Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A GYNEVAC injekció tényleg jó a krónikus húgyúti fertőzésre is? fórum

A GYNEVAC injekció tényleg jó a krónikus húgyúti fertőzésre is? (tudásbázis kérdés)


5. youcus777 (válaszként erre: 1. - Csacsa)
2012. márc. 1. 20:55

Szia!


Én anno 5 évvel ezelőtt elmentem Gynevac kúrára magához a feltatáló orvoshoz, mert folyamatos húgyuti és nőgyógyászati gyulladásom volt plusz méhszájsebem. Végigcsináltam 3 kúrát, és semmit nem használt, pedig pontosan követtem az orvos utasításait.Életem legrosszabb nőgyógyászati élményei közé tartozott (természetesen nem az injekcó beadása miatt) Vannak akiknek nem hat, és ezt el kell fogadni. Egy másik orvos, nem hitegetett hanem meggyógyított. Részleteket privátban írok ha akarod.

2011. júl. 25. 11:06
Jó minden alhasi gyulladásra. Én is használtam, a férjem is. Neki azt mondta az orvos, hogy nem csak nőgyógyászati problémákra jó, hanem prosztata gyulladás megelőzésére. Egyébként a tejsavas intim tisztálkodás is sokat javít a helyzeten.Vannak ilyen törlőkendők, lemosók, sőt még hüvelykapszula is.A gynevac injekció is jó. A szájon át bevett probiotikumok is fontosak. Nekem a protexin termékek beváltak, csak az ára kicsit húzós.
2011. júl. 12. 14:44

Vegigolvastam ezt a forumot de konkret valaszt nem kaptam ra belole... Ott a fo problema a baba hianya... nekem nem kell tobb baba csak a hugyuti fertozestol akarok megszabadulni.

Olyan valaszat szeretnem aki ugyan eben a cipoben jar. Csak es kizarolag kronikus hugyuti gyulladdasra hasznalta!

2011. júl. 11. 23:14
2011. júl. 11. 22:08
A GYNEVAC injekcio tenyleg jo a kronikus hugyuti fertozesre is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook