Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tudok aludni vagy másra gondolni! A legrosszabb opció... fórum

Nem tudok aludni vagy másra gondolni! A legrosszabb opció... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Pteri)
2023. máj. 12. 06:30

Igen, támogatom!


Más opció nincs, csak hogy jól lesz, vagy legalábbis, nem romlik az állapota.


Azt hiszem megnyugodtam. De azért nem mondom, hogy nem fogok még elkeseredni.

11. pteri (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 21:51
Úgy legyen. Mi is átéltük ezt az elmúlt években, az jó, ha ő legalább bizakodóan áll hozzá, neked meg jó feleségként támogatni kell őt!
10. Myra
2023. máj. 11. 09:52
Azt mondják ilyenkor mindig csak pozitív dologra kell gondolni, hogy az ember bevonzza a jót magához. Kérlek próbálj úrrá lenni az ő és saját magad érdekében a rossz érzéseiden, csodák pedig vannak, erre van példa ismeretségi körömben is.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. máj. 11. 09:19

Azt mondta, még 20-30 évig fog élni, és hogy nincs rossz megérzése. Tény, az övéi bejönnek neki...


Ő vigasztalt tegnap, azt hiszem, túl vagyok az első sokkon...

2023. máj. 11. 09:17

Köszönöm nektek


Vettem citromfű teát, alaposan ki fogom áztatni!


Mert egyébként nem vagyok a nyugtatók híve...


De amit mondotok, hogy kimerülhetek, jogos. Igyekszem megnyugodni.

2023. máj. 11. 09:14
Nehéz, tudom. Erőt, kitartást és egészséget kívánok nektek!
6. libikóka (válaszként erre: 5. - 69fcad429e)
2023. máj. 11. 09:02
Nem szedtem még,,de szerintem is jobb mint teljesen kimerülni.Aztán még nehezebb akkor lélekben rendezni a kicsit a dolgokat.
5. 69fcad429e (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2023. máj. 11. 08:59
Az Elenium nekem bevált hasonló helyzetben. Nem okoz függőséget. Kitartást, próbáld tudatosítani magadban, hogy semmi baj nem lesz 💜
2023. máj. 11. 08:55
sok erőt kívánok, nekünk nőknek ez is a feladatunk, és jellemzően a férfiak sokkal jobban elesnek ilyenkor, remélem nálatok a kivétel van, és ő is megpróbál mindent, és nem beletörődik :(
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 07:29

Nem vagyok híve,,de kérjél magadnak valami enyhe nyugtatót,mielőtt kimerülsz és még rosszabb lesz.

Kitartás🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2023. máj. 10. 23:02
🙏🍀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook