Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hetek óta nem tudom rendesen mozgatni a nyakam és görcsöl is. Mit tegyek hogy jobb legyen? fórum

Hetek óta nem tudom rendesen mozgatni a nyakam és görcsöl is. Mit tegyek hogy jobb legyen? (tudásbázis kérdés)


13. Bártfai Andrea (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2015. jan. 10. 17:52

Nem tudom ki és mikor találta ki az időpont-kéréses rendszert, - tény, hogy házi orvosi javaslat nélkül mehettünk az OTI-ba, SzTK-ba szakorvoshoz, aki azonnal megvizsgált és intézkedett.


Annyira visszafejlődtünk, hogy azon sem csodálkoznék, ha az utódaink leszármazottai visszamásznának a fára!:(((

12. emagdi (válaszként erre: 11. - Bártfai Andrea)
2015. jan. 6. 22:18

huh, ez nagyon durva történet :(((

szomorú :(((

11. Bártfai Andrea (válaszként erre: 10. - 07d6ff2f44)
2015. jan. 6. 21:27

Sajnos ilyen az egészségügy! Azt is jól hazavágták! A lányom barátnőjének nagy görcsei voltak, 2 hónapra adtak időpontot a gasztroenterológiára. Visszament a háziorvoshoz, de azt mondta, hogy semmit sem tud tenni, csak görcsoldót felírni. Mivel a falat kaparta, a szomszédja azt tanácsolta neki, hogy menjen egy forgalmas üzletbe és essen össze, hívnak mentőt, nem kell ahhoz a háziorvos.

Megfogadta a tanácsot, - másnap már operálták VAKBÉL-lel. Azt mondták, ha egy pár nappal később megy, már alulról szagolja...


Az izomlazító használt? Jobban vagy?

2015. jan. 3. 11:25
Házi orvosnál már voltam, izomlazitot adott, reumára bekerülni hónapban telhet .
9. schwarze katze (válaszként erre: 1. - 07d6ff2f44)
2015. jan. 3. 10:54
Menj el orvoshoz! :)
2015. jan. 3. 08:45
És mit mond a reumatológus? Mert ha becsípődött egy idegszál, akkor súlyfürdő szabadítja ki...
2015. jan. 3. 07:18
ez kiváló csak annyira csináld, amennyire az ízületek, izmok engedik. [link] Nekem bevált
6. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - 07d6ff2f44)
2015. jan. 2. 23:33
Masszíroztasd meg!
5. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 07d6ff2f44)
2015. jan. 2. 23:31

Jó, kellemes meleg zuhany alatt a vízzel masszírozd, utána izomlazító krémmel masszírozd. ha ez nincs, akkor bármilyen krémmel. A másik oldala a dolognak, hogy túl sok terhet veszel magadra. Próbáld megosztani a gondokat, a terhet. A régieket pedig engedd el. Fogadd el, amit nem tudsz megváltoztatni és csak előre nézz.

Azt mondja egy bölcs tanítás, hogy mindenki visz a hátán egy hátizsákot, de ha ezt megpakolod a múlttal, nem jut hely benne a jövőnek! Én kiegészíteném, ha megpakolod gondokkal, nem jut hely benne a boldogságnak!

Nem tudom mennyi illik rád, de azért érdemes elgondolkodni rajta! :)

Még egy dolog: ha sokat stresszelsz valami miatt önkénytelenül is felhúzod a vállad. Próbáld meg kontrollálni, tudatosan figyelni és leengedni a vállaid. Talán segít! :)

4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 07d6ff2f44)
2015. jan. 2. 23:11

Be is csipodott vmi?! "Beallt" a nyakad?

Massziroztatni kene, meg izomlazito.

Minel inkabb faj, annal inkabb befeszulsz, vedekezik a szervezet.

Szval, sztem vmi normalis masszoz/masszor irany :)

2015. jan. 2. 23:01
becsípődött?
2015. jan. 2. 22:51
hogy-hogy nem forog?
2015. jan. 2. 22:35
Hetek óta nem forog rendesen a nyakam és görcsöl is.Mit tegyek hogy jobb legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook