Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nők, akiknek már volt autóbalesetük- hogy éltétek át? fórum

Nők, akiknek már volt autóbalesetük- hogy éltétek át? (beszélgetős fórum)

1 2
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Szemtelenke)
2014. jan. 31. 23:18

Nekem volt koccanasom, belem jottek, oldalrol, sokaig hallottam a csattanast, de aztan elmult.

Barinom baleste xarabbul vegzodott, 2 hetig komaban volt...

Szval, csak ovatosan! ...

4. szemtelenke (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. jan. 31. 23:13
És te voltál a hibás? Azóta nem vezettem, mert nincs mit, de szerintem ezzel nem lesz gond. Max. az elején kicsit félősebb leszek.
2014. jan. 31. 23:09
Vezettél azóta? Vezess újra minél hamarabb.
2014. jan. 31. 23:08
Én semeddig se éreztem magam rosszul. Nem is ijedtem meg. Bosszús voltam, az igaz, de ennyi.
2014. jan. 31. 23:03

Sziasztok!


Sajnos a héten velem is megtörtént a baj, balesetet okoztam a kocsival. Én voltam a hibás, nem adtam elsőbbséget. Sérülés szerencsére nem történt, de mindkét kocsi nagyon összetört. Tudom, hogy nem a kocsi a lényeg, meg fizet a biztosító, meg stb., de azért mégis rosszul érzem magam, hogy kellemetlenséget okoztam a másik sofőrnek, meg hogy nagyobb baj is lehetett volna. Eddig nagyon szerettem vezetni, de nagyon megijedtem.

Gondolom sokmindenkivel volt már ilyen, akár vétkes, akár vétlenként. Hogyan dolgoztátok fel? Sokáig éreztétek magatokat rosszul miatta?


A válaszokat előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook