Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tudja valaki, hogy hol lehet ehhez hasonló csizmát venni? fórum

Nem tudja valaki, hogy hol lehet ehhez hasonló csizmát venni? (tudásbázis kérdés)


7. Gumicsirke (válaszként erre: 6. - 1986Anita)
2011. dec. 5. 21:29
Háááát, igen..mondjuk vannak nem rosszak, de olyan, h szerelem első látásra, nincs..ugyanilyen fazonból láttam feketét, az mondjuk tetszik, bár a barna volt a szívem vágya, de a fekete végülis lehet, h praktikusabb..bár hót egyszerű fazon, de inkább ezeket szeretem, mint a csili-vili pompomosokat:D
6. 1986Anita (válaszként erre: 5. - Gumicsirke)
2011. dec. 5. 21:25
Lehet, amúgy volt, hogy egymás után 3-4 évben ugyanazokat a csizmákat árulták... De mondjuk a mostani választék sem túl jó, őszintén szólva eléggé erőlködnöm kéne, hogy kiválasszak egy csizmát... Inkább árulnák most is a régebbieket. :(
2011. dec. 5. 20:16
Igen, a diechmannban láttam idén szürkében..:D Azt meg olvastam, hogy barnában volt még régebben, de idén nem láttam még..Lehet, hogy mindenki, aki idén hordja, régebben vette?:D
2011. dec. 5. 20:14

Ez tuti deichmann-os csizma

Nézz szét:

[link]


Barnában is volt, tavaly tuti!

2011. dec. 5. 20:12
A Nyugatitól sétáltam a Margit híd felé, és a jobb oldalon láttam egyik kirakatban ilyeneket, huszonezerért. A Nyugatihoz volt közelebb.
2011. dec. 5. 20:07

Sziasztok, olyan sok lányon látok ilyen csizmát, de de cipőboltban még nem láttam..pedig halál egyszerű fazon..:)


Köszönöm:)


[link]

2011. dec. 5. 20:06
Nem tudja valaki, hogy hol lehet ehhez hasonló csizmát venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook