Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kíván a férjem, de már én sem akarom fórum

Nem kíván a férjem, de már én sem akarom (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2006. 34cbb06680 (válaszként erre: 2000. - Annybaby)
2011. máj. 6. 12:13

Igen, nekem is ez a tapasztalatom.

Nem küzdenek a ffiak, inkább elfogadják, ami történt és váltanak.

Látszólag könnyebben megy nekik, de ismerőseimtől hallom, hogy ez tényleg csak a látszat.

A zsarolás, egyébként sem visz sehova, mert játszma és a játszma nem hozza ki az őszinte, ösztönös énünket, ergo, hosszú távon értelmetlen.

tudom, hogy itt mindenki szorít mindenkinek, és épp ez a jó ebben a közösségben, de azért természetesen nagyon jól esik, ha néha szó szerint is kapom a biztatást. Köszi :)


Én meg vagyok győződve, hogy jobb lesz mindannyiunknak, ha külön megyünk és ez a fontos. ;)

2005. 495606dab3 (válaszként erre: 2004. - Vastigris)
2011. máj. 6. 11:01
Jól beszélsz!
2004. Vastigris
2011. máj. 6. 10:53
Az az igazság, hogy egyszer mindenkinél eljön az a pont, hogy eddig és ne tovább, de akkor már rendszerint késő... mert akkorra már annyira kivan, annyira eltávolodott, netán befigyelt egy harmadik, hogy nincs visszaút... Ezért mondom, hogy érdemes előre szólni, hogy ez így nem jó, baj van halló, figyelj, mert ez csak rosszabb lesz és evszélybe sodorja a kapcsolatot. A pasiknak egyébként nincs nagyon érzékük meglátni ezt sokszor, szóval nagy szerepünk van benne, hogy időben szóljunk, aztán már tényleg rajtuk múlik...
2003. lolli (válaszként erre: 2000. - Annybaby)
2011. máj. 6. 10:11

Sziasztok!

Annybaby, nálunk is a férjem azt hitte, hogy csak zsarolok, sokáig nem esett le, hogy ez nem az, itten valóban elhagyás lészen, ha nem változik valami. Mert elég rövidke a földi pályafutás, hogy vergődjünk egy nem jó kapcsolatban. Szóval mivel fontos vagyok neki az utolsó (utáni) pillanatban észbekapott.

Én a helyedben húznék egy határvonalat, hogy eddig és ne tovább. De ez én vagyok...:)

Remélem megtalálod a lehető legjobb megoldást.

2002. Vastigris (válaszként erre: 2000. - Annybaby)
2011. máj. 6. 09:35
Én nem is a zsarolásra gondoltam. Hanem egy reális felvázolásra: "nézd szívem, nekem nagyon hiányzik, hogy normálisan együtt tudjunk lenni. Ne érzem így jól magam, és nem tudom, hogy meddig tudok így élni. Attól tartok, hogy ez a dolog éket verhet közénk és idővel eltávolodhatunk egymástól, én emiatt aggódom, mert nem szeretném ha így lenne. Fontos vagy nekem és szeretlek, és a kapcsolatunk is fontos, de ha ez így marad, akkor nem tudom mi lesz. Ezért kérlek, hogy próbálj meg Te is valamit tenni kettőnkért." Hát én valami ilyesmi beszélgetésre gondoltam...
2001. Annybaby (válaszként erre: 1989. - 34cbb06680)
2011. máj. 6. 08:53
Nagyon szurkolok neked,hogy beigazolódjon,jó döntést hoztál!sok sikert az önálló élethez!
2000. Annybaby (válaszként erre: 1986. - Vastigris)
2011. máj. 6. 08:51
Hát igen engem is ez zavar.Hogy tehetetlennek érzem magam:-(Ez innen már nem kettőn múlik sajnos,hanem rajta.Ami azt illeti én nemigen hiszek a sokkterápiában.Valakit azal fenyegetni,zsarolni,hogy ha nem lesz ez-meg az,én elhagylak,nem hinném,hogy túl jó ötlet.Amúgy nekem a pasikkal az a tapasztalatom,hogy nem igazán jön be az ultimátum.Inkább belehalnak,de nem fogják kimutatni,hogy lehet őket "zsarolni".Ha én előállnék azzal,ha nem jön rendbe a szexuális életünk elválok akkor tuti az lenne a válasz,hogy jó,segítek pakolni.Aztán utánna max csöndbe leiszzák magukat egyedül,vagy sirdogálnak ki-mit szokott,de az tuti nem lesz,hogy na akkor beszarnak és észbekapnak.Szerintem.
1999. Annybaby
2011. máj. 6. 08:45
Lányok!Ne veszekdejetek légyszi!!!PEACE!:-))))))))
1998. 14ef40febd (válaszként erre: 1997. - 34cbb06680)
2011. máj. 6. 08:22
Most sem tudok írni a kisfiam miatt, talán este, de bocs ha megbántottalak Kamara, csak rád gondoltam, hogy beszóltál a moderátornak, amiért a kicsi pötyögtet.
1997. 34cbb06680 (válaszként erre: 1995. - 14ef40febd)
2011. máj. 5. 13:01

szia énvagyokazmegint!

nekem szólt a múltkor az a "nemjövökmiattadidetöbbet" dolog, de ne haragudj, nem is vettem fel, mert az óvodás dolog. Ha jössz, jössz, ha ne, akkor nem - gondoltam. Nem szóltam semmit hozzád és nem is írtam privátba sem, mert nem akartam hogy bármilyen szóra érzékenyebb legyél és újra megbántsál engem. épp elég volt az a szofis dolog, de nem haragszom.

viszont ezt már nem hagyhatom szó nélkül.

én általában délben és esetleg esténként tudok leülni a géphez és benézek ide is, hiszen itt beszélgetünk egymással.

Én nem írogatok semmilyen moderátornak és nem érdekel ki merre járkál. Engem itt szeretnek és máshol is, mert őszinte és jó vagyok. Mindig a jó szándék vezet és senkit nem bántanék meg soha soha soha. Nem vagyok egy alattomos akárki, aki privátba mocskolódik és behúz a moderátornak. Egyébként sem tudom, hogyan kell azt és hova kell klikkelni stb. de nem is érdekel és ez az egész nevetséges.

El nem tudom képzelni, hogy mi a problémád velem, de jó lett volna ha megírtad volna.

Szerintem nagyon csúnya dolog hogy itt ütlegelsz és gyanúsítgatsz olyan valamivel, ami egyáltalán nem az én személyiségemhez passzol és totálisan távol áll tőlem.

Kikérem magamnak.

Fel vagyok háborodva és csak magamtól kérdezem, hogy mi ez az új szemtelenkedés és bántásod itt velem.

Én mindig kedves voltam hozzád és érdekelt is mi van veled, de te egyszer csak megváltoztattad a viszonyunkat.

Ha nem szeretnél jönni ide többet, hát ne gyere, de ezt ne hangoztasd, mert ahogy láttad, senkit sem érdekelt a múltkor sem, hiszen nem érkezett rá reakció. Ez tök jogos is, aki menni akar, azt hagyni kell. Én maradok, mert itt barátokat találtam. Kedvesek és hasonló élethelyzetünk miatt megértjük egymást.

Amennyiben nem nekem szólt a hsz.ed, vedd semmisnek, de kérlek, szép csendben legyünk meg egymás mellett, mert nekem van ám elég bajom enélkül is.

Nem kellenek ezek a lélektiprásos, torokszorítós értelmetlen műbalhék. csak rossz lesz itt a hangulat és senki sem tudja, hogy miért.

Kérlek szépen!

1996. 495606dab3 (válaszként erre: 1995. - 14ef40febd)
2011. máj. 5. 10:02

miért nem beszélitek meg?

jó ez így nektek?

csalódott lennék ha elfogadnátok így!

tegyetek mindketten nagyot!

kommunikáljatok egymással!

kérlek!

2011. máj. 5. 09:39
Érdekes, hogy egyesek mennyire ráérnek.én indítottam ezt a fórumot annak idején.Már egyszer ugyan megfogadtam egy személy miatt, hogy nem jövök fel ide, mert felhúzott a naívsága, ami részemről elég bunkóság volt, ő az aki annyira ráér hogy mások adatlapját vizslatja, hogy ki merre jár és ő az aki beszól a moderátornak egy 2 és fél éves kisfiú játéka miatt szóval elegem van.Pá
1994. Vastigris (válaszként erre: 1990. - 495606dab3)
2011. máj. 5. 08:43
Köszi :) Viszont :) Semmi gond a nasival, majd lefutjuk... :) Persze, ha majd tudok megint... :) Én egyébként most egész jól vagyok, úgy tűnik a nagy stressz oldódik a párom munkahelyén, így ő is nyugisabb, oldottabb, a hangulatunk jobb :) :) Hihetetlen mennyit számít, ha az ember nem stresszeli halálra magát egész nap bent a cégnél... :)
1993. 495606dab3 (válaszként erre: 1989. - 34cbb06680)
2011. máj. 5. 07:55

érdekes nem,hogy az ember egy bizonyos ponton túl milyen higgadtan tudja szemlélni a dolgokat..

ez lehet az a pont amikor az elszakadás már megkezdődött.

ilyenkor már sokkal higgadtabban tudunk beszélni gondolni az eseményekre.

jobbik esetben pedig a probléma átminősül megoldandó feladattá.

nagyon jó hogy tudod nyugodtan szemlélni a folyamatot.

ez azt jelenti hogy tiéd az irányítás a döntés.

ez az út vezet az új életed felé.

mindig jókedvű leszek ha látom a fejlődést lépésenként.

te is elégedett leszel biztos vagyok benne.

olyan jó hogy ilyen erős vagy.

büszke vagyok rád.

DE MINDENKIRE BÜSZKE VAGYOK AKI ITT A FÓRUMON VELÜNK VAN ÉS KÜZD!

ANNYBABY,VASTIGRIS,ÉNVAGYOKAZMEGINT!

RÁTOK IS.ÉS BOCS HA KIHAGYTAM VALAKIT!

Ne felejtsétek el hogy csak ti magatok vagytok a legfontosabbak! legyetek önzők mert ha ti magatok nem törődtök magatokkal és nem teljesítitek a saját igényeiteket senki sem fogja! egy életetek van! éljétek boldogan!

:-DD

ölelés mindenkinek!

2011. máj. 4. 18:41
Van szerető is...........:)
1991. 495606dab3 (válaszként erre: 1989. - 34cbb06680)
2011. máj. 4. 18:35
cereti..
1990. 495606dab3 (válaszként erre: 1984. - Vastigris)
2011. máj. 4. 18:35

szia Tigrincsem!

Köszönöm! és hidd el bármi van számíthatsz rám!

viszek majd neked is vígasztalást...egy kis nasit! :-D

hogy aztán majd a miattam felszedett kilókat könnyek közt köszönd nekem :-D tudom imádni fogsz érte..

1989. 34cbb06680 (válaszként erre: 1983. - 495606dab3)
2011. máj. 4. 13:35

A beszélgetés úgy zajlott, mint mindig.

Ő értetlen szemlélője a dolgoknak (akár itt az összes férj) szóval, "mosom kezeimet"; és hárít rám mindent az e mellé párosuló gúnyos arcjátékkal.

De az a lényeg, hogy értjük egymást :DDDDD

Legalábbis elfogadta, hogy külön éljünk.

Nem egy küzdő típus, lusta, kényelmes fajta. Az a lényeg, hogy neki jó legyen.

Ez nem gond, illetve nekem ne legyen már többet gond, mert eddig baromira az volt.

Bántott, és fájt, de mát nem ÚGY.

Máskor mindig szívemig döfött egy egy fricskája vagy önző érdektelensége, mert szerelmesen szerettem, mostanra viszont már "csak" a kisfiam apját látom benne.

Nem akarok odabújni, nem akarom, hogy jöjjön.

Ha valaki szeret, jön és próbálkozik.

(Én mentem...)

Felértem ésszel, hogy ő nem szeret engem úgy ahogyan én szerettem őt és leépítettem lassan az érzéseimet.

Nincs gond, de szólhatott volna, hogy "hé te! figyelj, nem szeretnélek átvágni, de már nem szeretlek." Nem? Ha ez megtörténik egy kapcsolatban, kettőn áll a vásár tudom, de a gerincesség az, ami hiányzott belőle.

A "tegyünk ketten ez ellen vmit? vagy ne és menjünk szét?"

... de ő ilyen, ennyi, én meg másmilyen.

Nem mondom, hogy jobb, csupán másmilyen :)

Jobb lesz külön.

Nem mondom, hogy ennyire meg annyira várom, hogy menjen már, mert nem lenne igaz, de azt igenis várom, hogy a külön lét után 2-3 héttel milyen lesz. Szerintem jó.

Jónak kell lennie!

Igen!


(Köszönöm hogy mellettem vagy!)

1988. 34cbb06680 (válaszként erre: 1983. - 495606dab3)
2011. máj. 4. 13:11

köszönöm lányok, aranyosak vagytok, hogy biztattok! :)

Terveim között csupán 1 dolog szerepel: túlélni, mihamarabb és átlendülni egy másik időszámításba.

Lehetőségeim repertoárja végtelen :DDDDDDD

Gondolom nem kell bemutatni, hogy mennyi mennyi felkérés ajánlkozik egy gyermekét egyedül nevelő mai magyar nőnek, mind a munka, mind a párkapcsolat terén... :)

Én bizakodó vagyok, és nem abba gondolok bele, hogy a mi lesz ha nem, hanem abba, hogy jó lesz, mert én erős vagyok, kedves, bájos és okos, hát sikerülnie kell. Ha 10 vagy 15 évvel idősebb lennék akkor is meglépném ezt, nemhogy moooooooooooooost?!

A kicsi bölcsibe megy, más is túlélte már, aztán meg jön az ovi, iskolák stb. A nagyszülők is lassan úgyis nyugdíjba mennek s talán több segítséget is nyújtanak nekünk...

Munkahelyet találtam és nem is akármilyet, szóval a többi már csak rajtam múlik.

1987. zsuzsiim (válaszként erre: 1981. - 34cbb06680)
2011. máj. 4. 12:37

Szia Kamara! Nagy dologra szántad el magad!! Meg kell lépni, ha nem megy másképp. Szerintem jobb lesz így MINDENKINEK!!!


Nálam semmi különös. Alakulgatunk, már egész jó a helyzet. Leszámítva, hogy nem vagyok még mindig szerelmes?? belé. Ismeritek a Kiscsillagtól a Sirályt? Hmm!! Elgondolkodtató! Lehet hogy már nem is leszek az!? Amúgy szép az élet, de qrva nehéz!!!:)


Amúgy minden fórumozónak sok :)!!!

1986. Vastigris (válaszként erre: 1985. - Annybaby)
2011. máj. 4. 09:41
Hát igen, ez a fő baj... hogy ez mostmár rohadtul rajta múlik, és Te nem erőszakolhatod meg őt, illetve hiába is tennéd... Lehet, hogy rajta is csak a "sokkterápia" segíthet... magyarul ha, megérzi, hogy tényleg elveszíthet, akkor talán a fejéhez kap... Mert az látszik, hogy egyébkét nagyon szeret téged..
1985. Annybaby
2011. máj. 3. 19:40

Sziasztok!

Hát köszi,nálunk a helyzet változatlan.(Azóta egy újabb meglehetősen silány szexet leszámítva).Nekem szinte megyőződésem,hogy a probléma nálunk egészségügyi(a megcsalást már korábban leírtam miért zárnám ki),de sajnos ez se kecsegtet sok jóval,mert áténztem pár fórumot erről és hát látom,hogy a legtöbb pasit hat ökörrel se lehet ezzel orvoshoz vontatni.Az én férjemnek meg megvan az a rossz tulajdonsága,hogy mindent elintéz azzal,hogy nembaj jó az úgyis...Lehet,hülye,de egy példa.Tönkrement a mikró,ez is el lett intézve azzal,nem baj akkor melegítünk gázon.ha én nem rágok be és megyek venni egyet,neki a mai napig jó lenne úgy.De ugye az andrológushoz nem mehetek helyette,Persze néha belátja,hogy el kéne menni de aztán nem történik semmi...

1984. Vastigris (válaszként erre: 1983. - 495606dab3)
2011. máj. 3. 14:59
Örülök, hogy ilyen boldog vagy :) Rád fért! :):) sok puszi
1983. 495606dab3 (válaszként erre: 1981. - 34cbb06680)
2011. máj. 3. 13:57

szia Kamara!

nem én hogy vagyok!

te hogy vagy?

mesélj hogy zajlotta megbeszélés? zökkenőmentes volt?

mik a terveid?mik a lehetőségeid?


én dolgozom ezerrel.sok célt tűztem magam elé.szeretném megvalósítani.

az életem nyugodt.

jól érzem magam a bőrömben.

szerelmet is érzek..:-D

csendben de határtalanul örülök és élvezem a régi-új kapcsolatomat.

ez minden amire vágytam.

és most megvan.

nagyon jó.:-D

1982. Vastigris (válaszként erre: 1981. - 34cbb06680)
2011. máj. 3. 13:13
Szia Kamara, nagy dologra szántad rá magad, ezek szerint a férjed belement simán a külön költözésbe? Nem ijedt meg, és nem próbálta volna helyrehozni kicsit a dolgokat? Ha nem, hát jobb is, hogy így alakult, áldozat tényleg ne legyél! Az senkinek sem jó, sőt meggyőződésem, hogy a kisfiadnak is többet ártanál vele hosszútávon. Nagyon sok sikert és szerencsét neked az új utadon!
2011. máj. 3. 13:05

sziasztok lányok!

nálunk minden rendben azóta hogy megbeszéltük, hogy külön költözünk júliustól :D

Ez van, de nem sajnálom, mert ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Szeretném élni az életet és nem megkeseredni itt egy olyan ffi mellett, akinek az 1. 2. 3. 4. 5. helyen is csak saját maga áll.

Nem haragszom rá. Szeretem. Szeretem, hisz' nem véletlenül neki szültem gyereket.

Remélem mindig megmarad a kellemes viszony közöttünk.

Utálom hogy én is csonka családot biztosítok a kisfiamnak, de nem lehetek áldozata az életnek.

Belegondoltam, s jobb lesz így. Úgy kell alakítanunk, hogy a kicsinek kiegyensúlyozott életet biztosítsunk. Igaz?

Babe! hogy vagy?

1980. Vastigris (válaszként erre: 1979. - Szösz007)
2011. máj. 3. 09:24
Igen, én sem Annybaby esetére írtam ezt, hanem úgy általánosan jött a gondolat... Annybaby-éknél már szerintem csak a pasin múlik, hogy kezd-e magával valamit vagy sem... Sajnos... Annybaby, hogy vagy most?
1979. szösz007 (válaszként erre: 1978. - Vastigris)
2011. máj. 2. 20:13

:)

teljes mértékben egyetértek veled:)

és pár héttel ezelőtt én ugyanezt írtam le ide a fórumba:)

pontosan azért, mert így gondolom, ahogy leírtad, küzdenünk kell magunkért , párunkért és a közös boldogságunkért...a mai házasságok sajnos haar válással végződneek, pontosan amiatt,hogy nem beszélik meg a problémákat, nem küzdenek egymásért, nincsenek mély érzések, könyebb a menekülés...még női praktikákról is írtam, hogy a nő őrzi a tűzhely melegét, az ő feladata finoman, simulékonyan, rugalmasan az alkalmazkodás.....

de sajna ezen már túl van annybaby és akikezt írták....

és ha tényleg semmi nem használ ,akkor annak oka van...

ezért írtam én, hogy akkor másfelé kell gondolkodni....

1978. Vastigris
2011. máj. 2. 15:32
A szex is fejben dől el... Most nem a hirtelen, váratlan egymásnak esésekre gondolok egy kapcsolat elején, bár akkor is az agyunkból indul ki az egész, ami aztán hat a testünkre. Szerintem azzal, hogy őszinték vagyunk egymáshoz, hogy feltárjuk a jó és rossz érzéseinket egyaránt, megakadályozhatunk egy csomó félreértést, amelyek egyébként eltávolodáshoz vezetnének... Muszáj bízni önmagunkban és a másikban, feltételezni, hogy a másik nem bántani akar minket, megérteni a másik mozgatórugóit, ez márcsak amiatt is fontos lenne, hogy mi is jobban el tudjunk bizonyos helyzeteket fogadni. Persze vannak olyan szituk, amiket nem szabad elfogadni. Én most a kölcsönösségről beszélek, ahol mindkét fél őszinte és fontosnak tartják a kapcsolatukat. Szerintem nagyon sok kapcs. ott kezd tönkremenni, hogy problémák nincsenek megbeszélve, kibeszélve, tisztázva. Nem tanultunk meg rendesen kommunikálni, vádaskodunk és ítélkezünk, gyakran a másikra hárítjuk a felelősséget... így nem lehet... Nincs garancia semmire sem az életben, de ha egy-két dologra odafigyelünk, akkor talán elejét vehetjük a nagyobb bajoknak... Ha már annyi a neheztelés, a ki nem mondott bántódások, hogy megváltoztatják az érzelmeinket, akkor egyre nehezebb már mit tenni... Persze van, amikor a legjobb jószándék ellenére sem megy... mert mások az igények, a vágyak. Az ember folyamatosan változik, változnak az igényei is, és az adott társ ehhez nem mindig tud kellő mértékben alkalmazkodni, vagy nem akar, mert neki más elképzelései vannak... Én nem vagyok egy ilyen nagy női taktikus, néha pedig gondolom, hogy néha jól jönne, de alapvetőleg nem hiszek benne. Azt gondolom, hogy vannak bizonyos szituk, amikben hatékony tud lenni, de hosszútávon mégiscsak az őszinte, mély beszélgetésekben hiszek, amelyek stimulálják az agyunkat, hatunk egymásra és egymás érzelmeire és felélesztjük egymásban a vágyat, mely egy mély kapcsolatban már igazi, mély szeretettel, szerelemmel párosul... Szépen leírtam, igaz? Ez most olyan idealisztikusnak hangzik, tudom... Néha ilyen vagyok, mert muszáj hinnem ebben, és törekednem erre, különben miért is élünk? Nem mondom, hogy könnyű, nem úgy van az, hogy akkor most holnaptól tudom mit kell csinálni, és úgy is csinálom. Önmagunkat kell minidg legyőzni.. pontosabban felülkerekedni... Nem akarom úgy élni az életemet, hogy beletörődök a sz.r-ba, vagy netán csak azt veszem észre ami rossz körülöttem... Mostanában tudatosan próbálok fókuszálni arra, ami jó, és kevesebbet arra, ami rossz... nem akarom, hogy a rossz hasson rám, és ez ellen csak én tudok valamit tenni...
1977. szösz007 (válaszként erre: 1973. - 14ef40febd)
2011. máj. 2. 09:12

egyetértek:)


sziasztok, szép napot mindenkinek:)

én is azt gondolom, hogy a végsőkig probálkoznék mindenféle női praktikával, de ha csak a szex terén van probléma annybaby, akkor erről el kell beszélgetnetek vagy ki kell vizsgáltatni:)

amit még el tudok képzelni, mert sajnos több ismerősömnél is volt rá példa, hogy a férfi a kedvességével kompenzál, mert máshol keresi vagy kapja meg a testi örömöket...

kérlek légy erős és járj a végére:)

szorítunk neked:)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook