Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem szeretem a kutyákat, de ma rámtapadt egy ridgeback... fórum

Nem szeretem a kutyákat, de ma rámtapadt egy ridgeback... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
17. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 19:58
😍
16. Miss Angel (válaszként erre: 13. - Gretaa)
nov. 22. 19:47

hidd el nekem,hogy a cica is elképesztöen tud ragaszkodni.FŐLeg akkor ha pici kora óta veled van :) én ezért nem vennék magamhoz soha felnőtt macsekot,csakis kicsit,aki mellettem nő fel.

Na jó,nem mondom,hogy sosem.Ha nem lenne cicám és mellém szegődne egy az utcán,úgyse tudnám otthagyni🥰

15. 8a5caeb182 (válaszként erre: 14. - 5d8fd6c5cb)
nov. 22. 19:43

És ha pasi? :D


Nem minden fórumozó 75/B-s nő ám :D

14. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 19:27

Ha van helyed akkor vigyél haza engem...

Rám sem kellene vigyáznod..-))

13. Gretaa (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 19:24

Akkor mégiscsak szereted őket..🐾💖 Nem élnek elég sokáig,ez az egy hibájuk van.


Egy macska valóban nem igényel annyi törődést.Illetve nem is ragaszkodnak annyira az emberhez.Habár láttam már olyan macskát aki követte mindenhová a gazdáját.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Gretaa)
nov. 22. 19:21
Kertes ház. Hely lenne, de már vagy még nem vagyok kész egy kutyára. Túl sok kutyát vesztettem már el az életem során. A macskákra nem kell úgy vigyázni. Megy-jön amikor neki tetszik, te meg kiszolgálod, aztan ennyi.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8a5caeb182)
nov. 22. 19:17
Itt nincs állatorvos. De ez egy kicsi falu. Valaki biztos felismerte, aztan hazavitte. Nem sok ridgeback szaladgál itt.
10. Gretaa (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 19:17
Kertesben vagy emeletesben élsz?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Gretaa)
nov. 22. 19:16
Nem merek bevállalni egy kutyát is. Mindig volt kutyám, de egy idő óta nincs. Minden egyes állatod halála elvesz egy darabot a szívedből. A macskák halálát könnyebben elviselem. De egy kutya más. Ő tényleg tud hiányozni.
nov. 22. 19:13
Jajj, tényleg. Ahh, elrontottam. Nem tudom miért békafosra emlékeztem. Biztos a gólya miatt. Asszociáció. ;)
7. Gretaa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 19:13
Én szeretem a macskákat is.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
nov. 22. 19:12
Mert macskas vagyok. Meg épp elég megerőltető macskatulajnak is lenni. Egy kutya mar nem hiányzik az életünkből. De őt elfogadtam volna. Okosnak tűnt. Meg lojálisnak az emberhez. Szép is volt. Ahogy olvasom, értékes is. Biztos nem kész akarva engedték el.
5. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 19:12

Hogy nem lehet szeretni őket?🤔

Na de nem vagyunk egyformák,szóval jól van ez így.Akkor picit belopta magát a szívedbe,ahogy olvasom.☺️

nov. 22. 19:08
...mint békafos a levegőben? azt nem gólyával mondják? Vagy ez valami repülő béka? :D Megragadtam a lényeget, tudom...
3. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 18:55

Esetleg helyi állatorvoshoz kellett volna elvinni, chip olvasásra és szólni a gazdinak.


Csak mondom...

2. Myra
nov. 22. 18:53
Miért nem szereted a kutyákat?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook