Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szeretem a kutyákat. Hangosak. Olyanok, mint a duracell... fórum

Nem szeretem a kutyákat. Hangosak. Olyanok, mint a duracell... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
febr. 9. 18:26
Egyetértek veled.
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Ervina)
jan. 22. 11:31
Engem minden állat szeret. A tyúkok mellém ülnek ha kiengedem őket. Olyanok vagyunk mint egy nagy család. :)
60. Ervina
jan. 22. 11:18
Ők sem szeretnek téged :D
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Pasionella)
jan. 18. 09:56
Szerintem se. Szerinted meddig tudnánk ezt folytatni? :D
jan. 18. 09:55
Vagy különböző, hogy helyes? Az utóbbi, nem? Nekem is reggel van még. Inni kell egy kávét. :)
jan. 18. 09:54

Sok mindent nem ért az ember. Kérdez, megkapja a választ aztán továbblép.

Vannak külömböző élethelyzetek. Mi egy jurtában lakunk, aztan ide az jön aki akar. :)

56. timycat (válaszként erre: 55. - Timycat)
jan. 18. 09:49

Jesszus nekem még reggel van...

nőstény kutya = szuka kutya 🤦‍♀️

55. timycat (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 09:47

Azért vannak egyéb jelei is a nemiségnek, amit alámászás nélkül is meg lehet állapítani, de a "nem látszott ki semmije" is a nőstény kutya leírása.


Amit igazán nem értek, hogy jutott hozzá a "valaki"?


Mióta az eszemet tudom van kutya a családban, jellemzően ivarosak, de sosem volt "becsúszott alom".

A kinti vagy kinti-benti macskát nehezebb elzárni a fajtársaitól pláne ha szerelmes, de kutyát egyáltalán nem bonyolult.

54. tumbo2 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 09:45
ha te nem bántasz engem,én sem téged.ez mindenkire vonatkozik.bár az a gyanúm,hogy akkor én akkor sem tudnék,ha engem bántana.
53. Pasionella (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 09:00
Volt már jó pár macskám, nem szeretem őket, csak akkor "kellek" amikor valamit akarnak szóval nem, nem kedvenceim. Én azért is tartok állatot, hogy vele tudjak lenni, tudjam símogatni, mindennapjaim része legyen, nekem a kutyám kb a gyerekem is szóval eléggé zavarna ha úgy viselkedne mint egy macska és nem kérne belőlem. Szerintem neked nincs fogalmad a kutyákról nem pedig nekem a macskákról, a legtöbb macska érdek állat, ennyi, semmi több miközben a kutya szimplán szeret.
jan. 17. 19:58
Csak felülről láttam leginkább. Nem 3D-be :)
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Timycat)
jan. 17. 19:58

Valaki csak rámászott. Én biztos nem. Nem is lett volna mivel. :)

Írtam hogy nem nézegettem. Kicsi volt, tacskó. Nem is látszott ki neki semmije. Kis porbafingó volt. :)

50. timycat (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 19:50

Szűznemződött vagy hogy?


Nagyon bal.asznak kell lenni hogy ne tudj egy szuka vagy egy kan kutyát megkülönböztetni egymástól, újszülött kortól egyértelmű hogy melyiknek mije van, illetve nincs.


A macska nehezebb feladat, de pár hetes kora után náluk is egyértelmű jelei vannak, hogy ki a kandúr és ki nem az.

jan. 17. 19:40
Én soha nem választottam magamnak egy állatot se. Csak úgy jöttek maguktól. De ez már szerintem nem változik.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Bichi)
jan. 17. 19:34
Nem, ez tényleg megtörtént. Fogalmam se volt róla hogy fiú-e vagy lány. A tesómék hozták ide, mert ahol volt ott már nem kellett. Nem nézegettem hogy mije van neki. Ők se mondtak. Aztan eltelt 1 év talán, a kutya meg lefialt. Egy halott kölyke lett. Soha többé nem fialt. Ennyi a sztori. Nem egy szép történet, de hát nem minden zárulhat happy end-el.
47. Bichi (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 18:34
Már az elején gondoltam, hogy trollkodás a hozzászólásaid, de már biztos is, egy kutyánál elég egyértelmű, hogy fiú-e vagy lány...
46. mignon11 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 18:16
Hát néha jó hogy nem megy arrébb.
jan. 17. 15:44
Ha egyszer mindenki rájön arra hogy itt mindenkinek helye van, csak talán másképp, akkor ez a világ egy élhetőbb hely lesz. Ne megváltoztatni akarjuk az élőlényeket, hanem együtt élni velük. Elfogadni vagy menni tovább...
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Pasionella)
jan. 17. 15:41
Ezek szerint te meg a macsekokkal nem vagy tisztában. :) Én az enyémnek adtam enni aztán fél napig rám se bagózott. Már amikor nem szundikált. Oda-vissza megy a fighting, de ennek semmi értelme nincs. Minden egyed más. Más igényei vannak. Ezt kéne már megérteni egyeseknek. Nem minden a motivációs tréning. :)
jan. 17. 15:33

Még szerencse, hogyha érzi rajtam a kutyám, hogy gond van nem megy sehova se hanem próbál hozzám bújni! Többek között ezért is 100szor jobban szeretem a kutyákat mint a macskákat mert a szeretetükért cserében nem várnak el semmit sem, ellentétben a macskákkal. Kevés hatásosabb "ingyen" terápia létezik annál minthogy simogasd a kutyád és megnyugodj tőle.

Szerencsére ezek szerint nincs kutyád, nem neked való, ebben egyetértünk.

42. New(l) (válaszként erre: 29. - Borian)
jan. 17. 15:03

Nekünk ilyen szempontból mázlink van, gyak. az erdő szélén lakunk, szemben szántóföld(domb), az utcánk csupa kátyús földút. Nyaralóövezet, így állandó lakos is csak néhány van, úgyhogy nagyon zsenge a gépjármű-forgalom, az is baromi lassú. Ettől függetlenül hajlamosak az út közepén szambázni, jön is a meglepett fej, ha épp én araszolok mögöttük, és rájuk rivallok, hogy ez mégis mi?!? 🙀

Azért a menyétektől, rókáktól stb. féltem kicsit őket, és ha nem érnek haza sötétedésig a körletbejárásról, már elkezdem keresni őket. Hála istennek vagy nem csavarognak el nagyon messzire, vagy igazi jó kispolgárok, akik az "esti híradóra" hazaérkeznek. 😂

Párszor kipróbáltam, megmaradnának-e velünk egész éjszakára a házban, de legkésőbb éjfél után mehetnékjük támad. Ők így szokták meg.

Tényleg a kinti-benti létforma tűnik a legmegfelelőbbnek számukra (már amelyik óhajt csavarogni), de nem mindenhol megvalósítható sajnos. Én sem merném a helyetekben kiengedni a cicát.

41. tumbo2 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 14:37
mi is a különbség a parasztok,és a gazdák között?
40. tumbo2 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 14:34
reggel nem akarták a kutyák leharapni a fejem-
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Tumbo2)
jan. 17. 13:01
Nem tudom. Van nekik egy pár. :)
38. tumbo2 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 12:54
nem kilenc?
jan. 17. 12:29
Én a kutyámat is Marcinak neveztem el, mire az első szaporulatnál rájöttem hogy lány. :D
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Libikóka)
jan. 17. 12:28
Lehet. Attól még lehetnek himringyók. :) Az enyém nagyon az volt. Értett hozzá hogy csavarja el a nők fejét. :)
35. libikóka (válaszként erre: 33. - Libikóka)
jan. 17. 12:27
Java részt
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - 55Judit)
jan. 17. 12:26
Miért nem a szomszédéba? Vagy nő az illető? :D Nem számít. Egyenjogúság van. Kivívtuk magunknak. Már csak a parasztoknak kell nyerni. :D Meg a gazdáknak. :) Aztan hátha beköszönt egy szép új világ. Ahol nem az import szeméttel lepik el a piacot.
33. libikóka (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 12:25
A vörösek fiúk.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook