Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kaptam semmit Valentin napra fórum

Nem kaptam semmit Valentin napra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
47. Guruljka (válaszként erre: 45. - Unom)
2019. febr. 15. 16:21
A különcök attól különcök, ha kirínak a tömegből... nem attól, ha beleolvadnak valamelyik véleménybe.
46. Guruljka (válaszként erre: 44. - PöttyösPanka)
2019. febr. 15. 16:20

Miért negatív a hozzáállásom?

Nekem még az évem sem szürke.


Igaz, nem szocializálódtam nagy falka-taggá, kicsi maradt a család, nem voltak összejárós ünneplések. Nincs is tehetségem a "naptárba nézek, örülök" típusú dolgokhoz.

(Az állatok is csodásan tudnak örülni, és ők még csak ki sem növik.)


Örülni sok mindennek lehet, a duzzogók meg a saját életüket színesítik, a párjukét keserítik. Evvan.

45. unom (válaszként erre: 39. - Guruljka)
2019. febr. 15. 16:12
Egy másik réteg meg azt hiszi, attól különc, hogy fújjog mindenre. El se hiszik, milyen unalmasak, egyformák.
44. PöttyösPanka (válaszként erre: 39. - Guruljka)
2019. febr. 15. 16:08
Azért ennyire negatívan sem kell hozzáállni. Ezek a szokások, legyenek régiek vagy újak, színesítik az évet. Különben azt a kis nyaralást leszámítva minden nap olyan egyforma szürke, és többnyire munkával telik. Így meg hol egy ünnep, hol egy szülinap, hol egy ballagás, esküvő stb. Ha semminek sem tulajdonítunk jelentőséget, hamar egyhangúvá válik az élet. Nézd meg a gyerekeket! Ők még minden ilyennek tudnak örülni, és milyen boldogok.
43. Amaunet (válaszként erre: 35. - _Berry_)
2019. febr. 15. 16:04

Lehet, hogy 29 éve hozták át ezt az ötletet Amerikából, de lássuk be, nem sikerült honosodnia.

Az utolsó mondatoddal sem értek egyet, mert aki gondol a szeretteire, az nem csak ünnepnapokon gondol rájuk.

Nem beszélve arról, hogy a szeretetet nem csak virágokkal és ajándékozgatással lehet kifejezni.

2019. febr. 15. 15:55

Azért arra majd kíváncsi leszek, ha a Hálaadás Napját is átmajmolják kies kis hazánkba, arra mi lesz az indok.


Mert a Valentin"st bevallottan pár szemfüles virágkötő hozta divatba. Emlékszem a tévériportokra, összedobtak pár kiállítást meg virágkötő bulit is az ügy érdekében.

2019. febr. 15. 15:52
Fiatalon nem is kell naptári alkalom hozzá, jár az ember valamerre, hiányzik a kicsi párja, meglát valami kedveset, úgyis megveszi neki.
2019. febr. 15. 15:44
Mi a férjemmel évekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy nem csinálunk nagy ügyet a Valentin Napból. Minden évben együtt elmegyünk moziba és/vagy vacsorázni a kedvenc éttermünkbe. Néha kapok egy szál vörös rózsát, de ha nem, abból sem csinálok ügyet, nekem az a lényeg, hogy együtt legyünk és kész! Persze, amikor friss szerelmesek voltunk, nálunk is ment a plüss maci, meg a szívecskés kacatok... de ezek annyira felesleges dolgok...
39. Guruljka (válaszként erre: 35. - _Berry_)
2019. febr. 15. 15:31

A ballagást sem kell annyira felfújni, hát még szép, hogy befejezi az a kölök az iskolát, ha már elkezdte.

A karácsonyra nem mondhatod, hogy x éve találták ki. Az anyák napja is eredetileg a kis ovisok versmondásából nőtt ki batár nagy csokrok átadásává, már akinél.


Egy-egy szokás annyi, ahányan követik. Mert ugye van az ünnep, ami naptári és adott, aztán vannak a szokások, amik ráépülnek. Országonként is vannak eltérések, sőt lehetnek akár tájegységenként is.


Én nem tartom számon, hogy pont 29 éve hozták be ezt a fura ünnepet, de lehet, hogy akkor már a férjemmel együtt csodálkoztunk rajta. Aztán azok, akik mással is szeretnek villogni, felvették a fonalát és szokássá tették. Ezen persze a duzzogós réteg jó fogást talált, és azóta dozzog ilyenkor a női népesség egy része. Hát ilyenkor még azt se mondhatom, hogy menjen inkább almát szedni. Aki duzzogni akar, talál rá alkalmat.

38. lapbarna (válaszként erre: 12. - Ab3619a9cd)
2019. febr. 15. 15:13

Miért?

Szerinted ő nem látszatkapcsolatban él?

Múltkor az volt a baja, hogy a pasija nem sajnálja eléggé a betegsége miatt (akut hipochondria).

37. Channa* (válaszként erre: 35. - _Berry_)
2019. febr. 15. 14:52

Na, azt hiszem megérkezett amire a fórumindító várt!

De! Illet volna a végére odaírni, hogy lapátra az ilyet!

:DDDDD

36. fincsi5 (válaszként erre: 35. - _Berry_)
2019. febr. 15. 14:49
Én meg 63 éve vagyok Magyarországon, és eszemben sincs új kiatalációkat ünnepelni.
2019. febr. 15. 13:36
Annyira szánalmasnak tartom, hogy ilyenkor a fórumokon évek óta sokan még mindig amerikáznak, meg virágboltosok ünnepeként említik ezt a napot. Már 29 éve van Magyarországon is, nem ma kitalált ünnep. Egyébként a többi ünnep sem magyar találmány és attól nem lesznek azok sem értékesebbek, csak mert mondjuk 100 éve ünnep. Egyébként nem tudom, hogy a fanyalgóknak vajon Anyák napján, vagy amikor a gyerekük ballag, akkor is ez jut eszükbe, hogy a virágosok ünnepe, karácsonykor meg, hogy a kereskedők ünnepe, vagy azért jól esik, hogy együtt a család és megajándékozzák egymást. Az igazság pedig az, hogy akinek ilyenkor nehezére esik a másikat meglepni egy kis csokor virággal, csokival vagy bármivel, az év közben sem teszi, az év közben is ugyanolyan figyelmetlen.
34. Pasionella (válaszként erre: 31. - Idhikai)
2019. febr. 15. 12:47

:-D :-D

Ez jó :-D

33. 1c5636831a (válaszként erre: 31. - Idhikai)
2019. febr. 15. 12:46
😁
32. Channa* (válaszként erre: 31. - Idhikai)
2019. febr. 15. 12:45
:DDDDD
2019. febr. 15. 12:28

Cukiság Valentin-nap kapcsán ... faceról hoztam:


"Két asszony beszélget:


- Milyen volt a szex tegnap?

- Katasztrofális... A férjem megjött a munkából, a vacsorát megette 3 perc alatt, 4 percig szexeltünk, 2 perc múlva már aludt is. És Te?

- Fantasztikus. A férjem miután hazajött, egy csodálatos vacsorára vitt el, majd egy órán keresztül haza sétáltunk. Gyertyafény és egy óra előjáték után egy órán keresztül fantasztikus szexben volt részünk. És képzeld, a végén még egy órát beszélgettünk -- Meseszerű!


A két férfi ugyanerről:


- Milyen volt a szex tegnap?

- Szuper! Amikor hazaértem, a vacsora már asztalon volt; ettem, szexeltem, majd rögtön elaludtam. És te?


- Katasztrofális... Hazamegyek és nincs áram, mert elfelejtettem a villanyszámlát befizetni. Ezért el kellett vinnem a feleségem vacsorázni. Az étel rossz volt és oly drága, hogy nem volt pénzem taxira. Gyalog kellett hazamennünk. Otthon persze nincs áram, megint meg kellett gyújtani azt az átkozott gyertyát. Oly mérges voltam, hogy egy órába tellett, míg felállt, majd még egybe, amíg elmentem, és így olyan dühös voltam, hogy még egy órán keresztül képtelen voltam elaludni."

30. Pasionella (válaszként erre: 28. - 366f4505e9)
2019. febr. 15. 10:53
:-D :-D
29. ab3619a9cd (válaszként erre: 28. - 366f4505e9)
2019. febr. 15. 10:53
Ez tetszik! 😁😂
28. 366f4505e9 (válaszként erre: 19. - Ab3619a9cd)
2019. febr. 15. 10:52
Olyan jopofa dolgot lattam iden egy boltban! Kicsi, attetszo muanyag sziv, a felurattal: semmi, pont ahogy kerted.
27. Banános Zselé (válaszként erre: 9. - Andussz)
2019. febr. 15. 10:48
igen ezt a napot lehet tudni
26. 366f4505e9 (válaszként erre: 9. - Andussz)
2019. febr. 15. 10:21
Talan elore kellene ezt tisztazni, tudvan, h nem mindenki tartja. Ha meg mar igy alakult, utolaj a jovorol beszelni. Duzzogni, mint egy dedos nem hatekony.
2019. febr. 15. 09:21
Èn nem kaptam ès nem is adtam semmit senkinek. Na ès?
2019. febr. 15. 09:19
En sem, es? Kit erdekel. Ennel nagyobb bajod sose legyen.
2019. febr. 15. 09:09

Bizonyára más a szeretetnyelve. Rá kell jönni, hogy melyikőtöknek micsoda, és meg lehet beszélni, hogy ki mitől érzi úgy, hogy szereti a másik. Onnantól kezdve tudatosan tudtok egymásnak jelezni. 5 féle szeretnyelv létezik, olvass utána, nagyon érdekes, és elkerülhetőek vele ehhez hasonló rossz érzések.

Nálunk a férjem ölelős, puszilós, neki azzal kell kimutatnom a szeretetem, hogy hozzábújok, vagy csak úgy spontán megölelem.

Én pl, ha szeretek valakit, annak ajándékokat adok, és az apró meglepetésektől érzem úgy, hogy szeretnek.

Remélem, tudtam segíteni. Puszi

22. dd9dec5381 (válaszként erre: 12. - Ab3619a9cd)
2019. febr. 15. 09:07

Erről eszembe jut a cég álompárja, reggel-este-délben egymás kezét szorongatva, párás tekintettel a másikra pillogva, ugyulu-bugyulu, aztán a srác úgy összekavarodott egy kolleginával, hogy "öröm" volt nézni. Mindenféleképpen megalázó egy ilyen sztori, főleg ha a fél hivatal tud róla, de így, hogy ezek olyanok voltak mint a galambok, még kinosabb. És nem csak futó liezon, mert úgy elváltak mint a pinty.

Nem minden a látszat.

21. Lávli (válaszként erre: 19. - Ab3619a9cd)
2019. febr. 15. 09:06

Ez nekem is a halálom.

"Lexarom a Valentin napot, kikérem magamnak, engem minden nap szeret, nem csak akkor, nekemnehozzsemmit" ... Aztán utána meg sírnak. 🙃

20. Channa* (válaszként erre: 19. - Ab3619a9cd)
2019. febr. 15. 09:03
Ezen én is kiakadok mindig:D
19. ab3619a9cd (válaszként erre: 18. - Channa*)
2019. febr. 15. 09:00

De ezt így is kell! Kimondani mit akarsz!

Az a halálom mikor édesdeden közli a csaj hogy nem kell neki semmi, majd mikor megkapta a semmit jön a hattyú halála és a pasi földbe döngölése...

18. Channa* (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2019. febr. 15. 08:57

Én is szoktam mondani, hogy mit szeretnék ajándékba, mert ha nem teszem, akkor is kapok valamit és rendszerint olyat kapok a férjemtől, ami nem tetszik, én meg vagyok olyan hüle, hogy látszik rajtam, amin a férjem megsértődik....


Az utolsó ajándéka is ilyen volt. Kaptam egy arany karika fülbevalót a hzassági évfordulónkra:S, pedig a gyerekem és a barátnőm is mondta neki, hogy nem jó ötlet, de szerinte meg igen....Hát, nem jól sült el a dolog, mert nem tudtam örülni neki....sosem hordok aranyat, amiket tőle kaptam az évek során, mind ott sorakoznak egy dobozba...


Az összes ilyen ajándék miatt én mindig sorolom, hogy de szeretnék ejtőernyőzni, tankot vezetni, jó lenne egy fitness óra, egy új tablet, laptop, pöttyös pénztárca, rózsaszín telefon, medence alakú torta, stb.

Legyen miből válogatniuk:DDDD

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook