Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem unja meg a baba, ha minden nap ugyanazt kapja enni? fórum

Nem unja meg a baba, ha minden nap ugyanazt kapja enni? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 3. 12:25
Egy darabig elvannak egyfélével, mert még az is új. Aztán majd másképp lesz.:)
2014. jún. 3. 08:50
Hát még nem mértem le, de ma majd lemérem. Most tartunk ott, h eszik, amennyit kér, és utána tápszer még. Egy kisebb fél alma és egy kisebb fél körte, amit most lereszelek neki, és azért hagy egy kicsit.
2014. jún. 3. 07:01
Nekem kislányom nagyon ügyes volt,először én is pár kanállal adtam neki idenbőltöbb napig,aztán ment amennyit kért, először 3 napig még kért utána tápszert,de aztán már nem.Én oylan 100-110 gramm között adok neki,és az elég.
2014. jún. 3. 06:49
Nekem lassan 5 hós a kislányom, és én nekem most alma-körte (vilmos) pépet eszik pár napja. Valójában azóta jött be neki a kaja, mióta hozzákevertem neki a körtét. Vagy volt, h az almájához 1 kocka főtt krumplit. A következő a barack lesz majd. Mennyi idő alatt váltottátok ki a tízórait és mennyit eszik? Mi az a mennyiség ami kiváltja? Mert neki még simán lemegy 90 tápszert.
2014. jún. 3. 06:48

Á, nem unja...

A védőnőtől vagy a gyerekorvostól kérjél egy listát (én kaptam anno..a gyerekorvosunktól), hogy mikor mit ehet már a baba, hónapokra leosztva, s így átlátod majd, mikor mit tudsz bevezetni...

Neten is találsz ilyen listát, többet is, ugye mindegyik picit másképp írja, majd meglátod, a babád mit eszik egyáltalán meg, biztos lesz, ami nem ízlik neki;D, akkor adjál mást...

2014. jún. 3. 06:40
alma és barackot kapott.Ez nagyon ízlik neki, ezt össze is keverem és tízóraira szépen megeszi.Nem tudom milyen gyümölcsöt adjak neki a következőkben,mert mindenki mást mond.Csak szeretnék újat is adni,mert félek,hogy megunja,hogy minden nap ugynazt kapja. Délre már kóstol sárgarépát is,csak most a gyümölcs a kérdés. Védőnő ismerősöm van több is, de ők is teljesen mást mondanak mit mi után adjak. Segítsetek ebben nekem,köszönöm.
2014. jún. 3. 06:40
Nem unja meg a baba, ha minden nap ugyanazt kapja enni? 5, 5 hós a babám, már a tízórait kiváltottuk, igaz én nagyon óvatos vagyok, ezért csa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook