Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nitrofurantonin visszatérő hugyuti fertőzésre. fórum

Nitrofurantonin visszatérő hugyuti fertőzésre. (beszélgetős fórum)


1 2
52. judyt640 (válaszként erre: 34. - Kteky)
2012. okt. 26. 16:12
Amiket irtam én ezeket mind használtam és mindig kiujult,a legvégén ezt a hüvely kapszulát és onnantól sokáig nemjött elö/Gynophilust/.Biztos hogy a hormonok is közrejátszanak csak nekem már lassan a változókor miatt és pl nekem is alacsony a progi,és magas az ösztrogén.Volt még egy gyógyszer ami segit a NOLICIN.Vényköteles.Jobbulást neked.
51. moonlight13 (válaszként erre: 30. - Kteky)
2012. okt. 26. 14:13
Sokszor a kettő együtt jár, de ha az egyiket kezeled, az a másikra is kihat!
50. kteky (válaszként erre: 49. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 14:08
Neked is legyen szép napod... :o)
49. Szomorú26..... (válaszként erre: 47. - Kteky)
2012. okt. 26. 14:06
Rendben mindenképpen írok:) Én is örülök,hogy megismertelek jót beszélgettünk:) Ha van kedved és valami új tapasztalatod akkor írj:) Szép napot jó munkát és sok türelmet:)
48. kteky (válaszként erre: 46. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 14:01
Igen, nekem van ciklusom, ha nem is mindig pontosan mostanában. :o( ez azért borzasztó nálad h neked csak nagyon ritkán van. Remélem nem szeded a fogi gátlót? Meg az is igaz a torna segit, nekem is el kellene kezdenem. Bár én 55 kiló vagyok, ami meg igazán semmi. Neked van baj a kilóiddal? Bocsi, csak sokaknál tényleg csak ez a baj.. :o)
47. kteky (válaszként erre: 45. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 13:55
Nyugi, nálad is minden rendben lesz. :o) Sok sikert! Vedd kezedbe a dolgokat és csak előre.. :o) Londonban élünk. Nem igazán a munka vonzott, talán a jobb életkörülmény. Nővérként dolgozom. :o) Igen, a Kaáli adott nekem most egy kis energiát. Mert már sok dokit megjártam. De semmi. Otthon is és itt is. Bár az itteniekről inkább nem is irok. Borzasztó. Ha tehetem haza megyek. Nem hallottam még Szendi Gáborról sem a paleolit táplálkozásról. Megnézem. Köszönöm.. :o) örülök h megismertek. Azért irj majd h mi zujs veled. :o)Rendi?
46. Szomorú26..... (válaszként erre: 43. - Kteky)
2012. okt. 26. 13:53
Tudtommal endometriózisom nincs.Legalábbis doki nem mondott ilyesmit eddig.Te legalább annyibban jobb helyzetben vagy hogy menstruálsz.Nekem az is szökő éveben egyszer kétszer jelentkezik magától.A dokim meg csak norcolut-ot ír vagy fogi gátlót.Az endokrinológus meg csak azt mondja, hogy tornázzak többet, egyek kevesebbet.Bár abban tényleg igaza van,hogy többet kéne mozognom,mert ülő munkát végzek,viszont enni nem eszem sokat.
45. Szomorú26..... (válaszként erre: 41. - Kteky)
2012. okt. 26. 13:46
Én még (csak:)) 28vagyok.de soxor már most úgy érzem,hogy kifutok az időből....Hol éltek? Munka miatt mentetek külföldre?A Kaáli intézetről is jókat mondanak remélem minél hamarabb megérkezik hozzátok a várva várt gólya...:)) Egyébként Szendi Gáborról hallottál már? Illetve a Paleolit táplálkozásról? Érdekes dolkokat ír a könyveiben illetve neten is.Nézz utánna. Lehet ez is egy támpont lehet.Tudom magamról, hogy az ember ilyenkor minden szalmaszálba próbál belekapaszkodni.:)
44. kteky (válaszként erre: 42. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 13:42
Igen, sajna, én is észrevettem.. De sokak már 30 felett vannak. Valahogy most már 30 felett szülnek a nők. :o) próbálnak.. :o) te hány éves vagy? Megkérdezhetem?
43. kteky (válaszként erre: 40. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 13:41
Lehet igazad van és jobban meg kéne nézni a pajzsmirigyedet. Nekem magas az Lh szintem de az FSH, TSH jó. De nekem is kicsit emelkedett a tesztoszteron szintem. Nem vagy endos?
42. Szomorú26..... (válaszként erre: 40. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 13:36
Egyébként annyira elszomorít,hogy ilyen sok ezzel a betegséggel küzdő nő van manapság.Itt a hoxán is és a környezetemben is egyre több nő szenved a PCO-val vagy a meddőség más fajtáival.
41. kteky (válaszként erre: 39. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 13:34

Persze. 36 vagyok. :o) nem élek otthon. A progreszteron krém segiti a megtapadás és megtartást is. De igaz h mindenki más.. sajna.. :o)

Remélem sikerül találnod olyat aki értelmes és segit. Nekem itt sok lehetőségem nincs erre. :o( ezért is járok sokat haza. Nekünk most a Kaáli vált be. Nem bizok most már semmit másra. Túl fontos ez nekem. A doki meg tök normális volt abban h ha nincs peteérésem akkor majd ő csinál nekem csak bizzak benne. :o) kicsit felviditott. Amugy igy meg a hólyag miatt ez is nehezen megy nálunk. :o(

40. Szomorú26..... (válaszként erre: 39. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 13:31
Nekem az Lh-Fsh arány nem jó illetve emelkedett a tesztoszteron szintem.Egyébként a TSH-m elméletileg normális határértékeket mutat viszont az szerintem az alacsony tartományhoz közel van.Lehet a pajzsmirigyemet is jobban megkéne nézetni.
39. Szomorú26..... (válaszként erre: 38. - Kteky)
2012. okt. 26. 13:24
A progreszteron szintem elméletileg jó.Bár én azt hallottam hogy ezek a krémek nem mindíg jók.Bár biztos ezt is embere válogatja.Meg azon is múlik,hogy kinek mi nem stimmel.Meg tudhatom hány éves vagy?Ha nem gond?:)
38. kteky (válaszként erre: 37. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 13:19
Hát ezzel már mi is igy vagyunk! Már nekünk is hiányzik egy nyálas-orditozó... :o) Lassan kifutok az időből..A progreszteronod jó? Mert pl. ö a gyógyszerrel együtt kente is magát a krémmel. 12 hetesig csinálta is. Próbáltad már?
37. Szomorú26..... (válaszként erre: 35. - Kteky)
2012. okt. 26. 13:12
Igen.Már nagyon szeretnénk a férjemmel egy aranyos kis taknyos-nyálas ordítós kis hisztizsákot:D
36. kteky (válaszként erre: 35. - Kteky)
2012. okt. 26. 13:10
Bocsi. Nekem is ajánlották... :o)
35. kteky (válaszként erre: 33. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 13:09
Igen, róluk én is sok jót hallottam. Nekem is ajánlották? Kérdezhetek valamit? Persze ha nem gond. Baba miatt szeretnéd? :o)
34. kteky (válaszként erre: 29. - Judyt640)
2012. okt. 26. 13:04
Szia. Köszönöm neked is h irsz. :o) Már sajna sok természetes cseppeken túl vagyok 3 év alatt. Ezeken is.. szedtem probiotikumot is. A GynOphilust néztem most a hüvely miatt de kicsit fura h kapszula. Fura h feloldódik ez majd rendesen nekem? Tudsz róla valamit? :o)
33. Szomorú26..... (válaszként erre: 32. - Kteky)
2012. okt. 26. 13:04
Jajj nagyon aranyos vagy:) De az a helyzet,hogy nekem az elég messze van.Én nógrád megyei vagyok bár a pesti oldal felől.Úgyhogy inkább pestmegye és Bp. ahol nézelődöm.Most gondolkozom nagyon a mensmentis-en.Sok jót olvastam róluk.
32. kteky (válaszként erre: 23. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 13:00
Szia. A barátnőm PCO-s és cukros mint te. A baba miatt derült ki neki. Most már terhes és talált egy nagyon jó dokit Debrecenben. Egy endokrinológus doktornő. Nemtudom te merre vagy de ha gondolod megkérdezem neked. Szeretnéd?
31. Szomorú26..... (válaszként erre: 25. - Kteky)
2012. okt. 26. 12:58

:) Igen a gyógyteák úgy hatásosabbak ha nincsennek ízesítve.Sőt a te esetedben mivel azt írtad,hogy tükrözés gombát mutatott nem is ajánlanám a cukrot egyáltalán mert a gomba cukrot zabál.Tehát csak jobban szaporodnak ha sok cukrot fogyasztasz.

Viszont én úgy tudom,hogy mézet és valódi frissen facsart citrom levet egy keveset lehet tenni ha csak úgy birod meginni.Csak mert én pl.csak így bírom meginni a gyógyteákat.:)Ez viszont egyéni döntésed:) Max ha teszel bele méz:antioxidáns hatású és gyulladáscsökkentő

cirtom:c vitamin

:)

30. kteky (válaszként erre: 22. - Moonlight13)
2012. okt. 26. 12:57
A többi napokon jól vagyok. Pisilés után érzem egy kicsit a fájdalmat, de nem vészes. Amugy nekem már annyira gondom volt vele h ülni sem tudtam. valószinűleg a gomba miatt. cukrot vagy cukros kaját már rég nem eszek. ami segitett azért. sokan mondják azt is h a hűvelyt is kezelnem kellene. Szerinted?
2012. okt. 26. 12:57
Természetes szerekkel még nem próbálkoztál?Ezüst colloid,grapefruit cseppek,hüvely kapszula ami a ph helyreéllitja,a szájon át szedhetö probiotikum,amit különben is szedni kellene ennyi antibiotikum után.Urogin cseppek is jó hugyuti dolgokra.
28. kteky (válaszként erre: 26. - Moonlight13)
2012. okt. 26. 12:54

Rendben, irok mindenképp. :o) Utána még nem próbáltam inni a teákat.. Lehet ez volt a gond..

köszönöm

27. kteky (válaszként erre: 21. - Szomorú26.....)
2012. okt. 26. 12:52
Szia.. Nagy teás vagyok én is..... :o) iszom öket.. aranyos vagy azért. köszönöm.. :o)
26. moonlight13 (válaszként erre: 25. - Kteky)
2012. okt. 26. 12:51
Azért majd számolj be, hogy használt-e!
25. kteky (válaszként erre: 24. - Moonlight13)
2012. okt. 26. 12:47
Rendi.. :o) köszönöm...
24. moonlight13 (válaszként erre: 22. - Moonlight13)
2012. okt. 26. 12:46
És a gyógyteákat cukor és citrom nélkül igyad!
23. Szomorú26..... (válaszként erre: 18. - Kteky)
2012. okt. 26. 12:45
Szedet a metet igen,bár azt nem mondanám, hogy megoldódott a problémám.Most állok orvos váltás előtt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook