Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nők, akiknek már volt autóbalesetük- hogy éltétek át? fórum

Nők, akiknek már volt autóbalesetük- hogy éltétek át? (beszélgetős fórum)

1 2
2014. febr. 27. 20:35
Nem szoktatok álmodni a balesettel? nekem néha előjön...:(
34. andi6020 (válaszként erre: 20. - Szemtelenke)
2014. febr. 16. 00:32
Nem találtam el a kocsiját.
33. Cucicsillag (válaszként erre: 31. - Szemtelenke)
2014. febr. 16. 00:06
Nem volt utana felelem erzetem :) sztem lelki okai vannak, mikor karambolozunk.
32. szemtelenke (válaszként erre: 29. - Povery)
2014. febr. 15. 20:19
És mez még mindig tart, vagy azért idő közben elmúlt?
31. szemtelenke (válaszként erre: 30. - Cucicsillag)
2014. febr. 8. 21:17
igen, rengetegen mondják, hogy ezt így kell... Utána mennyi ideig tartott, míg mertél rendesen, nyugodtan vezetni?
30. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Szemtelenke)
2014. febr. 5. 11:53
En rogton beultem utana autoba :) nem akartam, hgy ez befolyasoljon. Eleinte remegett a labam, de aztan hamar elmult.
29. povery
2014. febr. 4. 19:35

Sok évvel ezelőtt,külföldi autópályán éjszaka jött a kis Polskinkba egy teherautó.(valószínűleg elaludt a söfőr,sosem tudtuk meg).Forgalom nem volt,nyugodtan mentünk és nem értettük hogy mi történt velünk,amikor "repült" a kocsi és megpördült úgy,hogy a forgalommal szemben álltunk meg.A férjemnek volt annyi lélekjelenléte,hogy amikor látott fényeket közeledni,a nagy camping lámpánkkal elkezdett jelezni,így nem jöttek belénk.Szerencsére gyerek nem volt velünk!!Ui. a hátsó ülés teljesen összenyomódott.Totálkáros lett a kocsi.Nekünk nem lett bajunk,csak a nyakam rándult meg kicsit,mert nem volt jó a fejtámla és vérzett a fülem egy szilánk miatt.Ezért rögtön bevittek minket a kórházba.Ez volt a szerencsénk,mert alig volt már pénzünk mivel hazafelé jöttünk, és a kórházban kivárhattuk az autómentőt.

Ezek után állandóan hátra nézegettem az autóban(újban) és frászban voltam jó sokáig)ha valaki megközelített minket.

28. anya4005 (válaszként erre: 1. - Szemtelenke)
2014. febr. 4. 00:36

Tavaly kaptam meg a jogsim,rögtön kocsi kerűlt a fenekem alá. Eleinte a környéken jártam,csak a párommal,mert rendesen rosszúl voltam,úgy féltem vezetni,de a fiamat csak el kellett juttatni az oviig. Kb.a második héten szabályosan a padkához nyomtam egy suzukit tolatás közben. Hát,nem vettem észre. Nem ült benne senki,otthagytam a nevem,számom és eljöttem. Még félúton voltunk,mikor hívott a pasi,vissza mentem,papírozás,stb. Mikor hazaértem,és bejöttünk a házba,akkor csapódott le minden: és ha épp rakták volna be a gyereket hátra (fiam ovistársának az apjáé volt a kocsi)?!?!

Sírta,remegtem,ittam,2 nap múlva teljesen félelem nélkül ültem újra volán mögé,és azóta sincs para.

27. val88 (válaszként erre: 19. - Beu23)
2014. febr. 3. 19:22
Igen, gyakorolj sokat, menni fog az :)
26. szemtelenke (válaszként erre: 19. - Beu23)
2014. febr. 3. 17:53
Sok gyakorlás kell, és menni fog :)
25. szemtelenke (válaszként erre: 24. - Juharlevél)
2014. febr. 1. 22:57
Az sem lehetett semmi :D legalább összehaverkodtatok? :)
24. Juharlevél (válaszként erre: 14. - 388b941089)
2014. febr. 1. 22:46

Én is így reagáltam, elkezdtem pattogni, nekik akartam menni mind a 158 centimmel és 55 kilómmal. Szerencsére volt aki lenyugtatott. Az egyik gáz az volt, hogy kijöttek a mentősök, de meg sem vizsgáltak minket, mert ránézésre rendben voltunk. A másik gáz, hogy a bámészkodó autósok annyira figyelmetlenek voltak, hogy több apró koccanás is történt.

A vége az lett, hogy a mi kocsink sofőre és a párja visszamentek Pestre az autómentővel, mi meg hárman (akik hátul ültünk) tovább mentünk Balatonra a balesetünket okozók kocsijába beülve. Fiatalság bolondság...

23. Juharlevél (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2014. febr. 1. 22:41
Juj! És mi történt pontosan?
22. szemtelenke (válaszként erre: 21. - 388b941089)
2014. febr. 1. 21:24
régóta vezetsz?
21. 388b941089 (válaszként erre: 17. - 28195c972d)
2014. febr. 1. 21:17
en nagyon szeretek vezetni de a mostani kocsink nekem tul nagy,mert egyteru
20. szemtelenke (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2014. febr. 1. 20:39
És a másik sofőr hogy reagált, mikor eltaláltad a kocsiját? :)
19. Beu23
2014. febr. 1. 20:35

én nem okoztam még balesetet. november óta van jogsim, de néha nem vagyok tisztába a kresszel. szóval egyedül még nem is mentem, ma is pl. vezettem párom ült mellettem aztán néha tőle kérdezek hogy most mivan...


amúgy amikor tanultam vezetni belém akkor jöttek hátulról. hát nagyon jó érzés volt. azt hittem először én vagyok a hibás, de aztán a csajszi hátul telefonált vezetés közben.


remélem szerzek majd elég rutint ahhoz hogy egyedül is menjen a vezetés.

18. andi6020 (válaszként erre: 15. - 6b006fc769)
2014. febr. 1. 18:54
A tulaj így is bőgött :)
17. 28195c972d (válaszként erre: 16. - Szemtelenke)
2014. febr. 1. 18:51
Nem félek,csak nincs bennem vágy,hogy vezessek,régen is csak azért lett jogsim mert nagyon beteg voltam és azt hittem majd nem tudok járni,megijedtem és kizárólag emiatt tanultam meg.
16. szemtelenke (válaszként erre: 12. - 28195c972d)
2014. febr. 1. 18:42
Miért nem vezetsz? Félsz újra kocsiba ülni?
15. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2014. febr. 1. 14:12

Bakker.

Megtarthattad?:D

2014. febr. 1. 13:18

ketszer jottek belenk hatulrol. mindket esetben a masil fel volt a hibas,elismertek a felelosseguket. elso esetben en vezettem,a gyerek hatul,a masodik most volt nyaron,parom vezetett,ket gyerek hatul,autopalyan jottek belenk.istennek hala egyik esetben sem serult meg senki,de mindket esetbenindket kocsi totalkaros lett.

es h en hogyan eltem meg...?olni tudtam volna az ijedtsegtol,2. alkalommal a vetkes sofornek majdnem nekimentem,uvoltottem vele az idegtol.

az elso alkalom utan mspenkent nezem a visszapillantotukroket meg akkor is ha nem en vezetek. ez volt a 2.alkalomnal is de sz.rt sem ert,mert a naleset tizedmsp alatt tortenik akkor amikor nem szamitasz ra

2014. febr. 1. 12:43
Voltam vétkes is és voltam áldozat is :) Az előbbit kicsit nehezen viseltem de rögtön rám parancsoltak azonnal vezessek Igazuk volt (bár azóta jobban félek a kocsiban utasként is sofőrként is :) ) Amikor nem én voltam a vétkes fél 3 vetélésen voltam túl és a legújabb pocaklakómmal akkor voltam 12 hetes terhes nagyon megijedtem de nem lett semmi baj :D Azóta már 4,5 éves a fiam :D De mind a két balesetemre tisztán emlékszem :D
2014. febr. 1. 10:12

Simán,olyan megnyugtató,hogy már túl vagyok 1-en legalább:D

azóta sem vezetek,de mindennek eljön az ideje.

11. andi6020 (válaszként erre: 9. - 6b006fc769)
2014. febr. 1. 10:05
Elém pályán egy vadi új Merci esett le utánfutóról :D
10. andi6020 (válaszként erre: 4. - Szemtelenke)
2014. febr. 1. 10:04

Volt olyan is, igen. Nem komoly, ilyen ráfutásos esetek. Egyértelműen hülye voltam, nem figyeltem, másik alkalommal meg elvakított a nap, kölcsönkocsi, saras út, ablakmosó egy korty sem, mindegy, én voltam a hibás, ez tény.

Egyszer pördültem párat jeges autópályán, nekicsapódtam ennek-annak, de rögtön vezettem tovább.

9. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Juharlevél)
2014. febr. 1. 09:43

Ez tényleg a csodával határos!

Nekem a szomszédom úszta meg, hogy elé esett egy raklap a pályán. Sok évig nem mert vezetni, de leküzdötte.

Igazat adok Andinak, vissza kell ülni a lóra, ha ledob, mert egyre nehezebb lesz leküzdeni a félelmet.

2014. febr. 1. 01:25
Nekem már több balesetem is volt, vétkes még nem voltam, félni nem félek.
2014. febr. 1. 01:00
Én utas voltam a vétlen kocsiban, amiben 5-en ültünk, én hátul középen. Autópályán egy kisbusz szabálytalanul előzött egy autót, a holt terében voltunk, leszorított a szalagkorlát felé. A sofőrünk elvesztette az uralmát a kocsi felett, ami úgy pördült, hogy egy darabig hátrafelé mentünk, aztán elég hamar lesodródtunk az útról az árokba, ahol dobtunk egy tripla-huplát és kerékre érkezett a kocsi a menetiránynak szemben. Mindezt, hogy mi és hogy történhetett az érzeteinkből és a vétkes kocsiban ülők elmondásából tettük össze, mert nem láttuk magunkat kívülről. Csodával határos módon egyikünk sem sérült meg!!! De én sokkot kaptam és azóta is félek az autóban. Azóta megszereztem a jogsit, de nem vezetek, mert félek. Főleg már gyerekkel... Mindenki hibázhat. Az a lényeg, hogy csökkentsük minimálisra a kockázatot!
6. szemtelenke (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2014. jan. 31. 23:34

Sajnálom a barátnődet :S

te nem féltél utána vezetni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook