Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kaptam Monural port hugyúti fertőzésre. Este bevettem, de mára nem szűnt meg a probléma..Várjak még, vagy menjek orvoshoz megint? fórum

Kaptam Monural port hugyúti fertőzésre. Este bevettem, de mára nem szűnt meg a probléma..Várjak még, vagy menjek orvoshoz megint? (tudásbázis kérdés)


22. f64f0d9a69 (válaszként erre: 21. - Daphnee)
2012. aug. 28. 15:38

Háááát én olyat ismerek, amiben még sok más is benne van...

Meg tulajdonképpen több bogyót is, de mind MLM-es szer.

Mi ezeket vetjük be ha kell.

Nem olcsó, de legalább hat. :(

21. Daphnee (válaszként erre: 18. - F64f0d9a69)
2012. aug. 27. 22:36
Ismerem, nekem semmit nem használt :S
20. marduk
2012. aug. 27. 22:05
minden gyógyuláshóz idő kell a betegség se 1 napalatt keletkezett.
19. SF
2012. aug. 27. 11:56

Nekem sosem használt a Monural. Vagy antibiotikum tabletta volt jó rá, vagy a csalántea.

A tőzegáfonya is egy kalap semmi:-((

2012. aug. 27. 11:49

A D-mannóz tartalmú készítmények nagyon sokat segíthetnek.


D-mannóz, mely egy cukormolekula, ami esetenként képes hozzákötődni az E. coli baktériumok azon részéhez, mellyel a húgyutak falához tapadnának, így mintegy „magukhoz láncolva”, az ürülő vizelettel eltávolíthatják őket onnan*.

2012. aug. 26. 19:00
én is mindig két csomaggal használok el 24 óra után veszem be a másodikat viszont pár hete kettő sem segített.Ujra orvos ahol másik antibiotikum és Rovatinex valamint görcsoldóval sikerült ugy ahogy rendbe jönnöm de még nem tőkéletes igy marad a komolyabb kivizsgálás:(
2012. aug. 25. 20:53
Nekem a tőzegáfolya és a bioptron lámpa segít.
15. B.SZ.Icu (válaszként erre: 1. - 42af71f255)
2012. aug. 25. 20:19
Én már hosszú évek óta kínlódok ezzel,sokmindent kipróbáltam,a Monurál sem segített,viszont a tőzegáfonya kapszula kúra szerű szedése óta sokat javult a helyzet.
2012. aug. 25. 20:07

Narzisse! Neked felfázásod van?? Mert attól tartok, hogy a Monural inkább arra hat, ott segít gyorsan, nekem meg valami más.


Nőgyógyászhoz kellett volna inkább beutalót kérnem, minthogy a háziorvos írja fel ezt a szert..:/

2012. aug. 25. 20:05

értem. nem lehet kellemes.. :S


mindenesetre gyógyulást!

2012. aug. 25. 20:05

Múlt héten pénteken kaptam én is.

Kb. 2 nap múlva lett jobb,de tőzegáfonya kapszulát is szedtem és azt még most is.Nem tökéletes és gondolkozom,hogy hétfőn vissza megyek a dokihoz.

De nekem is pont ezt mondta,hogy -este megissza és reggelre tökéletes lesz-,hát nem lett.De azért nem akarlak elkeseríteni.

2012. aug. 25. 20:05

Igazából eddig 3-szor volt felfázásom, mindig megpróbáltam itthon kikúrálni: echinacea tea, kamilla tea és ülőfürdő, cickafark, borsmenta, Urogin csepp...stb. De eddig mindig a dokinál kötöttem ki, magától a természetes "gyógyszer" nem segített, pedig időben elkezdtem, és nagyon bíztam benne..:(


Most ez nem felfázás, hanem valami más....

2012. aug. 25. 20:02

Hát ha holnap sem lesz jobb, akkor hétfőn megint megyek..


Mondjuk nem felfázásra kaptam (mert negatív volt a pisi vizsgálat eredménye), hanem valami más fertőzésre..


Picit csíp, de nincs erős vizelési inger, és nincs furcsa folyás, meg viszketés sem (tehát nem gomba..).

2012. aug. 25. 20:02

ha csak egy tasakkal kaptál, és nincs változás, akkor mindenképp érdemes újra elmenni, mert a húgyúti fertőzés hamar fájdalmasabb lesz.

ha gyógyszer kigyógyít érdemes utána egy kúra sima vörösáfonya kapszulát szedni, az nem engedi megtapadni újra a baktériumokat. én felfázós időszakban mindig szedem, és nem is fázok fel.

2012. aug. 25. 20:00

áfonyás cuccokat igyál, és szedjél ilyen kapszulát


nekem is ilyen gondom van akkor ettől elmúlik :)

2012. aug. 25. 20:00
Én már ittam olyat, jól emlékszem, hajnalig kibírtam pisilés nélkül, nem volt könnyű :D -egyébként nekem másnapra 90%al jobb lett. De egy ismerősöm meg azt mondta, hogy másnapra kicsit lett jobb neki, de utána el is múlt. Egyébként 3 napos a hatóideje, az van ráírva. Neked kicsit sem lett jobb a helyzet?
2012. aug. 25. 19:59
Nekem eddig mindig segített egy adag - ha nem volt elég, menj el orvoshoz!
2012. aug. 25. 19:59

Hát én csak ennyit kaptam, és a használati útmutatón is az volt, hogy egy adag elvileg 3 napig hat a szervezetben...


Csak tudja az orvos mit írt fel. Inkább csak az a bajom, hogy nem érzem, hogy javult volna..:/

4. kisj
2012. aug. 25. 19:58

Anyám hosszú évek óta tojik a fejemre amikor azt mondom neki, hogy menjen el az urológiára, csapjon az asztalra és vizsgáltassa ki magát komolyan.

Asszondja elmúlik...ja.

De mindig visszajön és egyre rosszabb neki.

Szerinted mi ebből a tanúság?

2012. aug. 25. 19:57
Egyszeri adag nem oldja meg a gondot.
2012. aug. 25. 19:54
Aki kapott már ilyen szert, annak másnapra enyhültek a problémái??
2012. aug. 25. 19:54
Kaptam Monural port hugyúti fertőzésre. Este bevettem, de mára nem szűnt meg a probléma..Várjak még, vagy menjek orvoshoz megint?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook