Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem túl sok ez, amit a munkatársnőm megoszt velem? Ennyire barátnőként tekintene rám, vagy inkább csak dicsekedni próbál? fórum

Nem túl sok ez, amit a munkatársnőm megoszt velem? Ennyire barátnőként tekintene rám, vagy inkább csak dicsekedni próbál? (beszélgetős fórum)

30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. szept. 8. 18:01

Jesszusom, ugye ezt nem gondolod komolyan?

Listát írni, kérdőre vonni? A következő lépés, a listával a nagyfőnök elé állni, hogy "Julcsi" ne kapjon béremelést, túl sokat költekezik. Talán a NAV-nál is jelenteni kellene...hajrá!!!!

29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 17:54

Ebből a pár mondatodból sokkal jobban megismertelek, mintsem gondolnád.

A nickedet sem merve felvállalni, csámcsogsz egy kollégádról sunyin. Miközben elég lenne őszintén megmondani neki, hogy hagyjon békén ezzel, mert zavar, nem a háta mögött kibeszélni, nagyon undorító emberi tulajdonság.

28. bellabi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 11:05

Szerintem simán felújítanak. Ha pont benne vannak, lehet ez minden gondolata, nagyon sok meló van vele.


Anyagilag sem érzem dicsekvésnek, felújításra az ember évekig gyűjt, vagy most, ha van gyereke, 3%-os hitelt kap rá és vissza a költött összeg felét.


Ennél sokkal szenszitívebb témák is vannak, velem annó két férfi közt örlődő kolléganő osztott meg részleteket a témában na az túl dok volt.

2022. szept. 8. 09:56

A kérdésre válaszolva,,,de sok,,,,nem biztos hogy ettől barátnőnek tekint,,mint ahogy az sem hogy dicsekszik.


Van aki egyszerűen ilyen,megosztja bárkivel ,,vagy a számára szimpatikussal a leghétköznapibb ,számára viszont fontos dolgokat,,magyarán cseveg.

26. Bichi (válaszként erre: 24. - Napsugár8)
2022. szept. 8. 09:51

Most is szólhatna, ehhez nem kell lista.

Főleg azért, mert ahogy Ghost is írja bárhonnan lehet rá, egy rakás ember van, akit felnőtten is a szülők tömnek pénzzel, vagy korábban spórolt.

Az, hogy valami zavar, az nem függ össze azzal, hogy az igaz-e vagy sem...

25. 8d00a82c06 (válaszként erre: 24. - Napsugár8)
2022. szept. 8. 08:26
Ès te honnan tudod, hogy az èvek során mennyi a megtakarítása??
24. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2022. szept. 8. 08:22
Mert a listából már könnyen kiderülhet(ne) hogy többet hazudik, mint amennyit a takarója enged. És ettől kezdve már lehet neki mondani, hogy álljon le a süket dumájával.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 8. 07:39
Nem is áll jogodban engem minősíteni, mivel nem ismersz!!!
22. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 06:39

Fu de utálom az ilyen anyagias embereket.🙈🙈

Nem, nem normális ez főleg, ha még csak pár hónapja ismeritek egymást.

21. 8595ce10ba (válaszként erre: 20. - Gyöngy:))
2022. szept. 8. 06:27
Elnézést kérek ha megbántottam valakit ezzel. Nálam ez egy gyűjtőfogalom bizonyos ember típusokra
20. gyöngy:) (válaszként erre: 19. - 8595ce10ba)
2022. szept. 8. 06:22
Miért ribi?
19. 8595ce10ba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 06:14
Csak dicsekedni akar a ribi
18. jucika33 (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 8. 05:34
Szerintem nem kidumálja, hanem arra kíváncsi, mi visz rá egy embert, hogy csak a vásárlásai körül forogjon a kommunkációja. Az emberek jelentős részének szűk a gondolkodása és ugyanazokat a köröket futja. Ki a panaszkodás (minden birzalmas a világban), más a háztartás (folyton főzés, takarítás, piac a téma) és van, akinek a pénz. És ismerek szegény sorból jött gazdagot aki állandóan arról beszél hogy mit vett (ő dicskszik, dehát meghallgatom, mert neki az jó), illetve van ilyan, aki vel meg szimplán nem történik semmi egyéb ( nincs kaland, valódi esemény az életében). Nálunk mindenki beszél mindenről. Nincsenek udvariassági témák. Miért ne lehetne olyan emberi egy munkahelyi légkör,ahol bárkinek bármit el lehet mesélni? Akkor még a végén jó lesz bejárni😄
17. tien (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 7. 20:20
Pontosan!
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 20:01

Ha neked, mint közvetlen kolléganőnek nem ment át miért mondja, ha tippeket kapsz, jobb lesz neked? Önálló gondolatod nincs róla?

Van aki a lakására ad többet, míg a ruha nem érdekli, van aki meg pöpec a ruhájára,a lakása meg borzalmas.

Téged meg nem minősítelek, hogy így kidumálod a kollégádat, aki bizalmat szavazott meg neked. Ha nem szereted hallgatni, mond meg neki, bocs nem szeretsz ilyenről beszélgetni.

2022. szept. 7. 19:49

Szerintem amiket felsoroltál nem olyan óriási tételek, hogy dicsekvésnek kellene venni. Azt hiszem, nincs más, akivel megossza.

pl nálunk is a családban csak férfiak vannak, nagyon sok mindent nem tudok velük megbeszélni, milyen jó ha ilyenkor kéznél vagy egy normális kolleganő.

14. manifesztrálj (válaszként erre: 12. - Papája)
2022. szept. 7. 19:09

De az volt!!3s egyedül dolgozik két munkahelyen 3gyereket eltartva..


Hidd el voltam nagyon lenn..mikor a tengerimalacot nem tudtam orvoshoz vinni és a kezeim közt halt meg..és mikor a gyerekeknek mondtam megkell enni az ovi suliba amit adnak -amit fizettem menüt én hideget ettem zsemlyét..tudom milyen lenn lenni és nekem is segitettek hasznàlt ruhàkkal -nagy segítség volt..igen jàrtam lyukas nadràgba..nem vagyok szegény de gazdag sem.. sokszor nem tudok félretenni mégis jut màsnak is..tehàt elnegyek egy nap privàtba és azt elutalom màsnak vagy épp anyumnak nem engedek kifizetni lisztet kenyeret amit viszek.

De mindig félek az egyszer fenn egyszer lenntől ..probàlok több làbon àllni ha egyik mhelyem megszünik is maradjon még..mikor nem volt mhelyem megtanultam netről horgolni..

Szoval nem én nem vagyok gazdag de nem hagyom a kutyàm meghalni..amikor anyunàl műtötték a cicàt nem volt rà és nem hagytuk meghalni a csalàd dobta össze rà a pénzt

13. syria (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 19:03
Valami nem stimmel vele, ha más témája sincs, mint a költekezés. Főleg manapság! Az is lehet, hogy csak a vágyait sorolja. Ugraszd ki a nyulat a bokorból!
12. papája (válaszként erre: 10. - Manifesztrálj)
2022. szept. 7. 18:52

Ez bizony dicsekvés, amit itt leírtál.

Az a "szegény" aki ki tud fizetni kutyaműtétre 100 ezret és támogat bárkit, aki rászorul, az nem szegény.

11. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 18:46
Kérdezz rá, hogy az, amit 4, 3, vagy 2 hónapja vásárolt, azzal hogy van megelégedve. Lehet, hogy nem is vette meg, nem is emlékszik rá. Esetleg ódákat zeng róla. Rögtön kiderül, hogy tényleg vásárol-e, vagy csak a szája jár.
2022. szept. 7. 18:42

Én is van akinek elmondom pl.egy kutyaműtétet mert két alkalom közel 100ezer és csak reménykedhetek a sors nem ismétli önmagàt mert anno a kutyàm elkellett altatni mert a műtét se segitett :(


Meg a sulikezdés mi mennyi..szörnyen megdràgult minden..a bolt stb.

És ott a bizonytalansàg mindig hogy a mhelyeinken sorra küldik el az embereket hogy ki mert most nagyobb dologba belevàgni?!

De igen van amire büszke vagyok nem kell azért tàrs hogy ne nekem egyedül keljen robotolva 3gyereket eltartanom meg az àllataimat!!és soha nem kértem nem àlltam sorba segélyért mert egyedül vagyok!!persze lehetek ujból lenn..de az nem a lustasàgom miatt lesz!! Mert dolgozok a mhelyemen kívül is hogy a 3gyerekem ne nélkülözzön..

De azt is megbeszéljük ha épp kihasznàlnak mert hàlàtlanok..de lehet azért is van bennem ez mert anno gyes gyed alatt megkaptam hogy eltartott vagyok..igy most bizonyitok..most könnyebb az elején bébiszitter volt meg lelkifurka mert a legszebb idejük elröppent amig nekem a pénzt kellett hajtanom ne legyen üres a hűtő..


Szerintem egy szegénytől ez nem dicsekvés!!főleg ha a kevésből tud tàmogatni másokat pl. Beteg àllatokat,gyerekkorhàzakat,rokkantnyugdíjas ismerőst, ukràn menekülteket -ruhàkkal játékokkal gyors adománygyűjtéssel,özvegyen maradt anyukàt..

És sok gazdag a sokból sem ad vagy nem fizeti meg a takarítóját..


Ugyhogy az én véleményem nem mindig dicsekvés..legyen mindenki büszke arra amit elér vagy ha felujjitgat.

9. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 18:17
Nincs más, amiről beszéljen.
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 18:02
Úgy tartja a mondás, bolond dicsekszik a pénzével. Okos inkább elhallgatja.
2022. szept. 7. 17:49
Lehet, hogy boltkóros.
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 17:47

Zavar?

Mond meg neki!

Itt tudunk segíteni szerinted?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2022. szept. 7. 17:45

Nem tartozik rám, mégis nekem mondja…

A vicces az, hogy kicsit olyan érzésem van, mintha azt akarná mutatni, hogy milyen jól megy sora, viszont szétszakad rajta a nadrág, meg hiányzik a dzsekije cipzárjából pár fog, így fel se tudja húzni…

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. szept. 7. 17:41

Ezek nem olyan nagy dolgok,hogy àlmodjon a nyomor...

A pènztàrcàja pedig nem tartozik a fórumindìtóra!

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 17:38

Írd a listát. Majd idővel rákérdezhetsz nála, hogy honnét szedi hozzá a lóvét???

Szerintem egyrészt dicsekszik, másrészt meglehet, hogy "álmodik a nyomor" = inkább csak szeretné mindazokat megvenni... ki tudja.


Finoman jelezheted neki, hogy nem igazán vagy kíváncsi az anyagi dolgaira.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 17:27
Szerintem csak bìzik benned ès lehet Te vagy az egyetlen akivel meg tudja osztani.
2022. szept. 7. 17:10

Olyan 4 hónapja dolgozunk együtt, viszont szinte minden anyagi dolgát megosztja velem. Ment függönyöket venni, ennyi meg annyi volt. Lejött neki a bútor ennyi meg annyi volt, megrendelte a mikrohullámú sütőt meg indukciós lapot meg ezt meg azt, ennyi meg annyi volt.

Nem telik egy olyan nap, hogy nem kerülne szóba, hogy mire mennyit költ, akár egy szobafesték akár bármi más, mindig valami pénz kell legyen a témája.

Azt akarná ezzel mutatni, hogy neki mennyi pénze van, vagy tényleg ennyire nem lenne más kivel megossza ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook