Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom hogy mit tegyek...segítsetek lányok fórum

Nem tudom hogy mit tegyek...segítsetek lányok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
32. 91d4989ab9 (válaszként erre: 31. - Gubóka)
2013. máj. 12. 11:24
és a barátod akkor hol volt? hogy tudsz éjszakákat átbeszélgetni élőben egy pasival ha van pasid?
31. Gubóka (válaszként erre: 30. - 91d4989ab9)
2013. máj. 12. 11:22

éloben..és nem akarok szerető lenni...nincs az az isten.


az elobb priviben kuldtem el

30. 91d4989ab9 (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2013. máj. 12. 11:20
valóságban vagy neten beszélgettetek?
2013. máj. 12. 11:13

Szakíts a barátoddal, és legyél a nős pasi szeretője!

A pasi úgyse fog elválni, te meg úgyis a földön végzed.


Na az lesz az igazibb szenvedés.


Mert most még csak agyalsz.

28. andi6020 (válaszként erre: 26. - 171925f409)
2013. máj. 12. 11:13

Tényleg nem érted mit kérdezek?

Oké, pasizzon, bulizzon, de ha szerelmes lesz véletlenül, hajtsa el? Gyakorlatban ezt megcsinálja az ember?

Mert az jól hangzik, hogy fiatalon ne kösse le magát, de hogy kivitelezed?


Bocsi szeretlek, tudom te is szeretsz, úgy érzem te vagy az igazi, de gyere vissza 5 év múlva, addig én bulizok pasizok, (ki)élek?

27. kszb
2013. máj. 12. 11:10

anno én is 17, majdnem 18 évesen jöttem össze az exemmel. Mi 10 évig voltunk együtt. Tudom, h mit érzel, mert x idő után, kb nekem is a 7. év körül megbolydult a hangyaboly az agyamban, és ugyan szerettem az exem, de mégis máshoz húzott volna a szívem. Teljes bizonytalanság, nem tudtam mit tegyek. Nekem akkor anyum azt mondta, h ő nem lépne, hisz honnan tudom, h ami exem kis hibája, az másnak nem-e nagy hibája lesz. És hibátlan ember nincs. Maradtam, és sodródtam az árral. Viszont ezek a bizonytalanságok sok-sok kis apró törést okoztak a kapcsolatban, amit nem is élt túl. Azóta tudom, h csak az idő miatt, amit együtt töltöttünk, és úgy érezzük, h elpazaroltuk, ha most kilépünk, nme szabad maradni. Ha menni kell, hát menni kell. Talán az ember ilyenkor úgy érzi, h szereti a párját, és tény, h ha ki van mondva a végszó, fáj. De ez már nem az a szeretet. Az a szeretet, ami meginog, az a szeretet, ami hagyja, h a szív helyett már csak az agy tartson össze egy kapcsolatot, az nem megfelelő szeretet egy párkapcsolathoz. Ahogy nálunk sem volt elég. Még 3 évig húztuk utána, és vége.

Még fiatal vagy! Nős pasival ne kezdj, én is ezt mondom, de ha már így állsz, lehet lépned kellene. Aztán majd eljön az igazi is. Ha meg a mostani párod az, akit neked szánt a sors, úgyis visszataláltok egymáshoz akár évek múlva is.

26. 171925f409 (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2013. máj. 12. 11:06
Igen is 18 évesen éljen bulizzunk pasizzon.Több barátnőm így járt 10 év múlva 2 gyerekkel a nyakában elvált,mert rájött nem élt még igazán.Ere mondom a komoly kapcsolat megvárja semmiről sincs még lekésve az életben.
25. 171925f409 (válaszként erre: 22. - Gubóka)
2013. máj. 12. 11:05
Neked kell tudni mit érzel.Eltudnád e hagyni.Mi nem jó a kapcsolatban.Mire vágysz még.Vagy csak unod egyszerűen a monoton életformát
24. andi6020 (válaszként erre: 23. - 171925f409)
2013. máj. 12. 11:05
Ez nem válasz a kérdésemre.
23. 171925f409 (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2013. máj. 12. 11:03

Nem biztos,hogy már 18 évesen komoly kapcsolatra kell szert tenni én tudom.Alig lett felnőtt és már csak egy férfi létezik neki a többi tabu egész életében.Hát nem tudom.Azért nem biztos,hogy minden fiatal csaj erre vágyik:)

Én ha újra kezdeném máshogy csinálnám

22. Gubóka (válaszként erre: 20. - 171925f409)
2013. máj. 12. 11:02

mindig is ugy voltunk, h mi osszehazasodunk, gyerek, epitekezes. ezert is koltoztunk ossze.


nem is tudtam volna massal elképzelni soha.


éslehet h csak meghulyultem mert h konkretizalodnak a dolgok, szoba kerultkoztunk szocpol stb. es bepanikoltam, de nem tudom. és ez a bajom h nem tudom eldonteni.


es igazabol nem is az a kerdeses h mi lesz a harmadikkal, hanem h hogyan dontsem el, hogy mi az amit erzek a baratommal szemben?

21. andi6020 (válaszként erre: 12. - 171925f409)
2013. máj. 12. 11:02

És ez gyakorlatban hogy működik?

Fiatalon csak kufircolni kell, nem komoly kapcsolatot kialakítani, és ha mégis besikerül a szerelem szakítani kell, mondván túl fiatalon nem folytatunk komoly kapcsolatot?

2013. máj. 12. 11:00
Akartok komolyabb dolgot?(esküvő,gyerek)
19. Gubóka (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2013. máj. 12. 11:00

igen...lehet


meg főleg az, hogy tudom h ő is igy van a dolgokkal, hogy ez sokkal inkabb erzelmi mint testi vagyodas.


szörnyen erzem magam

18. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2013. máj. 12. 10:59
De lehet, hogy egy együttélés során már nem tudnák egymást elviselni!
17. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gubóka)
2013. máj. 12. 10:57

"Többször átbeszélünk éjszakákat"


Azt azért nem mondanám, hogy ez semmi.

Sokszor erősebb kötődés, mintha keféltetek volna egyet (bocs).

16. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Gubóka)
2013. máj. 12. 10:57
Azt tényleg elszúrtad, hogy nem éltél, nem szórakoztál előtte eleget, és főleg, hogy nincs összehasonlítási alapod! Megismerhettél volna előtte sok-sok idióta, hűtlen, ilyen-olyan pasit, és akkor jobban értékelnéd a jelenlegit! Túl hamar találtál rá, és valószínűleg jobban értékelnéd sok-sok idióta után! Azonban továbbra is úgy gondolom, nem éri meg! Hidd el, annyi értéktelen ember rohangál a nagyvilágban, aki miatt nem érdemes egy "legértékesebb" embert megbántani!
2013. máj. 12. 10:54

nagyon sok jó irtok köszönöm.


és én is tudom ezeket. de valahol...


az lenne a legtisztabb ha hazakoltoznek egy idore. hogy atgondoljam a dolgokat. de tudom hogy a baratom utanna mar sose bocsatana meg nekem. ezert nem merem magam ilyen lépésre elszanni. mert mivan ha rajovok h eletem elgnagyobb hibajat kovettem el?


onnan mar nincs visszaut

14. Gubóka (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2013. máj. 12. 10:52
annyira jó ember. a legértékesebb ember akit ismerek. és nem akarom bántani.. nem tudom mit csinálna nelkulem, és ne nelkule. de azt is tudom, hogy ha ez felmerult bennem az már regen rossz
2013. máj. 12. 10:51

Úgy érzem ez már nem szerelem számodra, sőt megkockáztatom nem is szeretet. Aki szerelmes esze ágában nincs kifelé tekintgetni. Veszélyes játékot űzöl, a nős férfi lehet csak egy kalandra vágyik, egy trófeára. Ha nem lenne megelégedve a társával, már elvált volna. Az is lehet nincs neki hova mennie, de ha neked sincs önálló lakásod, akkor te sem vagy az ideális partner számára.

na maga életének a kovácsa és úgy rontja el, ahogy akarja. Lehet a két pasi közül, majd egy harmadik lesz a tökéletes kapcsolat.

Ha a szívedre teszed a kezed, magad ámítod, hogy sok egyszerre hirtelenjében a dolgod, gondod, hiszen az új pasival, mint írtad órákat tudtok beszélgetni. Mindenkinek annyi ideje van valamire, amennyi megéri neki.

Remélem megtalálod azt a társat akivel jó ki jössz, és az nem egy nős pasi lesz. Én úgy gondolom, ha egy pasi megcsalja a feleségét, mitől lennék én más, hogy mellettem hú legyen. Aki nem tiszta lappal indul, naiv feltételezés, hogy velem bezzeg őszinte és hű lesz-

12. 171925f409 (válaszként erre: 8. - Gubóka)
2013. máj. 12. 10:50
Szerintem korán lettél kötött nem élted ki magad még hiányzik a pasizás buli...és 20 voltam mikor párom megismertem ennek 11 éve és sokszor érzem azt,hogy nem buliztam és nem éltem:((Komoly kapcsolatra nem szabad túl fiatalon elszánni magad
11. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Gubóka)
2013. máj. 12. 10:50
Az mindegy is,h ki és milyen a másik,de ha már egyáltalán eljutottál odáig,h más is érdekel,akkor szerintem a barátoddal már nincs akkora szerelem.Igen,a megszokás nagy ùr,a biztonság,kiszámíthatóság is,de gondolkodj el rajta,h még mindig ugyanolyan-e a kapcsolat,mint az elején.Ugyanolyan szenvedélyesen szereted-e,ő szintén,tud-e újat nyujtani,tisztel-e.Bár ha gondolkoznod kell rajta,h megszokás-e vagy nem,akkor valószínű csak azért vagy vele,mert valamennyire kötődsz hozzá,de főleg,h emiatt nem akarsz neki fájdalmat okozni.
2013. máj. 12. 10:50

Nem lehet, hogy csak egy kis "kufircra" szeretne invitálni, csak szépen körülírja, a törődésével? Szerintem ne rúgd fel a 7 éves kapcsolatodat emiatt! Rosszul, csak te fogsz járni, ha esetleg utána ő azt mondja, hogy ne haragudj, a gyerekeimet választom.

Bánnád.


A barátoddal pedig menjetek el egy wellness-hétvégére valahova. Kapcsolódjatok ki, nosztalgiázzatok, játsszátok el újra, amikor először találkoztatok. Bármi. Próbáljátok meg a régi szerelmet rendbe hozni. :)

Nincs menthetetlen helyzet. :)

Sok sikert, erőt, és kitartást kívánok, és egy hatalmas kalappal ahhoz, hogy rendbe hozzátok a kapcsolatotokat, és minden a régi legyen! :)

9. f7586d2534 (válaszként erre: 1. - Gubóka)
2013. máj. 12. 10:49
Ne tedd, nem éri meg.
8. Gubóka (válaszként erre: 6. - 171925f409)
2013. máj. 12. 10:48

lehet... nem tudom.


18 évesen ismertem meg, most 26 leszek. soha nem fekudtem le massal. és mindig huseges voltam hozza.


lehet h ez most hihetetlen én nagyon monogám vagyok. és ezert szenvedek, hogy valaki tud rám ilyen hatassal lenni..


tudom, hogy nem kenebeszelnem se a harmadikkal, el kene felejtenem az egeszet ugy ahogy volt. de nehez elmenni a dolgok mellett.


tudom, hogy a baratom szamomra tökeletes, meg sem erzem azt, hogy nekem ez igy jo.


eddig ha megkörnyekezett valaki, egyszer volt oylan h futolag elgondolkodtam, de elhajtottam a csudaba vegul.

7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gubóka)
2013. máj. 12. 10:46
Ne tedd! Egy jól működő kapcsolatot ne kockáztass! A jelenlegi pároddal már ezek szerint összecsiszolódtatok, és nézz körül csak a TV-ben, hányan felrúgták a házasságukat, és utána rövid ideig tartott a következő kapcsolatuk. Inkább kerüld a másik pasit,és akkor elmúlnak az érzéseid vele kapcsolatban!
2013. máj. 12. 10:46
Szerintem nem teljes a mostani kapcsolattod azért vágyódsz máshoz.Vagy egyszerűen elég volt neked a kötöttségből még korai neked és rájöttél szeretnél más férfiakat is megismerni a párodon kivül és ezzel nincs semmi gond.
2013. máj. 12. 10:44

épp ez a bajom... en azt hittem h a baratommal fogom leélni az életemet.. sose csaltam meg. még csak meg sem fordult a fejemben soha. pláne nem az hogy valaki olyan tetszen aki nem független...


ezert erzem magam olyan nyomorultul mint ahogy.


sose másznék belemáséletébe, nem terveztem hogy igy alakuljon az eletem.


nem tortent koztunk semmi. csak beszelgettunk

2013. máj. 12. 10:42

Soha nem fogom megérteni, hogy egy működő kapcsolatból miért kell kifelé kacsintgatni.


Ma meg nem működik, akkor be kell fejezni, akár van a láthatáron "utánpótlás", akár nincs.


Ráadásul belemászni más házasságába... Ha rossz a házasság lépjen, ne akarjon több vasat tartani a tűzbe.

2013. máj. 12. 10:42
Háát.. egy hét éves kapcsolatot felrúgni, úgy, hogy a harmadik ráadásul házas.. én nem tenném.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook