Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szeretik egymást a családtagjaim fórum

Nem szeretik egymást a családtagjaim (beszélgetős fórum)


23. massalhangzo (válaszként erre: 21. - Pergom)
2016. aug. 29. 17:23
talan kimozdulhatnatok neha a megszokott kornyezetbol egyutt, kozos programra, az elo szokta segiteni, hogy ket ember kozeledjen picit. akar egy seta, kiallitas, mozi, vagy temetobe elmehettek egyutt, vagy pasis programra, ami oket erdekli
22. csikil4ny (válaszként erre: 21. - Pergom)
2016. aug. 29. 08:05

Az segítene, ha a pároddal megbeszélnéd, hogy bármit mondd apud ne vegye komolyan, vegye úgy, hogy a betegsége miatt mond bántó dolgokat?


Ne erőltesd, nem kell mindenki szeresse egymást, arra viszont megkérheted mindkettőjüket, hogy mivel szereted mindkettőt neked fáj, ha a másikat szidják neked, ne tegyék. Ez egy olyan szabály, amit be lehet tartani és ha valamelyik megszegi tudod figyelmeztetni arra, hogy "tudod apa/drágám ő hozzám tartozik, s nekem fáj ha szidod előttem."

21. pergom
2016. aug. 28. 21:34

Igen anyagi okok miatt nem tudunk menni.Én hosszú idö után talaltam állást.Apu azt mondta;hogy ö ilyen ember;nem zavar minket;és zárkòzott meg vannak a rigolyái és nem kötelezô vele beszélgetnie.Tényleg volt olyan hogy nagyon akartam erôltetni,de mindketten bezárkoztak plane apám

63 éves 3 éve halt meg Anyu.De köszönni köszönnek egymásnak de csak akkor ha párom ráköszön.Nem agresszivak egymással csak mindketten egymasrol nekem mondjak el a véleményüket.Mindkettôjüknek valamiben igaza van

20. massalhangzo (válaszként erre: 15. - Pergom)
2016. aug. 28. 21:19
miert muszaj egyutt elnetek? anyagi okai vannak, vagy apukad van olyan rossz allapotban?
2016. aug. 28. 21:12

Nem kell, hogy szeressek egymast.

Eleg, ha udvariasak, mint ket ember, akik szeretnek teged.

2016. aug. 28. 20:23
Ezt nem szabad erőltetni, hagyd őket. Csak még több baj lesz, ha erőlteted. És ha nem éltek együtt, akkor még jobb, mert nem kell elviselni az állandó feszültséget.
17. Channa* (válaszként erre: 16. - Channa*)
2016. aug. 28. 20:15
Majd meglátjuk, hogy mennyire tudnak belegondolni....
2016. aug. 28. 20:14

Nincs mit tenni!

Addig örülj, amíg csak nem köszöntgetik fel egymást. Rosszabb lenne, ha agresszívak is lennének. Na jó, tudom ez nem vigasztal, mármint az, hogy lehetne rosszabb is...

Apukáddal beszélj esetleg, nem tudom megtetted e.

Mond meg neki, hogy ez neked a legrosszabb, hiszen neked ő is és a párod is fontos, majd beszélj a pároddal és neki is mond el ezt

15. pergom
2016. aug. 28. 19:44
Nehéz lesz mert rettentoen hasonlitanak egymasra ket makacs ember
14. ina87
2016. aug. 28. 19:33
neked lesz nehezebb főleg hosszú távon te fogod meg inni a levét,ha csak nem békíted meg őket egymással...
13. pergom
2016. aug. 28. 19:28
A párom pròbál alkalmazkodni.De nem egyszer kudarcot vallott.Amit apu mondd másnapra teljesen mast mondd.Hangulata mint az idojaras.A paromnak is hazudott egyszer plusz par hetig csesztetett miert nem hagyom el.Meg hogy lusta;pedig nem.
12. massalhangzo (válaszként erre: 9. - Pergom)
2016. aug. 28. 18:53

nem kene egy haztartasban elni. ha megis muszaj, elgondolkodnek, hogy a parom is milyen. egyutt elnek, de csesznek felkoszonteni egymast. apadnak meg lehet mentsege, hogy depresszios, beteg, gyogyszereknek is lehet sok mellekhatasa, a parodnak mi a mentsege?


egyszerubb lenne megbeszelni normalisan, hogy egyutt eltek, annyi a minimum, hogy jol meglegyetek, ha keptelenek erre, akkor valjatok kulon. en apamtol es a paromtol is kulonvalnek, ha nem tudnak valtoztatni, alkalmazkodni, mert ne az en eletemet keseritsek meg, csak a sajatjukat

11. andi6020 (válaszként erre: 9. - Pergom)
2016. aug. 28. 18:39
uhhh, na az így kemény.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pergom)
2016. aug. 28. 18:38
Elviselni.
2016. aug. 28. 18:36
Sajnos egy háztartásban élünk és apu depressziós és gyógyszereket szed
2016. aug. 28. 18:35

Nincs gyermek.Apámat nagyanyám nem szerette;aki anyukám anyja volt.Innen ered minden.Csesztette egész életében.Párom semmi rosszat nem tett ellene és ezt őszintén mondom.Jó kicsit kényelmes ember amilyen én

Vagyok.De Ennyi.Egész Gyerekkoromban azt láttam mama és apu nem szeretik egymást.Ezt anyu átélte.Most én vagyok ebben a helyzetben

2016. aug. 28. 18:30
Egyet tehetsz, elfogadod a helyzetet és megpróbálsz minél kevesebb ütközési felületet biztosítani a szeretteidnek, ha külön laktok ez persze könnyebb leszűkül pár kötelező alkalomra ha együtt laktok nagyon nehéz lesz.
6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Pergom)
2016. aug. 28. 18:07

Semmit nem tehetsz, mindkettő tapló módon viselkedik. Attól, hogy nem szeretik egymást, még tanulhatnának jó modort, mert ennek inkább va ahhoz köze, mint a szeretethez.


Kitartás, ezt csak elviselni lehet, hozzászokni szerintem nem :(

5. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Pergom)
2016. aug. 28. 18:07
Kölcsönös antipátia vagy valami történt is köztük, ami miatt ilyen gyermekesen viselkednek?
4. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Pergom)
2016. aug. 28. 18:07
Ez van ! Kár porogni rajta. Gyerek van?
3. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Pergom)
2016. aug. 28. 18:05

Semmit. Felnőtt emberek. Maximum elmondhatod nekik, hogy neked ez rosszul esik, próbáljanak meg egy korrekt, udvarias viszonyt fenntartani miattad. Ennyi.


Nem kényszeríthetsz ki szeretést, elfogadást. Van az, hogy az emberek nem passzolnak. Emeld be és lépj tovább.


A vesztes első ismérve, hogy olyanon túráztatja hosszan magát, ami ellen semmit sem tehet.

2016. aug. 28. 18:04
Ennél sokkal több dolog van
2016. aug. 28. 18:03
Párom és apámról van szó.Nagyon nem szeretik egymást.Ma például párom nem köszöntötte fel apámat névnapján.Apám pedig őt szülinapján áprilisban.Ezek a dolgok nagyon rosszul esnek nekem.mit tudok csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook