Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom elfogadni magam fórum

Nem tudom elfogadni magam (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. d4c5dd9803 (válaszként erre: 13. - 021a029148)
2010. júl. 15. 10:21

mert megcsinálok egy fotót azt gondolom h óó ez egész jó lett 2 perc múlva meg azt h ez csak 1 pillanatkép egy jól elkapott kép, szerencse.

vegyünk 1 másik példát: apukám egyedül él a testvéreim már családban vannak sok-sok gyerekkel,én igyekszem mindig hazamenni, minden nap telefonálni,rossz éreznem h egyedül van,de másrészt nincs mindig ehhez kedvem mert rossz napom van,és magamra nem jut időm,és akkor nyüg a telefon.azt gondolom h rossz gyerek vagyok,emiatt ha hazamegyek nem tudok szólni,mert azt érzem h nem tudok megfeleni,jó gyerek lenni

2010. júl. 15. 10:20
-de +ne ijedj :D
15. sipumsipum (válaszként erre: 1. - D4c5dd9803)
2010. júl. 15. 10:19

mindig találni fogsz másokban vmit, ami benned nincs meg, és ez a vmi gyakran lesz olyan vmi, amit hiányolsz magadból... vicces is lenne, ha mindenki ugyan olyan lenne...


pozitív visszajelezéseket ezek szerint nem nagyon kapsz másoktól, pedig biztos, hogy van vmi, amiben jó vagy - ezt a területet "kell" erősítened, hogy megkapd a megérdemelt elismerést...


ha főleg a külsőddel van gondod, azt javaslom, hogy messziről kerüld a felszínes női magazinokat és ne hagyd magad becsapni a reklámokban látott tökéletes nők látványával!


az egyéniséged, személyiséged folyamatosan fejlődik, de ijedj meg a "kihívásoktól" fedezd fel magadban az egyediséget :)


én is "küzdök", nap, mint nap - ilyen az élet :)

2010. júl. 15. 10:16
olyan egyszerű azt mondani,hogy hát ne gondolj rosszat magadról,mintha én ezt akarnám :) ha a külsőt veszem: látok egy lányt aki mondjuk nagyobb nálam mégis szépnek látom,mert miért is ne lenne az,ugyanakkor magamon meg csak azt látom h mi nem feszes, izmos.
13. 021a029148 (válaszként erre: 1. - D4c5dd9803)
2010. júl. 15. 10:16
Pedig olyn helyes lány vagy! Miért nem hiszed el magadról, hogy semmivel sem vagy kevesebb másoknál? :)
2010. júl. 15. 10:16
Érezzétek magatokat fenékbe billentve ... :)
2010. júl. 15. 10:15

pedig amig magadat nem fogadod el, addig mindig bajod lesz!

Keresd magadba a jót és értékelhetőt, apró dolgokat, hogy ebbe-abban ügyes vagy, meg szép ezed és azod!

Hidd el, az önbecsülés nagyon sokat ér! Elsődleges!

2010. júl. 15. 10:15
szerintem gondoljatok arra hogy senki nem tökéletes:)de tényleg még azok a lányok sem akiket ti sokkal jobbnak láttok magatoknál.mert lehet h külsöre tök jó de belsőre meg sötét mint az éjszaka.vagy lehet h szép de 6 kiló sminkkel és 4 méteres műhajjal:)amugy meg a tökéletesség és a hiba is relativ.mert van akinek a kis mell tettszik van akinek a nagy van akinek a vékony van akinek a husibb.amugy képeitek alapján nem tudom mi bajotok van magatokkal mert egyáltalán nem vagytok rosszabbak mint a többi:)de ez csak magánvélemény:)
9. georgina84 (válaszként erre: 1. - D4c5dd9803)
2010. júl. 15. 10:15
Olvass Osho könyveket...
2010. júl. 15. 10:15

Amúgy szerintem ezzel semmit nem lehet kezdeni, azon kívül amit leírtál. Ez mindig is így lesz szerintem, mert nagoyn kevés olyan nő van, sőt szerintem faszi is, aki 100%ig meg van elégedve magáva. Ezen változtatni nem tudsz, max ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy, vagy elmész plasztikai sebészhez és olyanná alakíttatod magad, amilyen szeretnél lenni. Bár szerintem ez is lehetetlen, mert akkor is találnál valamit magadon, ami nem tetszik.

Fogadd el magad....tudom nehéz, sőt szerintem nem is fog menni....nekem se megy, sok embernek nem megy.

Élvezd az életet, örülj hogy szép és egészséges vagy!

Lehetne sokkal rosszabb is!

7. Humor Helga (válaszként erre: 5. - D4c5dd9803)
2010. júl. 15. 10:14
Na akkor virtuálisan jól seggbe rúglak Titeket :D
2010. júl. 15. 10:14
Nem is értem hogy egy ilyen fiatal és csinos csajszi hogy nem lehet elégedett magával. :D
5. d4c5dd9803 (válaszként erre: 3. - 2265582793)
2010. júl. 15. 10:12
akkor most jöhetne valaki aki seggbe rúgna minket :)
4. d4c5dd9803 (válaszként erre: 2. - A908366fdb)
2010. júl. 15. 10:10
tudom :( hjajj annyira elegem van ebből. és nem is sajnáltatás, mert nálam jobban úgysem tud engem sajnálni senki :)
2010. júl. 15. 10:10
csatlakozom
2010. júl. 15. 10:07
nem vagy egyedül
2010. júl. 15. 10:06
egyszerűen mindig van valami ami nem tetszik,nem jó.Folyamatosan másokhoz hasonlítom magam, tudom, hogy nem kellene, de mindig találok valamit másokban amit magamból/ról hiányolok.emiatt minél közelebb áll hozzám valaki annál zárkózottabb vagyok vele szemben.mit lehet ezzel kezdeni,azon kívül h pozitívan álljak magamhoz,és keressem a jó tulajdonságaimat?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook