Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nemzeti dohánybolt jogának visszaadása? fórum

Nemzeti dohánybolt jogának visszaadása? (beszélgetős fórum)

4. Bcicus (válaszként erre: 3. - Cde472ac47)
2014. jan. 4. 00:56
Elég sokat vissza fognak adni, vagy már vissza id adtak.
3. cde472ac47 (válaszként erre: 2. - Feketea78)
2014. jan. 3. 21:49

Hűűű de bonyolult szöveg :D

De köszönöm!


Igazán azért kérdeztem, mert a hely ahol dolgozom elég veszteséges, és habár a főnökömnek több üzlete is van, ma azt mondta valaki hogy amiben én vagyok lehet vissza fogja adni.

És azért megijedtem hogy akkor hova megyek... De akkor visszaadhatja. Mondjuk lehet hogy nem érné meg azért visszaadnia.

2014. jan. 3. 21:46

A Kiírásban található koncessziós szerződés tervezetének 33.) pontja értelmében a Jogosult és a Koncessziót gyakorló együttes nyilatkozattal a koncessziós szerződést írásban bármikor jogosult 6 hónapos felmondási idővel, rendes felmondással felmondani azzal, hogy a Jogosult a felmondási idő alatt is köteles ellátási kötelezettségének maradéktalanul eleget tenni. A koncessziós szerződés felmondása esetére sem a kiírás, sem a fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről szóló 2012. évi CXXXIV. törvény nem tartalmaz szankciót.


Forrás: [link]


Röviden: Igen. :)

2014. jan. 3. 21:39

Van arra mód hogy valaki visszaadja a dohánybolt nyitásának jogát ha nem megy az üzlete?

Semmi infót nem találtam erről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook