Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek valamilyen ünnepen született a gyermeke, ti hogy éltétek meg.Pl.:karácsonyi babák fórum

Akiknek valamilyen ünnepen született a gyermeke, ti hogy éltétek meg.Pl.:karácsonyi babák (beszélgetős fórum)


1 2
2016. dec. 1. 11:41
Lányom karácsony előtt egy héttel született, nem tudom, majd ha nagyobb lesz, hogy oldjuk meg, hogy karácsonykor is ünneplünk vagy a szülinapján adjak neki ajándékot. De valószínű az lesz, hogy szülinapján is kap úgyis valamit :)
2011. okt. 14. 14:31
Az én kisfiam nov 2án született koraszülöttként.. valami isteni szikra volt hogy nem maradtunk mindketten ott...1 éve lesz már!
2011. szept. 22. 17:21

Az én kisfiam december 25én született:)

26 és fél óra vajúdás után.A fájásoktól eltekintve ez volt életünk legszebb Karácsonya!:)

2011. júl. 27. 20:24
Az én lányom december 31-én azületett délután fél háromkor, de vajúdni előző este 10 körül kezdem el. Mondanom sem kell, hogy azt a szilvesztert teljes egészében átaludtam..:DDD
29. anyuccci (válaszként erre: 28. - Fáradt*)
2010. szept. 25. 14:27
Szerintem jól döntesz!Temetőbe ki lehet menni máskor is,de szülinapja csak egyszer van egy éveben az embernek.:)
28. Fáradt* (válaszként erre: 27. - Anyuccci)
2010. szept. 23. 19:48
Szégyen ide,szégyen oda...amióta a fiam megszületett,bizony Őt részesítem előnyben.A temetőbe bármikor kimehetek,de ünnepelni az élőt szeretem!Van némi lelki ismeret furdalásom,de így jártam!(az Öcsémék lánya pedig 11.02-án.. halottak napján született,pont egy évvel előbb mint a Fiam)
27. anyuccci (válaszként erre: 25. - Fáradt*)
2010. szept. 23. 19:23

Na ez aztán a dilemma...

Hogy szoktátok meg oldani?

26. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 23. - Anyuccci)
2010. szept. 23. 17:54
Valamilyen szinten igen :)
2010. szept. 23. 15:14

Az én drága FIAM november.01-én született!

A mai napig kínban vagyok...menjek a temetőbe a halottaimhoz,vagy ünnepeljek gyermekemmel.?

2010. szept. 23. 14:49
képzeljétek a ciprusról izlandra itteni napló vezetője is karácsonyi baba mert bizony ha nem is most de dec 24 én született...és a papa toporzékolt a korház folyosólyán mert akkor még nem igen lehetett bemenni...utána meg taxiba ült mert még kocsink nem volt...
23. anyuccci (válaszként erre: 22. - E2d3bb2ec0)
2010. szept. 23. 13:29

Igen!

Az én kisfiam 30án lesz egy éves.Ő is karácsony tájékán fogant.Akkor ő is ünnepi baba?:)

2010. szept. 23. 13:27
A mostani szülinaposok viszont karácsonykor fogantak :)
2010. szept. 23. 13:23
Máté 3 nappal a névnapom előtt született, Áronnal pedig a születésnapomon mentem be a kórházba.Igaz nem jött a szülinapomon, csak másnap, de nekem mindkét gyerek ünnepi baba;)
20. gesztenye57 (válaszként erre: 17. - Gandi76)
2010. szept. 23. 13:23
Az én lányom is május1-én született és ő is nagon örül neki!!!:)
2010. szept. 23. 13:21
A kórház ahol szültem volt egy külföldi doki,akiről tudni lehetett, hogy IMÁD császározni, ráadásul a programozott császárt részesíti előnyben. Szó szerint kapkodná ki a gyerekeket,akinek lejárt a terminusa. Egy karácsony közeli napon volt 3-4 kismamája, akiknek ő volt a fogadott orvosa. Feltette nekik a kérdést, hogy nem e akarják a fa alá tenni kicsinyüket, mert akkor elintézhetik akár most is. Jöjjön a lé és legyen szabad az ünnep, nehogy valakire szent este jöjjön rá a szülhetnék. Kedves felajánlás, nem ? Persze mindenki nemet mondott.
18. anyuccci (válaszként erre: 14. - 96d582fa12)
2010. szept. 23. 13:15

Bár az én lányom nem 24én született hanem 20án mi is bent voltunk szintén sárgaság miatt..

Neki mindig van külön tortája és ajándéka is...sose tartottuk együtt a két ünnepet...:)

2010. szept. 23. 13:14

Sziasztok! Nagyfiam 13 évvel ezelőtt május 1-jén született. Szuper volt, azóta is nagyon jó, hogy ilyenkor van, mert lehet nagy bulikat csapni, hiszen nem kell dolgozni. Ő pedig azt szokta mondogatni, hogy miatta van munkaszüneti nap :)

Középső fiam, pont az 5. házassági évfordulónkon született, szülés előtt még koccintottunk apával (gyerekpezsgővel). Harmadik fiacskám kicsit sietett így március 15.e helyett (akkora voltam kiírva) megszületett 11-én. Mind a három szülés felejthetetlen élmény volt. Már alig várom, hogy egy kislánnyal is megajándékozzon a jóisten. :)

2010. szept. 23. 13:04

Nekem a lányom dec. 25-én született.

Eredetileg november végére voltam vele kiírva, de mint később kiderült azt is figyelembe kellett volna venni, hogy nekem hosszabbak a menzesz ciklusaim!

Mivel eleve csúszott a program már dec. elején befektettek biztos ami biztos alapon. Szóval elég kegyetlen volt megélni, hogy a kismamák jönnek, szülnek és mennek. Majd elérkezett a szent este amikor szinte kiürült az osztály és a férjem beállított egy kis műfával,hogy mégis legyen egy kis karácsonyi hangulat:)Másnap megkaptam a méhszáj érlelőt és aztán délután elindult a folyamat!

Szóval nem sok maradt a igazi karácsonyi hangulatból a műfától eltekintve.

Viszont kellemesebb volt úgy szülni, hogy nincs zsivaj a környéken!

Haza dec. 31-én mehettünk.

2010. szept. 23. 13:03
Nálunk öcsém dec. 24-én született. Azt, hogy anya hogyan élte meg, nem tudom, de mi otthon apával kamerával megörökítettük a mi páros karácsonyunkat.
2010. szept. 23. 13:01
Egy tanacs igy felnove..bar meg csak 19 leszek. Ha unnepi gyermeketek van, pl Karacsonykor szuletett. akkor bizony jarjon neki karacsonyi es szulinapi ajandek is. en soha nem kaptam habar en 30.-an szulettem, meg tortat sem azzal az indokkal, hogy mit akarok meg karacsonykor kaptam mar ajandekot, es bizony eleg rosszul esett foleg hogy lattam mas gyerekeket unnepelni a szulinapjukat, buli, ajandek rokonlatogatas stb.
2010. szept. 23. 13:00
Kisfiam március 15.született,zászlófelvonáskor:)
2010. szept. 23. 12:59
Nem irigylem a karácsonykor szülő anyukákat. Nekem barátnőm járt így, a dokija ki volt akadva, hogy be kell mennie és felállították a karácsonyi asztaltól, hallott mindent ahogy a másik dokinak mondja mindezt. Csak hogy az ügyeletes doki nem díjazta a fiatal kolléga jogtalan kiakadását, szó szerint haza zavarta és Ő segített megszülnie 24 órás vajúdás után.
2010. szept. 23. 12:55

Az én Kislányom pont Valentin napra volt kiírva,de egy nappal hamarabb jött,ettől függetlenül igazi szerelem gyerek:)

A második babámat most várom és május elején kell érkezzen,az is lehet hogy az első napon,ha igen biztos dolgos lesz:DD

2010. szept. 23. 12:52
Nekem ugyan nem karácsonykor született, hanem 20-án, és úgy volt, hogy 23-án mehetünk haza, de besárgult, így végül 25. lett belőle. Nem volt jó érzés így bent lenni, semmi ünnepi hangulat, de legalább a picurral együtt voltunk.
9. anyuccci (válaszként erre: 7. - Kisj)
2010. szept. 23. 12:50

Nekem is az a karácsony valahogy nem maradt úgy meg...mármint az ünnep.:)

Csak a kislányom nehezményel rám hogy a szülinapja ugyan akkor van mint a karácsony.

8. anyuccci (válaszként erre: 5. - Pocok:))
2010. szept. 23. 12:48
Az se rossz....:))
7. kisj
2010. szept. 23. 12:48

A fiam karácsonyi baba.

Abba az évben a Karácsony teljesen törlődött az agyamból, nem foglalkoztamk vele, meg nem is ez érdekelt.

6. anyuccci (válaszként erre: 4. - 204b456479)
2010. szept. 23. 12:48

Azthiszem akkor szerdán volt és szintén hosszú hétvége.Apa itthon:)

A khban viszont ugyan olyan pörgés volt mint egy átlagos napon,és pont az én dokim volt az ügyeletes.:)

2010. szept. 23. 12:48
Én húsvéthétfőn szültem,barátnőm karácsonykor,egy ismerősöm szilveszterkor:))))
2010. szept. 23. 12:46

Hát amilyen mázlim van, tuti elkapunk mi is majd egy jó kis tüntetést :-D

megnéztem, keddre esik most márc.15, tehát hosszú hétvége lesz, vagyis mindenki szabin lesz :-D remélem azért ellátnak majd :-)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook