Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kezdem magam elfogadni, egyre jobban érzem magam a... fórum

Kezdem magam elfogadni, egyre jobban érzem magam a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Violet18 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 7. 13:35
Akkor regelj tinderre....1-2 beszélgetés, randi, ne várj egyiktol se semmit, csak fogd fel úgy h kicsit kikapcsolódsz, jó buli.....aztán hátha 😉
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Bichi)
2023. szept. 6. 16:22
Nem tudom hogyan kellene okosan. Meg az sem egyértelmű nekem, hogy kölcsönös-e. Nekem az az egyértelmű, ha a pasi ír vagy megszólít és elhív randira. Vagy csak megkeres, és felveszi velem a kapcsolatot.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
2023. szept. 6. 16:17
Szerintem sejti. Beszélgetést kezdeményezek vele, megkérdezem mi a helyzet vele.
2023. szept. 6. 06:31
Majd lesz.
13. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 23:38
Ha kölcsönös a tetszés, akkor mi a probléma, egyikőtök csak meg tudja tenni az első lépést, ha felnőtt emberek vagytok. Ez nyugodtan lehet te is ...
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 23:13
Simán lehet. Ilyen a vadászösztön. Amikor foglalkozol vele hogy viselkedsz vele? Tudja hogy tetszik neked?
2023. szept. 5. 20:35

Akkor lehet le kell őket t*jni, és akkor jönnek?

Múltkor tényleg elengedtem egy időre, már nem foglalkoztam vele, nem akartam megfelelni neki. Ekkor nyitott felém.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Pötibaba)
2023. szept. 5. 20:31

Amit írsz van benne igazság.

Amikor előléptettek, már előtte elindultam az önelfogadás útján. De az előléptetés egy nagy löketet adott. Mivel a munkával voltam elfoglalva hetek óta, a pasikon nem görcsöltem, aki tetszett elengedtem. Mire aztán 1 héten belül megkörnyékezett. Én újra bele kerültem a hálójába, majd a görcsösségbe. Ő meg kihátrált.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Violet18)
2023. szept. 5. 20:23
Nem pasiknak. Egyet szeretnék már akivel kölcsönös a tetszés. De nem akar alakulni.
8. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 20:22
Az első mondat majd hozza a görcsösség elmúlását. Az pedig majd az ismerkedést teszi könnyebbé. Aztán kell némi szerencsefaktor is, hogy a megfelelőt sororja az utadba, jókor, jó helyen. Sok sikert kívánok neked meg egy nagy kalappal!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Myra)
2023. szept. 5. 20:20

Igen van.

De ahogy látom mint nő nem mozgatom meg.

2023. szept. 5. 20:16
Szerintem amint elfogadtad magad, elkezdesz ragyogni. Ki mást akarsz szeretni ha magadat sem tudod? Mindig csak a pasiknak tetszeni, ááá, ugyanmár 🤣🤣🤣
5. Myra (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 20:15
Miből vonod le ezt a következtetést? Van aki tetszik neked?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2023. szept. 5. 19:52
Azért nem vagyok felsővezető még.
3. Bichi (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 19:44
Lehet már túl sikeres vagy, attól is félnek :)
2023. szept. 5. 19:41
Azt mondják, ha jól érzed magad a bőrödben, a pasik is felfigyelned rád. Nem ezt látom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook