Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nincs szállásod?Gyere a lakásunkba, talán egyszer én is mehetek Hozzád! fórum

Nincs szállásod?Gyere a lakásunkba, talán egyszer én is mehetek Hozzád! (beszélgetős fórum)


1 2
16. kefekötőke (válaszként erre: 12. - Zakkanat52)
2010. júl. 25. 17:18

El vagyok keseredve.((

Már megint nem én találtam fel a csőben lyukat.))))

Azért köszönjük a linket,valami közelebbit is tudsz róla?

15. 07c4794583 (válaszként erre: 12. - Zakkanat52)
2010. júl. 25. 17:17
a couchsurfingen én is validált tag vagyok. és aki tudja használni a keresőjét, azt láthatja, hogy rengeteg magyar tagja van, olyanok is, akik szállást ajánlanak fel.
14. Sirga
2010. júl. 25. 17:17
Remek ötlet. 2 éve így nyaraltunk. :) A folytatásban is benne vagyok!
13. kefekötőke (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 17:15

Milla,davider hasonlókat ír ,ezért egyben válaszolok.

M.o.-on nem menne?

Sok hasonló gondolkodású,ember él nálunk is.

Azt kell megtalálni hogy lehet az igényeket egyeztetni.

Ha tudom mire számíthatok csalódás nem érhet.

Jártam Erdélyben vendégségben nagyon egyszerű körülmények között és nagyon jól érezetem magam,de voltam már 20 nm -es fűrdőszobás lakásban vendég és örültem a bucsúzásnak.

2010. júl. 25. 17:15

[link]


Remekül működik. Tapasztaltam. Ha egy kis angol tudásotok van, akkor ajánlom a fenti oldalt. Több kategóriában lehet keresgélni, és a referenciákkal tudnak a vendégvárók szolgálni. Valahol csak egy kávét adnak, valahol kanapét/ágyat, előfordult már közös program is a befogadókkal.


Szóval... ilyen már van, és jó rendszer.

2010. júl. 25. 17:15
Erdélyben is a magyaroknál...
10. kefekötőke (válaszként erre: 3. - Winny)
2010. júl. 25. 17:09
Sok-sok ötlet és javaslat kell.Nyílván a netes irmetretségnek vannak buktatói,de ha sikerülne valahogy egy adatbázist csinálni a tagokról,körülményeiről az elvárásairól talán könnyebb lenne.
9. törpilla79 (válaszként erre: 6. - Davider)
2010. júl. 25. 17:08

Van kivétel is! :)

Én itt a hoxán ismerkedtem össze egy nagyon rendes lánnyal,már volt is nálunk 2 napig.Régebben én sem gondoltam volna hogy interneten lehet barátokra is szert tenni.

8. kefekötőke (válaszként erre: 1. - Kefekötőke)
2010. júl. 25. 17:03

Teljesen természetes.

Mondtam is ,hogy előzetes referenciákat meg kel szerezni (fényképek,videók,életkörülmények)

nyilván mindenkinek vannak elvárásai,szokásai,lehetősége és mindenkinek más és más.

A kölcsönösség például arra is értendő, ha hozzám mondjuk egyedül ,vagy másodmagával jön 2 éjszakára valaki,mert megbízott a családomban,a higiéniában stb,akkor én nem állítok be hozzá hatodmagammal 3 hétre.

Ez csak egy példa volt.

2010. júl. 25. 17:02
Jó ötlet. Tudom, hogy ez más országokban(pl. Svájc) működik. Szerintem lehetséges:)
2010. júl. 25. 16:59

Szerintem ez nagyon jo ötlet lenne ha nem itt laknánk és ne érts félre de sajnos igy a neten megismerni valakit és beköltözne pár napra kitudja ki,honnan jött stb.


Ja és én pozitiv ember vagyok .....de az ötlet nem rossz olvassni fogom ki mit ir:)

2010. júl. 25. 16:58

Ilyen van,már olvastam róla.

Ott működik a dolog,én sem tartom hülyeségnek.Bár kétlem,hogy M.o.-on ez összejönne.

4. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Kefekötőke)
2010. júl. 25. 16:58
Már ajánlottam föl szállást, és van meghívásom is. Benne vagyok!!
3. winny (válaszként erre: 1. - Kefekötőke)
2010. júl. 25. 16:57

Remek ötlet!

Működjön:)

2. mamcili (válaszként erre: 1. - Kefekötőke)
2010. júl. 25. 16:57

nem lenne rossz, de én bárhova csak ajánlat után megyek...

vagy bizonyos bizalom alapján...

2010. júl. 25. 16:55

Olvasva a fórumokat,többeknek gondot okoz a szállás akár egy nyaralás akár egynapos program esetén ,pláne az ország másik felében.

Ötletem támadt.

Mi lenne ,ha szállásadó közösséget csinálnánk ?

A kölcsönös ,aránylag egyenlő feltételek megléte esetén,valami egyszerű referencia bemutatása után például Debrecenből a Dunántúlra szeretne valaki jönni,aránylag gyorsan elrendezheti ,hol fog aludni.

Egy vagy két személy ,gyeremekkel,idősebb párok vagy egyedülállók.

Aztán megy másik alkalommal számíthat rá ,Őt is megkeresi valaki az országból hasonló igénnyel.

Próbáljuk ki legalább a vélemények szintjén!

Írjátok meg a véleményeteket!

Nekem van kalakult elképzelésem a bemutatkozástól a utazásig!


Ez csak ötlet lehet ,hogy nem reagál senki ,de amit nem próbálunk ki ,nem tudjuk meg soha ,hogy rossz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook