Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, hogy mit tegyek... fórum

Nem tudom, hogy mit tegyek... (beszélgetős fórum)


22. 6b006fc769 (válaszként erre: 21. - Zsanzi88)
2014. jún. 25. 10:00
Dehogynem érdemled meg, ha megbecsülöd és szereted:) Tedd azt:)
2014. jún. 25. 09:57
Sziasztok! Köszönöm szépen a sok hozzászólást!!! Sajnos én magamat sem tudom megérteni :( Van egy olyan pasim akiről álmodoztam /mármint viselkedésben/, de én a régit akartam , hogy ilyen legyen... Szóval most itt van , szinte tökéletes és én még is a az előző "rossz" fiún töröm a fejem és még mindig nagyon fáj , hogy vége lett és nem tudom kiverni a fejemből... :( Sajnálom a mostanit is , mert mindent meg tesz értem és tudom , hogy fontos vagyok neki ... Nem érdemlem meg :(
20. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2014. jún. 25. 00:04
sztem a régi ugyanolyan lenne mint volt, de ha szeretsz szenvedni:D
19. 22faff5807 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2014. jún. 24. 23:35
Elárulnád, hogy mitől félsz? Milyen lesz újra a párod? Mi volt az a dolog amitől nem működött?
2014. jún. 24. 18:54
Én józan ésszel végiggondolva azt mondanám, hogy az új pasival többre mész. De az se jó, ha közben a régi barátodra gondolsz. Ha tudod, zárd le a régit és kezdj új életet. Szerintem jobban jársz, de megértem, hogy nem könnyű. :(
2014. jún. 24. 18:26
Nem voltâl ès nem is vagy most sem igazân szerelmes,de a volt pàrod se szeretett,ezèrt ha igazàn szeretnèd,hagynàd hogy tovâbblëpjen ès megtalālja azt,akit igazân tud szeretni.Amíg azt nèzed,hogy ki mit ad neked,addig nem vagy igazân szerelmes.Majd ha el tudod fogadni,szeretni úgy a màsikat,amilyen,ha az adàs lesz a fontos-ès az okoz örömet-akkor leszel igazân szerelmes.Na ès akkor,ha minden napot úgy èlsz meg,hogy ajāndèk,mert vele lehetsz ès ha bàrmikor otthagyta,nem lennël keserű,csalódott Utâna,hanem boldog,hogy àtēlhetted az igazi szerelmet ès màr 1 nap is megèrte volna vele,de kèpes vagy elengedni,mert szereted ès azt akarod neki,ami neki is jó.
2014. jún. 24. 14:48

Szerintem gondold át, hogy mit szeretnél, és ahhoz tartsd magad akarattal, szívvel-lélekkel.

A leírtak alapján én az új fiút választanám, de persze én nem te vagyok, te nem én vagy, és azért ebből a pár sorból nem derül ki minden körülmény. Az újnak a leírtak szerint annyi a "hibája", hogy új, és a régi felkavar. A régivel meg nem véletlenül mentetek szét. Viszont az nagy kincs, hogyha hasonlóan gondolkodsz a pároddal, ha azonos az értékrend.

Sajnos nem adtál elég időt magadnak, hogy meggyászold a régi kapcsolatot, mert akár ki is vet véget egy kapcsolatnak, attól még az veszteség, amit gyász követ. Viszont most időt kérni... hát semmi jóra nem vezetne, ha az új fiú mellett akarsz maradni.

2014. jún. 24. 13:14

Szerintem attol fugg mi volt a problema az eredeti kapcsolatban. Ivott, megvert, megcsalt stb akkor keruld el minel messzebb. Ha ennel kisebb volt a problema akkor talan parterapia segithet hogy jobban tudjatok kommunikalni es megbeszelni a problemakat.


Ugyanakkor azt gondolom hogy 9 ev nagyon sok ido es eleg fiatalok voltatok mikor a kapcsolat kezdodott. A 20-as evei elejen alakul ki legtobb ember szemelyisege es bizony elofordul hogy mar nem ugyanazok vagytok mint 15-16 evesen. Hiaba a szep emlekek ha mar nem illetek ossze. Inkabb probald felfedezni hogy ki vagy most, milyen emberre valtal. Mik a terveid es az almaid most hogy mar nincs minden elore megetervezve. A lehetosegek nyitva allnak elotted :-)

14. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2014. jún. 24. 13:08

Ezert nem erdemes addig ismerkedni, mig nem vagy tul egy kapcsolaton. Az uj embert igy akaratlanul is bantod,es nem is fair, hogy mig o teljesen rad koncentral,te meg az exeden kattogsz,arrol nem beszelve,hogy ez teged is kikeszit.

Valoszinu,hogy nem lesz jobb mar a regi kapcsolat, de valosz.az uj sem fog jol elsulni,mert nem par het kell ahhoz, hogy meggyaszolj egy volt kapcsolatot, hanem sok ido. Az uj egyre jobban erezni fogja, hogy " lemaradtal" az o erzelmeihez kepest,mivel ez a kapcsolat elejen egyre csak erosodik annal a felnel akinek szabad a szive, mig nalad igazan csak akkor kezdodhet el,ha tulvagy a regin. Ilyenkor az uj vagy bemondja az unalmast,vagy szenved. Sok esetben elfogy a turelme es arra jut,hogy nem szabad teged komolyan vennie, de esetleg gyava szakitani. Ilyenkor jon be a 4. fél. Es pont akkorra,mire esetleg te lennel szerelmes az uj pasiba. De az is lehet, hogy kiakad az uj,es lelep,mert erzi,hogy nem ot szereted. Az osszes verzio sz.r. Ket emberbe nem lehet szerelmesnek lenni,es olyan kapcsolat a vilagon meg nem volt, ahol csak az egyik fel van szeretve, es mindketto boldog.

Persze nem mondhatod az ujnak,hogy figyelj csak kisapam, most elkuldelek,de majd ha kihevertem az exemet,leakasztalak, addig varj ram ha akarsz.

Bar szerintem ez a verzio meg mindig jobb,mint atverni. A regit en hagynam. De ahany ember, annyi erzelem, annyifele szituacio..,nem lehet mas eleteben okosnak lenni.

Remelem megtalalod a legjobb megoldast! Ehhez kivanok erot, es jo dontest!

13. Kirizsu (válaszként erre: 8. - Kubiak)
2014. jún. 24. 11:23
Ez nagyon igaz...tapasztalatból tudom :)
12. pk86 (válaszként erre: 11. - Pk86)
2014. jún. 24. 10:29
Amúgy nem a levegőbe beszélek, ugyanezen átestem én is, 1 héttel a szakítás után ismertem meg valakit, még sírógörcseim voltak az első pár randink környékén, ki voltam idegileg a szakítás miatt. Viszont összeszedtem magam, mert hamar rájöttem, az új párom mindent megad, amit az előző kapcsolatból hiányoltam, az elején még ésszel szerettem, majd szép fokozatosan eljutottam odaáig, hogy teljes szívemből. Persze, egyszerűbb lett volna, ha a 0-ról indulok, nem a mélypontról és én is úgy tudtam volna rajongani érte az elején, mint ő értem, de sajnos nem ezt dobta a gép. Viszont semmit se bánok, azóta már a férjem, és várjuk a kisfiunkat, szóval jól tettem, hogy nem mentem vissza az exhez, aki 3 hónappal a szakítás után persze újra felajánlkozott..
11. pk86
2014. jún. 24. 10:20

Hagyd, hogy boldoggá tegyen az új pasi, mert érdemel egy valódi esélyt, ha ennyire igyekszik.

A régit pedig ki kell verni a fejedből, megváltozni egyikőtök sem fog, ezért ugyanazok a problémák fognak pepitában megjelenni, mint régen.. Ezt az elején tudatosan, aggyal kell csinálni, ne a jó dolgokba kapaszkodj, hanem jusson mindig eszedbe a sok rossz, ez megkönnyíti a kiábrándulást. Majd, ha ez sikerül, akkor van esély az újba beleszeretni, addig is had kényeztessen, ne sajnáld magadtól a jót. Persze, most még furcsa, hogy ő jobban odaáig van érted, mint te érte, de türelem rózsát terem, lehet a valóban hozzád illőt találtad meg, csak ne mard el magadtól, mert aztán ezt tényleg bánhatod..

2014. jún. 24. 09:50

persze, menj vissza az exhez.

ti úgyís csak ahhoz értetek.

9. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2014. jún. 24. 09:47
szerintem ne csinálj semmit :) ha jól érzed magad ezzel a sráccal, ne küldd el, az majd úgyis alakul idővel, hogy mi lesz belőle. ha még érzel a régi iránt, ennyi közös év után természetes, nem kell rágódni azon, hogy mit csinálj, lehet, hogy a régi már továbblépett és nem is akarna semmit. nem kell végleges döntéseket hoznod, felesleges lenne
2014. jún. 24. 09:41
"Ne azzal élj akivel tudsz ,hanem aki nélkül nem."
7. vacsa (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2014. jún. 24. 09:41

"amiben sok probléma volt"


Mi a kérdés? Hiányoznak a problémák?


A mostani sem az igazi és az előző sem volt az. Ennyi.

2014. jún. 24. 09:37

Nézz előre ,ne hátra!

Ha menni kellett, akkor annak oka volt!18 év múlva a fejed vered a falba,hogy akkor miért nem léptél és az évek múlnak!Lehet nem a mostani fiú fog kirángatni abból a kapcsolatból,de valamiért menned kellett!!!

Kérdezd meg Magadtól ,mi volt az oka,hogy vége lett?

5. Kirizsu (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2014. jún. 24. 09:33

Adj időt! Ez a legfontosabb. Szerintem ne akarj gyors döntést hozni.


Lehet az lenne a legjobb ha egy picit mindkettőtől távol tartanád magad és elmélyülnél a saját gondolataidba, figyelnéd az apró jeleket.


Végig gondolnád mit is érzel ha meglátod az egyiket és mit érzel a másik közelében. Mérlegelni kell és hidd el ez előbb - utóbb megadja a választ. Ha valaki kedves az nem elég. Melyik az, aki nélkül nem tudnád elképzelni az életedet. Melyik az amelyik tüzet tud gyújtani?


Menj el sétálni valami nyugodt helyre (pl. erdőbe), ahol magaddal, az érzéseiddel tudsz foglalkozni. Tegyél fel egy kérdést magadnak. Mi lesz 10 év múlva, ha az egyikkel maradok és mi várhat rád ha a másikkal. Hagyd, hogy a fantáziád beinduljon... és lehet mire a végére érsz megkapod a válaszod.

2014. jún. 24. 09:32
Nekem is 9 évig tartott a kapcsolatom, ugyanígy első nagy szerelem. Nem működött, több sebből vérzett. Nehéz volt túllépni, inkább már csak ragaszkodás kötött hozzá, mint érzelem. Nekem is jött egy új pasi. Azóta már vele sem vagyok együtt, de úgymond ő volt a generátor ember, aki kihúzott a kapcsolatból. Én egyáltalán nem tartom a 9 éves exxel a kapcsolatot és így utólag azt mondom, sajnálom, hogy nem léptem le korábban. Ne hezitálj, nem lesz jobb.
3. nysc
2014. jún. 24. 09:31
Sajnos azt kell, hogy mondjam, nem fog valtozni a kapcsolat,plane ennyi ido utan. Mar berogzott eletszituaciotok van, ritualetok -ma boltba jaras, holnap mosas, takaritas, jovo heten szulo latogatas, aztan mozi, blabla. Igy a problema is ugyan az marad. Fiatalabban ti sem lesztek, rugalmasabbak se, mert minel idosebb vagy, annal jobban tudod, mi a jo es mi kell neked.
2014. jún. 24. 09:24

Kell a jo? Nem!!!

Kell a rossz? Ket kezzel!!!

Te tudod! Ha annyira fontos meg a regi,akkor ugyanugy megbantod a mostanit azzal,hogy masra gondolsz,mikozben o olel!

2014. jún. 24. 09:20
A télen véget ért egy 9 éves párkapcsolatom amiben sok probléma volt , viszont első nagy szerelmem és a legnagyobb is , szerintem... Nagyon nehezen lett vége , mert féltem el veszíteni , mert ő sem akarta , hogy vége legyen viszont nem tudott úgy működni ahogy kellett. Közben meg ismertem valakit akinek hasonló gondolkodása van mint nekem és az erőt adott , hogy végre végig csináljam a szakítást , mert talán nem az addigi párom volt a nagy ő... Aztán sajnos gyorsan össze is jöttem a másik pasival és igazából ő tényleg tökéletesnek tűnik , mert mindent meg tenne értem stb. sőt már túlzásba viszi a dolgokat . Viszont a régi páromon nem tudok túllépni eddig nagyon kerültem a találkozásokat vele meg a régi barátokkal is , de mostanában többször úgy hozta az élet , hogy találkoznunk kellett és nagyon fel kavart és úgy érzem vele kellene lennem , meg ő is szeretné , csak félek , hogy ugyan olyan lesz mint volt és akkor mi lesz... Meg bántom a kedves aranyos fiút azért , hogy a régivel legyek , aki lehet , hogy soha nem fog úgy tisztelni mint ő.... ááááá nem bírom :( Segítsetek... Mi lett most velem????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook