Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem megy a kaki! Mit tegyek? fórum

Nem megy a kaki! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


14. scluk
2011. ápr. 7. 16:31
Sziasztok! Nekünk is gondok voltak, ezért tápszert váltottunk. A Milupa Komfort 1 tápszer kifejezetten a szorulásos babák részére kifejlesztett gyógytápszer, amit a gyerekorvos fel tud írni receptre. A MÉZes teákat nem ajánlom, mert 1 éves korig szigorúan tilos mézet adni. A kúp tényleg nem a legjobb megoldás, de ha más nem segít, akkor muszáj.
2011. márc. 28. 13:53
Szia! Nekunk sem ment a kaki,aztan adtam neki 2x laevolac szirupot,azota magatol kakil,semmi kakiproblema nincs!
2011. márc. 22. 15:41
köszönöm mindenkinek a segítséget!sajna a kamilla teától nagyon görcsöl,ki próbáltuk!
2011. márc. 22. 08:56
Szia én amikor a kislányom vagy a kisfiam gondban volt a kakival folyamatosan adtam nekik kamillateát egy kis mézzel(ez lazítja a székletet mert mindkettő hashajtó hatású)+a teába mindig beleforráztam 5-6szem köménymagot mert az szélhajtó van még egy a patikában vény nélkül kaphato masszázskrém a pocakjukra az is nagyon jó ha a kicsi tápszeres akkor a kaki gondot a tápszer is okozhatja (nálunk az okozta)a krém neve ha jól emlékszem a BABYNOS b a barátnőmnél ez vált be meg a biotápszer.Ami ateát illeti én a tápszert oldottamm fel benne külön nem teáztattam.
10. rykoo
2011. márc. 21. 11:16
espumisan csepp a tápszerbe, meg a lázmérő is jó. Mi espumisan-t használtunk. egyidő után folyamatosan egyre kevesebbet kell neki adni és szépen beáll majd a széklete.
9. kri76 (válaszként erre: 8. - Kri76)
2011. márc. 21. 10:23
Mármint az elv. Bedugod neki. Először az üregen keresztül a gáz távozik...
2011. márc. 21. 10:22

Patikában. Lényegében olyasmi, mint a lázmérő, csak belül üreges ill. nem kemény.

A méretre kérdezz rá, mert asszem két méretben kapható és a kisebbet válaszd.

2011. márc. 21. 10:15
még valami!hol kapok szélcsövet?patikába?
2011. márc. 21. 10:14
teát azt folyamatosan kap,mert tápszeres,és a doki azt mondta neki kell a folyadék!a lázmérőtől nem indult be neki,meg se hatotta!a szélcsövet meg próbálom!köszönöm mindenkinek a tanácsot!jó lenne,ha találnánk megoldást,mert a kúpozásnak nem vagyok híve!
5. kri76 (válaszként erre: 4. - Kri76)
2011. márc. 21. 10:03
Ja, a szélcső előnye, hogy kijönnek a gázok és úgy már könnyebb a további része is.
2011. márc. 21. 10:02

Mi pl. szélcsövet használtunk egy ideig, aztán magától beállt.

Az orvos azt mondta, a napi többszöritől kezdve a több napig semmiig minden belefér. Ez egyedi, hiszen nálunk felnőtteknél sem egyforma az időintervallum.

(6 hónapos kora körül már egyszerűbb lesz, mert akkor már mehet a szilva...stb)

2011. márc. 21. 10:00
lázmérővel is rá lehet segíteni ha nagyon szenved tőle, beindítani segít a bélmozgást
2011. márc. 21. 09:59
Próbáld meg adj a picurodnak teát ami a szorulásra jó.Gyógyszertárba lehet kapni .
2011. márc. 21. 09:56
segítsetek!kisfiam 5hetes csak tápszert kap,a milumil ha start optimát!3 magánorvosnál voltunk vele,mert nem kakil magától!amit eddig adtak (levolak) annyira volt jó,hogy már nem kemény neki,de magától igy se nyomja ki,kúppal kell neki segítenem!mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook