Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kaptam semmit Valentin napra fórum

Nem kaptam semmit Valentin napra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
17. Channa* (válaszként erre: 9. - Andussz)
2019. febr. 15. 08:49

Szerintem is inkább vele kellene megbeszélned, mert mi tényleg csak azt tudjuk tenni, amit írtam.

Szidni, elmondani, hogy mi kaptunk vagy sem, de mást nem tudunk tenni.


Én sosem duzzogok ilyeneken, annak ellenére, hogy férjem éveken át nem köszöntött fel a szülinapomon, csak 1 nappal később, mert 27 évig meg volt róla győződve (szerintem még most is ezt hiszi), hogy július 1-én születtem, pedig nem, hanem 1 nappal előbb június 30-án:DDDD

Az utóbbi 3 évben a barátnőm felhívja és figyelmezteti a szülinapomra, ő meg úgy csinál mintha magától tudta volna:DDDD

16. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Andussz)
2019. febr. 15. 08:47

"azon az elven vagyok ha bizonyos dolgok nem jutnak a másiknak magától eszébe felesleges erőltetni"


Ezzel az elvvel még nagyon sok szomorú percet fogsz okozni magadnak. A férfiak egyszerűek. Ha nem mondod meg, mi hiányzik, joggal gondolja azt, hogy minden rendben.

Ha közeleg egy ünnep, mondjuk a szülinapom, előre teszek pár megjegyzést. Pl. de jó, két hét múlva szülinapom lesz, de jó lenne elmenni egy étterembe! Így biztosan nem felejti el. Nem azon mérem a szerelmének a nagyságát, hogy direkt mélyen hallgatok, és lesem, elfelejti-e.


A másik meg, hogy amíg azt figyeled, mások mit tesznek, hogyan élnek, és hozzájuk hasonlítod magad, a párodat, az életedet, addig mindig boldogtalan leszel.

15. frmoni
2019. febr. 15. 08:39
Megertelek. Egy pici akarmi bizony jolesik a noknek.Ismer, tudja, hogy szeretned. Ez egy kis gesztus, ami igazan nem nagy dolog, de igenis jelent valamit.
14. Pasionella (válaszként erre: 9. - Andussz)
2019. febr. 15. 08:37
Márpedig a pasik időnként egyszerűen és ezzel nem ledegradálni akarom őket de bizony nem jut eszükbe maguktól...viszont a nők ha valamit szeretnének "elérni" akkor ügyesen el lehet mondani a problémákat. Ha te inkább duzzogsz akkor tedd azt, ez nem megoldás, az, hogy nyitottál róla fórumot max arra jó, hogy kibeszéled de megoldást szintén nem hoz. Lehet akart valamit venni de mondjuk előző nap ha megint felhozakodtál valami halálos betegséggel akkor elvetted a kedvét, akár ez is lehet. De szimplán lehet az is neki nem fontos, ha elmondod neked igen akkor ha szeret és fontos, hogy neki, hogy örömet okozzon akkor jövőre biztos meglep valami aprósággal.
13. Pasionella (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. febr. 15. 08:33

Ezen a duzzogáson túl kell lépni legalább úgy, hogy elmondod neki mi bánt, ha már magától nem fogja fel... egyébként a legtöbb pasinak ez a Valentin nap hülyeség...én nem szoktam várni, hogy bármit is vegyen, igaz a párom olyan hogy anélkül is meglep apróságokkal, hogy semmilyen ünnep sincsen.

Mond meg neki mi bánt és kész, nem gondolatolvasó és ezt kár játszani a pasikkal, hogy találják ki maguktól...most nem csak erre a sztorira írom hanem rengeteg nő ezt csinálja, duzzog, nem szól egy szót sem stb.... szavakból értenek a pasik is, kár így felesleges köröket futni.

12. ab3619a9cd (válaszként erre: 9. - Andussz)
2019. febr. 15. 08:32

Szóval egyszerű irigység!

Nem lehet hogy Juliska meg Gizike csak látszatkapcsolatban él vagy friss a kapcsolat?

Miért rosszabb neked mert te nem kaptál virágot?

11. Lávli (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. febr. 15. 08:27

Én konkrétan megsajnáltam a férjemet, mikor este beállított a csokor tulipánjával, elképzeltem, ahogy zötykölődik át a városon, ölében a bokréta ...

Örültem volna egy kis kocka csokinak is a zsebéből, csak annyi, hogy gondolt rám.

Így nem lehet jót tenni a nőknek sosem, mindig csak elégedetlenek, igaz? 😂

Szagolhatjuk, amit szakítunk. 🤣

Kár, hogy nem vele beszelted meg a problémádat.

2019. febr. 15. 08:21
nem is adtam nem is kaptam semmit, sőt eszembe sem jutott hogy " járt " volna valami, pedig legalább 30- szor leirtam a febr 14-i dátumot
9. Andussz (válaszként erre: 8. - Channa*)
2019. febr. 15. 08:18
Nem akarom szidni inkább csak meg szeretném érteni a gondolkodásmódját illetve ha más is járt így ő hogy kezelte. Nem igazán tudom hogy mondjam meg neki azon az elven vagyok ha bizonyos dolgok nem jutnak a másiknak magától eszébe felesleges erőltetni. Tegnapi napom úgy telt hogy 2 kolleganomnek is futárszolgálattal küldött virágot a párja olyan boldogok voltak. Majd s közösségi oldalam is ezzel volt tele kit hogyan leptek meg. Nem tudom elfogadni hogy elfelejtette mert a környezetben, interneten tényleg minden erről szólt. Tudom sokan mondjatok hogy ez egy felesleges ünnep, de én pl szeretek anyák napján is virágot venni hiába az év minden napján szeretem az Anyukámat! Szerintem semmi rossz nincsen abban ha van egy ilyen nap amikor kedveskedünk pluszban a párunknak. A szív alakú sütit bevittem nagy mosollyal és mondtam hogy boldog Valentin napot Kicsim! Atolelt örült neki, de hogy akkor végiggondolta-e hogy én is számítottam valamire na azt nem tudom.
2019. febr. 15. 08:09

Óóóóó, és még fórumot is indítasz róla....

Mit szeretnél hallani/olvasni?

Szidjuk közösen a párodat? Írjuk le, hogy bezzeg mi kaptunk vagy nem kaptunk? Mitől éreznéd jól magad?


Egyéb ünnepeken kapsz azért valamit? Ha igen, akkor miért kell ezen duzzogni? Ez tényleg csak egy divat ünnep, amit próbálnak letuszkolni a torkunkon, ezért kár megsértődni, ha nem akarja tartani a párod!


Örült a szív alakú sütiknek a párod? Tudta miért szív alakú?

2019. febr. 15. 07:57
Mi vettünk magunknak egy Merci csokit, és este mikor már a gyerekek aludtak, megettük legalább a doboz felét 🙃 Olyan jó volt, nem készültünk külön meglepetéssel, de este jól esett egy kis meghittség ❤️ Ez nálunk évek óta bevállt.
6. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. febr. 15. 06:26
... akár hiszed , akár nem :( a legtöbb pasinak halvány fogalma sincsen szülinapokról-névnapokról-évfordulókról- egyéb jeles :D / v jeltelen ünnepekről :( :( még akkor se ! ha a sajátját azt bezzeg számon tartja ! és elvárja h te se feledkezz el róla ! és legalább körülrajongd olyankor / IS / :) / ha tudná akkor lehet h kaptál volna legalább 1 szál virágot v 1 szelet sütit :) v 1 db csokit :) v ha azt tudná h neked 1 cseppet fontos lenne !!! h legközelebb ne felejtse már el :) majd amikor már a 40. alkalommal se jut az eszébe , na akkor az már ciki :( :( próbáld + finoman előre felhívni rá a figyelmét :) mert utólag már :( :( :(
5. f11dc76a39 (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. febr. 15. 06:18
Én se kaptam semmit, de nem is igénylem. Nem is adtam. Nem a csokitól vagy a szál virágtól fog szeretni a férjed/párod. :)
4. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. febr. 15. 06:16

Komolyan képes vagy ilyenen feszültséget csinálni?

Ez nem ünnep!

Én külön kértem már évekkel ezelőtt hogy ne köszöntsön, hisz nem vagyok Bálint!

3. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. febr. 15. 03:56
A férfiak nem gondolatolvasók. Ha duzzogsz, mint egy gyerek, csak tönkre teszed mindkettőtök napját. Viszont ha elmondod, mi bánt, lehetőséget adsz neki, hogy jóvá tegye. Ha látja, hogy ez neked fontos, valószínűleg jövőre nem hagyja ki. Viszont ha elrontod ezt a napot hisztivel, legközelebb már előre a pokolba fogja kívánni, és nem fog neked jó szívvel virágot vinni.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. febr. 15. 03:00

És???


Mesterségesen átvett, amerikai szokás, mert a virágkötőknek nem volt ebben a holtszezonban bevétele.


Jellemző, hogy a Rám- ot nagy kezdőbetűvel írod, pedig a magyarban a személyes névmások kisbetűsek.


A duzzogás meg a létező leghülyébb dolog, nőtől, férfitól egyaránt.


Ne az ismerősök életét éld, hanem szeresd a párod, aki talán munkából esett haza hozzád, és fogalma sincs, mi bajod.

2019. febr. 15. 00:25
Nem szerettem volna semmi különlegeset egy doboz csoki vagy egy szàl virág. Egyébként nagyon szeretjük egymást és boldog vagyok de ez olyan rosszul esik. Szerintem semmi más csak figyelmesség. Én megleptem szivecske alakú sütikkel. Nem érti miért duzzogok egész este próbál közeledni de nem igazán mondok semmit szerintem magától kellene észre vennie hogy nem esik jól hogy nem gondolt Rám. Tudom hogy divat ünnep stb. de nekem csak a gesztus hiányzik. Minden ismerősöm megünnepelte a párjával.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook