Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem szeretem a kutyákat, de ma rámtapadt egy ridgeback... fórum

Nem szeretem a kutyákat, de ma rámtapadt egy ridgeback... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Globus)
nov. 23. 22:29
Lehet hogy csak érzi rajtad hogy ellenségesen közeledsz felé. Vagy magát a félelmet. Nem tudom egyebkent. De hallottam mar mastól is ezt. Hogy az állatok sok mindent megéreznek, amit mi emberek nem.
nov. 23. 22:25
Már messzíről hallottuk ha jött a nagyanyam mert olyankor volt olyan visítozás meg kutyaugatas, hogy kijött rá mindenki. :D
45. globus (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 22:24
Kutyahúst eszünk vasárnaponként, lehet, ez a gond 😀
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Globus)
nov. 23. 22:22
A kutya megérzi ki a rossz ember. :P Volt régen nekünk is egy tacskónk, az olyan volt hogy mindenkit beengedett, de kifele senkit. Megállt az ajtó előtt, aztan mérgesen vicsorgott arra aki menni akart. De az anyai nagyanyámat azt se ki, se be. Mintha érezte volna rajta hogy nem jó ember. Mert tényleg nem volt az. Úgy kellett a nyakánál visszatartani mindig, hogy ne menjen neki a nagymuternek. De senki más nem ingerelte fel ennyire, csak a nagyanyam. Érdekes dolog ez is. :)
43. 8a5caeb182 (válaszként erre: 38. - Violet18)
nov. 23. 21:54

Ész hova mész...


Ki beszélt itt minden "kóbor" kutyáról?


Ezen a kutyán "látszott" hogy gazdis, nyilván a gazdája is kereste.


Képzeld, vittem haza már elkóborolt kutyát. Ezt úgy hívják, emberség.

42. globus (válaszként erre: 33. - Tumbo2)
nov. 23. 21:37

Szintén. Még az is kitépte a nadrágomat, amelyiknek gazdája azt mondta, menjek csak nyugodtan, nem bánt. Másikat úgy szedték le rólam.

Köszönöm szépen, kutya csak messziről. Ha szembejön, átmegyek a masik oldalra.

41. Gretaa (válaszként erre: 40. - Tien)
nov. 23. 21:36
Inkább ilyen legyél mint a fordítottja!
40. tien (válaszként erre: 39. - Violet18)
nov. 23. 21:28

Ezt nem lehet "hideg" fejjel eldönteni,hogy nem fogunk félni az elvesztésüktől.

Legalábbis én nem tudom.


Rólam nem kell példát venni ,mert én "majomanyja" vagyok a kutyámnak.Túlféltem és ez nem egészséges.

nov. 23. 20:36
Ez olyan fura dolog nekem.... akinek kutyája macskája van, tuti el fogja veszteni mondjuk max 14 év múlva.... hogy lehet ettől félni. Ez van ezzel kell számolni mikor szerzünk egyet 🤔
38. Violet18 (válaszként erre: 3. - 8a5caeb182)
nov. 23. 20:33
🤣🤣🤣 mindenképp kóbor kutyával rohangálok majd chipet olvastatni akárhányszor szembejön 1 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
37. Gretaa (válaszként erre: 33. - Tumbo2)
nov. 23. 14:26
Rossz élmény,ez így egészen más,bennünk marad.
36. Gretaa (válaszként erre: 30. - L’Engel)
nov. 23. 14:25

Az idegen kutyáktól én is tartok elsőre,főleg ha egy hatalmas kutyuliról van szó.Ha barátságos akkor elfogadom a közeledést,de azért nem mer az ember úgy játszani veke mint a sajátjval.🙂 A kicsi kutyáktól nem tartok elsőre sem.Pedig tudnak azok is harapni,ha akarnak.🙂


Palacsinta?Én biztosan szeretem,minden mennyiségben!😃

35. Gretaa (válaszként erre: 29. - Epresturmix)
nov. 23. 14:22
Ezzel teljesen egyetértek!
34. Gretaa (válaszként erre: 27. - Karmol)
nov. 23. 14:20
Akkor ő olyan szinte volt mint egy kutyus.🙂
33. tumbo2 (válaszként erre: 31. - Epresturmix)
nov. 23. 14:11
biztos,engem már két kutya is megharapott.nálunk mindenki szereti őket,de én a közelükbe sem megyek.régen volt egy kicsi macskám,mindig megörült nekem,aztán a testvérem kiengedte,hát eltűnt.
32. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 13:58
Meg leszel velem elégedve...-))
31. Epresturmix (válaszként erre: 28. - Levarosbukta)
nov. 23. 13:14

Állítólag megérzik. :)

Nekem is voltak macskáim és egy kutyám. Hát mindig tudta mikor megyek haza. Akkor is amikor előbb vagy később mentem. Passz. Érzik

30. L’Engel (válaszként erre: 5. - Gretaa)
nov. 23. 13:11

Én például félek tőlük. Sokszor hibásan azt mondom siettemben, hogy nem szeretem őket. Viszont ez hamis, nem őket, hanem az idegen kutyák közelségét nem szeretem. Főleg, ha nincsenek pórázon.

Na de a palacsintát sem szeretheti mindenki, pedig jó is az. :)

nov. 23. 13:10
Szereted őket ahogy olvasom, csak félsz elveszíteni őket. A kutyáknál szebb lényeket nem ismerek ezen a földön! ❤️
28. levarosbukta (válaszként erre: 22. - Miss Angel)
nov. 23. 13:05
Dehogynem jön eléd! Mikor családi házban laktunk volt kutyánk, macskánk. Busszal jártunk haza és a busz a házunk előtt ment el kb. 50 m-re volt a házunktól a buszmegálló. Már a buszablakból láttuk hogy ott ülnek a macsekok a kapu előtt és várnak minket. Mikor mentünk a kapu felé kibújtak és már jöttek is elénk. Azon szoktunk csodálkozni, hogy ha nem a megszokott időben mentünk haza, hanem jóval előbb akkor is ugyanigy vártak minket a kapuban. Honnan tudták hogy jövünk? Kész rejtély.
27. Karmol (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
nov. 23. 08:10
Nekem volt cicam, aki nem minding, de legtobbszor jott az ajtoba amint hazaertem. Olyan kis edes volt! Kipattant a agybol, jott az eloszobaba, gyujtozkodott, "puszit" nyomott az orromra, ahogy felkaptam, aztan ha volt nalam bevasarlo szatyor, mindent vegignezett 🥰
26. globus
nov. 23. 07:54
"ridgeback", azt sem tudtam, hogy ilyen a világon van, most hallottam róla először.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 5d8fd6c5cb)
nov. 23. 01:11
Nyalsz mint Lessi? Mert akkor jöhetsz. :D
24. Gretaa (válaszként erre: 22. - Miss Angel)
nov. 22. 22:01
Mind más személyiség.Az ismerősömnek a macskája mindent enged neki.Szerintem pici kora óta úgy szokta meg.😊
23. Gretaa (válaszként erre: 21. - Miss Angel)
nov. 22. 22:00
Na ugye?😃
22. Miss Angel (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
nov. 22. 21:57

persze,a cica nem szalad eléd,nem vár az ajtóban és nem mindig fogad szót :))) és biztos van olyan macsek,amelyik "tartózkodóbb",nem tűri úgy a simit,vagy nem bújik annyira.

Biztosan ők sem egyformák,én szerencsésnek érzem magam,mert rendkívül bújós én meg imádom szeretgetni :)

21. Miss Angel (válaszként erre: 18. - Gretaa)
nov. 22. 21:53

az biztos ,hogy akaratos és makacs,ha egyszer a fejébe vesz valamit,annak úgy kell lennie 😆

ettől függetlenül imádnivaló 💓

20. Gretaa
nov. 22. 20:06
Volt olyan kolléganőm akinek volt 3-4 macskája is.Az utolsó 3-at befogadta meg kicsiként és még azt is hagyták neki,hogy megfürdesse őket.Pedig a macsekok nem rajonganak a vízért(úgy tudom).
19. fincsi5 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
nov. 22. 20:01

Én cicám csak reggel 1-2 órát törődik velem, majd este, mikor villanyt, tv-t elzárom, hozzám jön aludni. De nem rohan úgy elém, ha hazaérek, mint egy kutya tenné.

Ennek a cicának ott voltam a születésénél, anyja épp megnyalta, már jött a következő, így én voltam aki először megfogtam.

18. Gretaa (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
nov. 22. 19:59
Még nem volt saját macskám,de biztosan másabb amikor pici kora óta ott van velünk.Kicsit inkább talán olyan öntörvényűbbek mint egy a kutyák.Viszont más és más személyiségek ők is.Mindenesetre számomra ők is aranyosak.🙂
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook