Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Népszerűbb volnék ha kicsit "mű nő" lennék? fórum

Népszerűbb volnék ha kicsit "mű nő" lennék? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. júl. 25. 19:51

Ha szép a hajad színe, akkor nem kell festeni, főleg nem egy műszínre.

Ha nem bírod a sminkecskét, akkor, hogy gondolja a barátnőd, hogy fesd magad?

A rajzolt vagy tetovált szemöldök borzalmas. Olyan transzfesztitás lesz tőle a nő.


A szemedet fesd ki egy kicsit, meg a szempilládat, és a hajadat hullámosítsd vagy tűzd fel, stb. Jó ruhák és máris nőcisebb vagy. Műnek nem kell lenni ahhoz, hogy a pasik észre vegyenek, sőt! A pasik (a legtöbb) kifejezetten utálja a túlfestett mű nőket. Amelyik pasinak tetszenek a műnők azok általában nem túl magasok, ezért agyon gyúrják magukat és agyon is tetováltatják magukat, hogy tekintélyt szerezzenek maguknak és összeszednek egy randa kacsaszájú, szilikon mellű, hidrogén szőke, agyon festett libát, mert azt hiszik, hogy a többi jó pasi irigyli majd tőlük.


Hát ez nem így van...

2013. júl. 25. 19:51

Jó, bocsi, a mű nőséget nem úgy értettem. :)

Művibb, vagy nem ennyire természetes na. Szó szerint azt mondta hogy "Ne legyél ennyire természetes" .

Mondom évekig én is szőkére voltam festve, lakkozom a körmöm, szempillaspirál, bőrhiba elfedés nálam is megvan. Csak nem sminkelek, és egyszerű barna hajú vagyok.

2013. júl. 25. 19:46

Én is a természetesség híve vagyok, ennek ellenére tetszik a szolid műköröm vagy épp a hajfestés :)

Nekem se attól lesz mű egy nő, hogy smink meg hajfestés. Hanem a vakolat az arcon, meg a hidrogénszőke haj, meg a műcici, műszáj, műhaj, 20 centis műköröm, és tipeg a 20 centis sarkakon, mint egy kiskacsa, mert nem tud rendesen járni :D :D Sacc/kb :)

Csak azért, hogy megfelelj valakinek, nem érdemes tönkretenni a bőröd, főleg ha nem is bírja a sminket :)

2013. júl. 25. 19:45
Pl. annacska, voksan virag, erreka, eskata es tarsai?? :D:D
2013. júl. 25. 19:44
Ha te elfogadod az adottságaid tiszta ,ápolt igényes vagy,és nem kuka ,és netalántán vicces és nem unalmas a pasik felfigyelnek rád . A mű cicis csajok csak mutogatni valók,előbb utóbb megunják őket,de akkora már az igazi NŐK-nek családjuk van.
11. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. júl. 25. 19:44
Ha nem stílusod a műszempilla, fekete szemceruza, égőpiros rúzs és társai, akkor hiába kened magadra rétegekben messziről el fog ríni rólad, hogy nem érzed jól magad, mert az nem te vagy. Természetellenesen fog hatni az egész.
2013. júl. 25. 19:44
A műszempilla szerintem macerás, persze a sokezres csodákról nem tudok nyilatkozni - szerencsére spirállal elég hosszú és dús a sajátom is, legalábbis nekem megfelel. Próbálj olyan sminkszereket beszerezni, ami nem irritál, egy kevéske smink is lehet megfelelő az egyéniségedhez. Ha nem akarsz nagy változást a hajaddal, változtass csak egy árnyalatot sötétebbre vagy világosabbra, esetleg melíroztass bele csíkokat :) Hozzáteszem, hogy én festem a haam, sminkelek is alkalomhoz illően, de cseppet sem érzem magam műnőnek :D
9. Angelgirl8588 (válaszként erre: 6. - -Délibáb-)
2013. júl. 25. 19:43
Természetes hajszín: saját hajszíne, nem hajfesték :)
8. próbaszerecsen (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2013. júl. 25. 19:43
Így van, az én hajam festve van, és sminket is használok, persze nem otthon, de abszolút nem vagyok műnő. Nekem a műnőkrőlegészen más fazonok jutnak eszembe.
2013. júl. 25. 19:41

Jó, mondjuk én elégedett vagyok az eredeti hajszínemmel, főleg hogy a szőke után jó hogy más. Nem mellesleg hogy azóta mintha dúsabb lenne, kevesebb pénzt kell rá költenem, és volt aki megdicsérte hogy jó a színe így is.

Mondjuk lehet hogy valami más barnára be fogom még festeni, hogy legyen szép csillogása, árnyalata. De most még jó így. Valaki meg azt mondta hogy amíg nem őszülök ne fessem mert szép színe van.


Csak ilyenkor mindig elbizonytalanodom. De ez aki meg mondta neki rajzolt szemöldöke van, szőke hajú, és műszempillás. Oké, nem egy csúnya nő, de az a rajzolt szemöldök....

6. -Délibáb- (válaszként erre: 3. - Sonysony)
2013. júl. 25. 19:39
Milyen az a természetes hajszín? :PPPP ami nem lila vagy zöld...stb., akkor az mind természetes? :DDDD
2013. júl. 25. 19:38
A hajfesték és a sminkecske nem fog műnővé tenni.
2013. júl. 25. 19:38
akinek így nem kellesz, az mű-nőként is csak egy darabig tart majd igényt rád. Ha neked ez elég, rakd csak fel azokat a szempillákat. Csak előtte a lelkeddel is csinálj valamit, hogy ne fájjon, ha túl gyakran dobnak.
3. sonysony (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. júl. 25. 19:37
Mindig nagy csodálattal nézek a természetes hajszínű hölgyekre. :)
2013. júl. 25. 19:36
Én a természetesség híve vagyok és aki szeretni fog, az pont úgy fog szeretni ahogy vagy :) Mellesleg nincs olyan férfi ismerősöm aki díjazná a mű dolgokat egy nőn :) Szerintem ez csak a lányok, nők ,,butasága" de persze lehet, hogy én gondolom rosszul.
2013. júl. 25. 19:33

Én nem nagyon szoktam magam sminkelni, vagyis nem is tudok és nem is bírja a bőröm, szemem. Az alapozók lefolynak az arcomon (nagyon zsíros bőrű vagyok), egyszerűen rossz érzés mikor van rajtam valami. Szempillaspirált szoktam használni, de ennyi. Szemceruzától begyullad a szemem, még a spirál is olyan hogy X óra után alig várom hogy lemossam. Korrektor a bőrhibákra és ennyi.


Régen festett szőke voltam, de 4 éve barnára lett festve a hajam és azóta természetes színű barna, már lenőtt az eredetim.

Azt mondja egyik ismerősöm, hogy "Tudod mi kellene neked: egy kis műszempilla, hajfesték, sminkecske, és máris dögös lennél. Mert így túl természetes vagy."

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook