Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem szeretek élni! Kihez fordulhatok segítségért? fórum

Nem szeretek élni! Kihez fordulhatok segítségért? (beszélgetős fórum)


14. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 07:18
Mizujság azóta?
13. Borian (válaszként erre: 10. - Csontsovány)
2021. márc. 31. 09:22

Sajnos ilyenkor a könyvek, okos tanácsok, más ennél sokkal rosszabb helyzetben van, mégis... szólamok ilyenkor nem segítenek.


Ezért javasoltam orvost. Van mikor az agy biokémiája meg tud úgy borulni, hogy látszólag minden ok nélkül vki értelmetlennek látja az életét. Ez egy betegség. Lehet és kell kezelni.

12. buspics (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 09:17
Honnan tudod, hogy a halál után jó lesz? Nem tudod, mi vár odaát. Jobb lenne inkább az életben megoldani a problémáidat, mert most van rá lehetőséged.
11. 48dd0c2591 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 20:08

Ha nem szeretnél kórházt se gyógyszert se orvost akkor hívd fel a lelkisegély telefonszámokat. Ők erre van specializálódva. Tudnak neked támaszt adni és nekik eltudod mondani a problémáidat...

Bocsánat hogy ezt le fogom neked írni de én elveszitettem apukámat daganatba küzdött több hónapon keresztül az életéért mint egy oroszlán hogy itt maradjon velünk, te pedig 26 évesen el akarok dobni az életedet...Jobb lenne ha összekapnád magad és kezdj el élni. Minden problémára van megoldás csak akarni kell én is voltam mélyponton nagyon is de néha csak egy ember kell akivel megtudod beszélni a problémáidat..

2021. márc. 30. 19:41
Nehéz kérdês . Volt , hogy egy deptessziós fiúnak adtam egy könyvet , az volt a címe , hogy mélyponton . Hogy olvassa el. De sajnos nem segített. Kérj orvosi segítsèget . Ne csinálj olyat, amit később megbánnál.
9. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 19:02
A választás lehetősége című könyvet olvasd el.Kezdetnek talán ez is megteszi.
8. kisj (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 18:45
Fordulj a szüleidhez segítségért.
2021. márc. 30. 17:25
Szia! Ne add fel! Keress fel egy pszichiátert. Ha gondolod,én is beszélgetek szívesen veled. Ide írj.. tunde.111111@gmail.com. A legjobbakat! Tünde
6. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 16:10

fordulj sürgősen pszichiáterhez

nem pszichomókushoz, nem csevegés kell neked, hanem gyógyszeres kezelés

hidd el, használ

2021. márc. 30. 15:12

Pedig kórház, orvos, gyógyszer kellene ide (nem feltétlenül ebben a sorrendben). Nem vitatom el, hogy rengeteg fájdalom ért zsenge korod ellenére, elég, ha az ember érzékenyebb idegrendszerrel születik. De te nem meghalni akarsz, hanem kilépni ebből a megoldhatatlannak tűnő helyzetből.

Indulj el egy úton, cselekedj, bármilyen ösvényre is lépsz, nem lehet rosszabb a jelenlegi állapotodnál, mert legalább próbálkozol.

És ne feledd, mindenki a maga szintjén nyomorog. Te is elbírsz a terheddel, csak ne add föl.

4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 15:08
Addig ameddig vannak szüleid, addig nem lehet olyan rossz, amin nem lehetne változtatni.
2021. márc. 30. 14:52

Mégis mi az a rengeteg fájdalom, amit el kell viselned 26 évesen? Vannak szüleid, akik gondolom mindent megtesznek azért, hogy "jobb" életet élhess. Nem vagy egyedül a világban, van kire támaszkodnod, van családod, akik szeretnek.

És lehet neked is sajátod a jövőben.

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 14:34

Keresd az életben, az életedben a szépet, a jót, egész biztosan veled is történnek jó dolgok, csak észre sem veszed!!!

Gondolj arra, hogy szüleid nem csak szeretnek, és meghasadna a szívük, ha ilyet tennél, de gondolj bele, közeleg az idő, amikor egyre inkább szükségük lesz, (lenne!!) rád, amikor majd sok mindenben senki másra, csak rád számítanának, amikor te lennél, lehetnél a támaszuk... hát állj talpra, örülj hogy ők még vannak neked, örülj, hogy ők szeretnek, és örülj annak hogy még te is szeretheted őket...

Az öngyilkosság megfutamodás, elszaladás a dolgok megoldása elől, gyávaság... ennél többet tudsz te!


Ne a problémákon rágódj, hanem a megoldáson! (Deal Carnige)

2021. márc. 30. 14:13
26 évesen annyi rossz dolgot kellett átélnem, hogy már nem bír több fájdalmat a lelkem. Évek óta fontolgatom, hogy véget vetek az életemnek és most jutottam el arra a pontra, hogy biztos vagyok benne, hogy ez a döntés a számomra a legjobb. A gond, hogy a szüleim nem bírnák ki ezt a fájdalmat, ezért egy utolsó próbálkozást teszek, hogy túléljek az életem. Tudna esetleg valaki olyan segítséget ajánlani, ami nem kórház, orvos, gyógyszer, stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook