginkább az édes dolgokra gondolok, mert színesítik a diétát, ha édességre vágysz, ebből nyugodtan lehet enni. Nem okoz hirtelen vércukorszint emelkedést.
11. unom (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. máj. 25. 15:34

Csak nem mindegy, mennyire.

Aki édesszájú, vagy cukorbeteg annak nagyon jól jönnek a termékei.

Ahogy Michelle írja: van, amelyik finom, van amelyik ehetetlen.

A kenyere az utóbbi kategória.

2020. máj. 25. 15:29
Minden "hizlal", amit megeszünk.
9. matyera (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2020. máj. 25. 15:24
Ez oké, de nekem pl jobban esik egy olyan édesség, aki nem hizlal. Szóval nem kifejezetten diéta időszakra gondolok.
8. michelle.r (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. máj. 25. 15:23

A szilvalekvárnak is hashajtó hatása van, mégis beleteszik egy csomó mindenbe. Nekem pl. a csípős fűszerektől mindig hasmenésem van.


Valamelyik édesítőnek - talán a nyírfacukornak, vagy az eritritnek szintén, ha nagyobb mennyiséget használsz.


Én egy időben rendeltem tőlük ebédet, két hét után fájt a gyomrom, valamit nem bírok benne. Egyébként finom volt, és egy adagot két étkezésre ettem meg.


A barátnőm szülés után az ő termékeikkel fogyott le.


Több terméket kipróbáltam, van ami nagyon finom, van ami jó, ha más nincs, és van néhány, ami kifejezetten nem ízlik. De a citromfagyijuk pl. világbajnok.

7. matyera (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. máj. 25. 15:23
Tudom. De kivel a diétázó alig eszik, így lelassul az anyagcsere. Ez sztem nem olyan hejjdenagy probléma. Én elég sokat ettem már,de sosem hajtott meg egyik termék sem.
6. Guruljka (válaszként erre: 4. - Matyera)
2020. máj. 25. 15:19

Különben nem diétázni kell, hanem normálisan étkezni, és akkor becsúszhat néha valami édesség is. Nyilván nem kilószámra kell otthon tartani.

Azzal sem értek egyet, hogy a gyerekre hivatkozva vásárolnak rendszeresen édességet. A gyereket sem kell rászoktatni. Senki nem úgy születik, hogy muszáj csokit ennie.

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Matyera)
2020. máj. 25. 15:16

Élelmiszermérnök barátnőm részt vett az egyik norbis csokis izé gyártásában. Amikor feltűnt neki, hogy az egyik adaléknak hashajtó hatása van, szóvá tette.

Azt válaszolta a vezetőség: így van a receptben, így kell legyártani.

4. matyera (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. máj. 25. 15:10

Nem bírom ez a majmot és a nőjét sem, ezt leszögezem.


De sztem a cuccok jók,érdemes kipróbálni. Az édességek nagyon is megérik, mert diéta estén mindig van egy holtpont, amikor meginog a diétázó. És akkor jó olyan ételhez nyúlni ami nem hizlal, de finom is.

2020. máj. 25. 14:31
2020. máj. 25. 14:29

Őszintén?

Akkor sem venném meg a termékeit ha 300 kilós lennék!

Szemét méregdrágán eladva.

Az ő zsebébe pedig egy fillért se tennék. Akkor sem ha az utcán koldulna.

2020. máj. 25. 14:23
Diétába kezdtem, és érdekelne olyan emberek véleménye, akik kipróbálták, vagy használják ezeket a termékeket.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook