Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem szeretem a kutyákat, de ma rámtapadt egy ridgeback... fórum

Nem szeretem a kutyákat, de ma rámtapadt egy ridgeback... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
77. Gretaa (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 00:05

Köszönöm szépen!

Jól esik a véleményed.😊🐾💜

dec. 1. 23:56
Te egy nagyon kedves ember vagy, Gretaa. Nem abból szűrtem ezt le amiket írsz, hanem ahogy írsz. Ha gazdátlan, kivert kutya lennék csak téged keresnélek. ;)
75. Gretaa (válaszként erre: 74. - Tien)
dec. 1. 21:57

Köszönjük!Átadom a barátnőmnek is az ölelést.😊


Egyébként biztosan kirakhatták szegényt..a fogai alapján olyan 3-4 éves lehet.Amikor vittük kocsival az új gazdikhoz megálltunk,hogy sétáljunk vele kicsit.Alig akart kiszállni..félt,hogy kirakjuk és ott hagyjuk a semmi közeben.Viszont hamar kapcsolt,hogy mi nem teszünk vele ilyet!

74. tien (válaszként erre: 72. - Gretaa)
dec. 1. 21:49

Most virtuálisan megöleltelek 🥰

Ilyen emberekből kellene több ,mint Ti.

73. Gretaa (válaszként erre: 72. - Gretaa)
dec. 1. 21:45
Elneveztem Szofinak.Az új gazdi sem akarta máshogyan hívni.Egy nagyon kedves kutyus.Már tud bízni újra az emberekben.Mennyivel másabb már mint amilyen volt.Boldog.🐾😊
72. Gretaa (válaszként erre: 71. - Tien)
dec. 1. 21:42

Mi tavaly mentettünk meg egy kóbor tacsi féle kutyus az egyik barátnőmmel.Nem volt rajta sérülés csak nagyon félt, adtunk neki ,de csak ha távolabb mentünk akkor jött oda.

Azóta már simogattuk,ölelgettük,kutya kozmetikába vittük.Találtunk neki jó gazdit.Időnként meglátogatjuk és nagyon hálás.🙂

71. tien (válaszként erre: 70. - Gretaa)
dec. 1. 21:37
Igen.
70. Gretaa (válaszként erre: 69. - Tien)
dec. 1. 20:52
Ők már sajnos sok hasonló esetet láthattak,de szörnyű lehetett nekik így is.
69. tien (válaszként erre: 68. - Gretaa)
dec. 1. 20:45

Ehhez kellett az állatmentők gyors reagálása.


Én nem tudnám csinálni,belepusztulna a lelkem,ezért is le a kalappal előttük.

68. Gretaa (válaszként erre: 67. - Tien)
dec. 1. 20:28

Nagyon találó nevet választottak neki.

Örömteli,hogy mégiscsak jó sora lett.

67. tien (válaszként erre: 65. - Gretaa)
dec. 1. 19:40

Rohantak vele a dokihoz és megműtötték.

Túlélte és a Bátor nevet kapta az új családjától.

Most már jó helyen van.

66. Gretaa (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 16:12
Milyen kutyusod volt?A nagyobb termetüek könnyen átugorják a kerítést.Max ha egészen magas,azt nem tudják esetleg.Igazából ha be van zárva csak sem élet úgy neki.Esetleg ha meg van kötve úgy tudom elképzelni,hogy nagyon hosszú láncon,higy azért kedvére mehessen ha annyira szökős.De a túl hosszú lánc meg könnyen beakadhat bárhová.Szóval tudom milyen amikor mennek állandóan az ember után,szöktek már ki utánam is kutyusok.
65. Gretaa (válaszként erre: 63. - Tien)
dec. 1. 16:03

Az ilyenekkel én is így tennék!

Az ember a legnagyobb állat.Illetve ilyet még egy állat sem tesz.Tehát nincs rájuk megfeleló szó..


Sosem tudnék ártani egy tőlem gyengébb,kiszolgáltatott állatnak/embernek.


Ahogy olvastalak,nem gondoltam volna,hogy túlélte.

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Gretaa)
nov. 30. 23:18
Nem tudom mi rosszabb, ha elütve látod a kutyádat, vagy ha megkötöd. Gondolom azért kötötték meg mert megbízhatatlan a kutya. A mienk is ilyen volt, szökött mindig pedig kerítés is volt. Simán megugrotta a kerítést. Meg se kottyant neki. Olyan dolgokat csinált hogy csak fogtam a fejem. Feljött utánam a buszra, ha reggel mentem a suliba. Kilométereket jött utánam amikor biciklivel mentünk valahova. Alig élt, visszafele már úgy kellett kocsival hazahozni de nem tágított. Discóba mentem, jött utánam. Mindenhova kisért volna. Rohadt idegesítő egy ragtapasz volt. Az ilyen kutyával mit lehet csinálni? Max bezárni valahova. Mondjuk gyorsan átrendezi a terepet, az is biztos. El lett kapatva kis korában, aztan mar nem tudtam leszoktatni semmiről.
63. tien (válaszként erre: 62. - Gretaa)
nov. 30. 22:50

Nem értem az embereket.

Nem kötelező kutyát/macskát tartani.

De ha már tart ,akkor legalább az alapvető szükségleteit elégítse ki.


Most annyira dühös és szomorú vagyok.

Nem tudom szegény németjuhászt kiverni a fejemből.

Két végbéltermék kinyomta mindkét szemét és bedobták egy árokba.

Sokat próbált állatmentők is sírtak.

Hála az égnek,hogy megmentették és már családja van.

Ezeknek a sz@roknak simán nyomnám én is ki a szemüket.

Holott egy legyet kikísérek az udvarra,és megsiratok egy elpusztult madarat is.

62. Gretaa (válaszként erre: 61. - Tien)
nov. 30. 21:00
Láncon tartani egy kutyát,szinte kínzás.Ha nagyon szükséges pár óráig rendben,de mindig...
61. tien (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 17:14

A felelős állattartás ott kezdődik, hogy portán belül és nem láncon (egyébként tilos)tartjuk a kutyát.


Sajnálom szegény kis buksiját ,mert nagy veszélynek teszi ki magát a szökdöséssel.


Nem is tudod ,hogy kié?

60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Tien)
nov. 27. 16:44
Kinti kutya lehet, biztos szökik, azért kötötték meg. Vagy nincsenek otthon aztan nem akarjak hogy egymaga benn legyen. A múltkor is innen jött ki az utcánkból. Cukorpofa. Jöhet egyébként bármikor. Csak el ne üssék.
59. tien (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 16:36

Egyemmeg drága kis szívét😢

Érezte ,hogy rád számíthat.



A nyomorult gazdáját verném láncra (szögesre).

nov. 27. 14:57
Visszajött a kutyus. Csak most láncon, hozzánk. Reggel megyek ki, ott volt a kertben. :) Mondom, hogy rámtapadt. Még egyszer idetalál hozzánk, többet nem engedem haza. Fájdítja itt a szívemet. 🙄😒
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - 3066f49f9a)
nov. 24. 17:04
Akkor is támad, ja. Nagyanyam is mindig bottal járt, aztan lehet zavarta a botja. De én ilyet tényleg nem láttam. Mint aki megőrült. Egyebkent szelíd kutya volt. Volt hogy ismerősök hozták haza motoron meg kocsival, mert felismerték aztán látták hogy szabadon kószál. Sajna, nagyon szökős volt. Siman engedte nekik, hogy megfogják.
56. Gretaa (válaszként erre: 55. - L’Engel)
nov. 24. 16:29

Sokszor a kisebb méretű kutyulik ugatósabbak,harapósabbak mint a nagyok.Engem eddig csak játékból haraptak meg,óvatosan a kezemet.Aranyosak voltak mert lehetett érezni,hogy mennyire vigyáznak.🙂


Mindem ízben szeretem a palacsintát,a kedvencem a nutellás,málnalekváros.😊

55. L’Engel (válaszként erre: 36. - Gretaa)
nov. 24. 16:00

Ez igaz. Nálam ezért is mindegy a testméret. Egyszer egy törpetacskó harapott bokán, mert nem volt pórázon.


A palacsinta nekem is jöhet, bármennyit képes vagyok elpusztítani belőle. :)

54. Gretaa (válaszként erre: 51. - 3066f49f9a)
nov. 24. 15:38
Előfordulhat,időnként kiszámíthatatlanok a kutyák is,akárcsak az emberek..😏
53. Gretaa (válaszként erre: 43. - 8a5caeb182)
nov. 24. 15:35
Az a kutyus akit haza vittél,gondolom hálás is volt érte.
52. tumbo2 (válaszként erre: 51. - 3066f49f9a)
nov. 24. 12:18
a kutya az árokban feküdt,én a járdán mentem.utánam ugrott,kiharapta a gatyámat,a harisnyámat,a lábamat.aztán utána a tetanusz,az sem volt semmi.az unokaöcsém kutyái biztos nem bántanának,de nincs annyi pénz,amennyiért a közelükbe mennék.a kislányt,a lányomékat is szeretik,de én a közelükbe sem megyek.
51. 3066f49f9a (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 10:57
Én észre sem vettem a kutyát, amelyik megharapott. Feküdt. Következő pillanatban pedig kiszakította a kabátomat. De nem hibáztatom. Szerintem megijedt.
nov. 24. 09:37
és még undorítóak is
nov. 24. 09:36
hogy nem lehet a kutyákat nem szeretni a nagyobbaktól félek de attól még szeretem őket én szeretek szinte minden állatot macskákat is kivéve a hűllőket és a két éltüeket meg minden rovart és bogárt azoktól rettegek
48. Sirga (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
nov. 24. 06:11
Látom, ezzel nem vagyok egyedül. :D Igen, gólya.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook